Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини

10.05.2016 12:39

День Перемоги. |  Заходи

В понеділок дев’ятого травня, в м. Кіцмань, на території меморіального комплексу загиблим у різних війнах кіцманчанам пройшли урочисті заходи до Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги. Вшанувати ветеранів ІІ Світової війни, воїнів УПА, учасників бойових дій на території іноземних держав та учасників АТО прийшли кіцманчани та гості міста.

З вітальними промовами до учасників зібрання звернулися голова Кіцманської районної ради Петро Лумей, голова Кіцманської РДА Іван Друцул та Кіцманський міський голова Сергій Булега. Кожен виступаючий висловив щиру подяку за ту Перемогу над нацизмом яка була здобута в 1945 році і за ту Перемогу, яку кожен день для нас наближають вояки української армії на сході нашої держави, всім ветеранам – найперше ветеранам ІІ Світової війни а відтак і всім решта.

На заході з невеликим святковим концертом  виступили аматорські дитячі колективи та сольні виконавці Кіцманського району.

Варто зазначити, що під час мітингу-реквієму на меморіалі Слави горів «вічний вогонь», біля стели на честь загиблих у війні стояла почесна варта, всім ветеранам Другої світової діти подарували букети квітів, а вже по закінченню дійства на всіх чекала солдатська каша.

Вічна слава Героям полеглим на фронтах Другої світової війни!

Вічна слава Героям полеглим на сході України у боротьбі з рашистсько-фашистськими загарбниками!

Слава Україні! Героям Слава!   

Фотосесія

  • Автор:Виконавчий апарат райнної ради
  • Джерело: Кіцманська районна рада

Tеми