Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини

04.07.2016 17:51

На Кіцманщині розпочалися жнива |  Сільське господарство

Збиранням озимого ячменю традиційно розпочинаються жнива зернових культур на Кіцманщині. Про види на цьогорічні врожаї, особливості господарювання в сучасних кліматичних умовах, якісне насіння та агрохімію йшлося на об’їзді-семінарі сільськогосподарських підприємств району. Розпочався захід на території Чернівецької філії ДП "Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу", де вирощують 346 сортів сільгоспкультур.

Голова райдержадміністрації Іван Друцул, відкриваючи семінар, подякував аграріям за плідну працю, адже за результатами минулого року сільгосппідприємствами району вироблено валової продукції  на суму 559 млн.грн., на Кіцманщині виробляється більше половини усього м’яса і молока на Буковині. Ці показники сприяли тому, що за результатами 2015 року Кіцманський район став першим у рейтингу з-поміж сільських районів області. 

Начальник  відділу агропромислового розвитку  РДА Володимир Костюк повідомив, що практично всі господарства, які мають озимий ячмінь, вже розпочали його збирання: із загальної площі посівів 833 га зібрано 270, середня урожайність становить 35,6 ц/га.

Під час огляду полів ТОВ «Ошихлібське», АФ «Оршівська», ТОВ «Берекол», ТОВ «Брусницька земля», ТОВ «Калина», ТОВ «Хрещатик-Агро» керівники господарств та агрономи змогли обмінятися досвідом щодо ефективності різних сортів зернових та олійних культур, застосування добрив, гербіцидів та інших засобів захисту і підживлення рослин. Види на урожай наразі гарні на всіх полях, які оглянули під час об’їзду. Але успіх у сільському господарстві залежить не лише від клопіткої людської праці, а й від примх погоди. Тому хлібороби наперед не оцінюють урожайність, підкреслюючи, що варто рахувати той хліб, що в коморі.

Про якісне сушіння, зберігання та подальшу реалізацію зерна та ціни, які існують на сьогоднішній день, розповіли учасникам об’їзду в державному підприємстві «Неполоківський комбінат хлібопродуктів», з яким багато років співпрацюють чимало господарств нашої і сусідніх областей.

Керівник ТОВ «Калина» Василь Шемчук продемонстрував не лише поля підприємства, а й цех із розливу води в Кальнівцях: саме тут виробляють знамениту лікувально-столову «Брусницьку воду» та питну «Чернівецьку». Порівнюючи з 90-ми роками, виробництво води збільшилось у 10 разів.

Також на семінарі перед керівниками сільгоспідприємств виступили представники Державної служби України з питань праці та Державної служби з надзвичайних ситуацій про дотримання правил безпеки праці, легального працевлаштування і протипожежної безпеки в жнивний період.

  • Автор:Редакція газети “Вільне життя”
  • Джерело: Редакція газети “Вільне життя”

Tеми