Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини

26.08.2016 16:41

Привезли свято тим, хто відстоює рідну землю на Сході |  Благодійність

Цими днями з передової повернулися волонтери нашого району, які вирушили на Схід напередодні Дня незалежності України, щоб привітати і передати чергову благодійну допомогу та святкові гостинці українським захисникам. Про це повідомляється на сторінці Кіцманського волонтерського центру з надання допомоги українській армії.
«Сьогодні, 20 серпня, представник Кіцманської районної ради, учасник збройного конфлікту на Сході України Сергій Николайчук разом з волонтером з Чернівців Миколою Лисачем і постійним водієм п.Василем поїхали в Луганську область. Автобус вщент завантажили різними овочами та овочевими закрутками, питною водою з джерела Св.Пантелеймонівського чоловічого монастиря та мінеральною водою, тушонками, смальцем, шкварками, крупами, солодощами, цукром, свіжими калачами та ін. Завантажували допомогу 16 учасників АТО.

Хай Бог поверне сторицею всім добрим людям: сім’ї Марії та Дениса Грудеїв, Івану Сакалюку з Шипинців, сільським, селищним громадам та їх керівникам, працівникам районної ради, в т.ч. головному бухгалтеру п.Інні, яка разом з депутатом Кіцманської міської ради Світланою Петречук пакувала всю продукцію в ящики, координатору обласного об’єднання волонтерів Віталію Дроню та всім, хто долучився до цієї благородної справи», — йдеться в повідомленні волонтерів.

Волонтери також доставили бензопилу для потреб військових у Мар’їнку (розмежування 150 м з сепаратистами)  і відвідали блокпости Бастіон (Авдіївка) та Сталінград (Станиця Луганська).

«Під кінець нашої поїздки вже встигли привітати з Днем прапора захисників Станиці Луганської! І знову подарунки до свята. Не стали серед ночі демаскувати хлопців спалахами фотоапарату, але, повірте, їхні стомлені обличчя були радісні. Тепер курс на захід», — написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook С.Николайчук.
А в середу, 24 серпня, представники Кіцманського волонтерського центру разом із бійцями АТО Кіцманського району взяли участь у святкових урочистостях з нагоди Дня незалежності України, що відбулися в КСК «Буковинська Троя» (с.Реваківці). Під час свята волонтерами було зібрано 2687 грн.
Голова Кіцманського районного волонтерського центру Ганна Юрбаш щиро дякує активним волонтерам та учасникам АТО. За сприяння і постійну підтримку — голові Кіцманської районної організації Товариства Червоного Хреста Д.І.Бабюк, завідуючій терапевтичним відділенням Кіцманської ЦРЛ О.М.Смикало, заступнику головного лікаря Кіцманської ЦРЛ з медсестринства С.І.Бабюк, директору Кіцманського територіального центру соціального обслуговування В.І.Рухтурак, голові районної державної адміністрації В.І.Друцулу та його першому заступнику Ю.Д.Косару, голові районної ради П.В.Лумею та очолюваним ними колективам. А також депутатам Верховної Ради Івану Рибаку та Максиму Бурбаку, головам місцевих рад, релігійним громадам, зокрема села Суховерхів, та всім-всім небайдужим, які допомогли відправити чергову посилку на Схід напередодні найбільшого державного свята — Дня незалежності нашої неньки-України.
  • Автор:Районна газета "Вільне життя"

Tеми