Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Кіцманський район

Новини

25.04.2017 16:55

Відбувся семінар |  Різне

Сьогодні, 25 квітня, відбувся семінар на теми євроінтеграції, децентралізації, протидії корупції для працівників структурних підрозділів РДА, посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад. В семінарі також взяли участь голова районної ради П.Лумей та заступник голови І.Гулей.
Заступник директора – начальник науково-дослідного відділу Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, кандидат історичних наук, доцент Сергій Гакман виступив з темою: «Європейський Союз: історія інтеграції». Доповідач ґрунтовно проаналізував історичні етапи створення і розширення Євросоюзу та розкрив питання викликів і перспектив для України в євроінтеграційному процесі.
Про децентралізацію в Україні в контексті реформування місцевих органів влади вкотре на прикладах вже існуючих об’єднаних територіальних громад детально роз’яснила та відповіла на численні запитання присутніх Христина Марчук — начальник відділу з питань містобудівного кадастру та регіонального розвитку управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури ОДА.
З актуального питання «Запобігання та протидія проявам корупції у сфері управління» виступив в.о. завідувача сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату ОДА Юрій Манастриський. Про психологію спілкування в органах державної влади розповіла викладач Чернівецького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, практичний психолог Аріна Янкова.
Присутні місцеві депутати, представники органів місцевого самоврядування під час семінару активно ставили запитання доповідачам, вносили свої зауваження та пропозиції.

Tеми