Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини

25.10.2016 14:34

Кіцманські рятувальники у складі рейдових груп запобігають виникненню пожеж |  Надзвичайні ситуації

Чи не щодня пожежно-рятувальні підрозділи Управління ДСНС України у Чернівецькій області виїжджають на ліквідацію пожеж, яких з початку року на території краю сталося вже 722, із них в Кіцманському районі 46. Основними причинами їхнього виникнення є недотримання правил пожежної безпеки самими громадянами. Тому рятувальники Кіцманщини значну увагу приділяють проведенню просвітницької роботи з мешканцями району. До такої роботи також долучаються і органи місцевого самоврядування та представники соціальних служб, створюючи таким чином рейдові групи.
24 жовтня такий інформаційно-роз’яснювальний рейд проводився в селі Мамаївці Кіцманського району. Згідно з аналізом, найчастіше пожежі виникають в помешканнях, де проживають самотні громадяни, особи похилого віку та люди, які потребують соціальної допомоги. Саме тому під час рейду основна увага приділялася цим верствам населення. Спілкуючись з людьми, рятувальники нагадували, що власна безпеки – це насамперед справа самих людей, тому потрібно постійно дотримуватися правил пожежної безпеки. «Не куріть в ліжку, правильно користуйтеся газовим обладнанням, пічним опаленням та електроприладами. Це не вимагає жодних надзусиль, проте це допоможе зберегти ваше життя та здоров’я», – зверталися рятувальники до людей. Краянам вручалися листівки та пам’ятки з правилами пожежної безпеки, щоб люди краще їх змогли запам’ятати.
Така інформаційно-роз’яснювальна робота працівниками Кіцманського РВ Управління ДСНС проводиться систематично впродовж всього року і має на меті нагадування людям правил безпеки та недопущення виникнення пожеж в їхніх оселях.
Начальник Кіцманського РВ УДСНС України
у Чернівецькій області
підполковник служби цивільного захисту Віктор Гуцуляк
  • Автор:Районна газета "Вільне життя"

Tеми