Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини

09.05.2016 11:42

Засідання робочої групи з питань децентралізації. |  Адміністративно-територіальна реформа

6 травня, у п’ятницю, голова Кіцманської районної ради Петро Лумей та заступник голови районної ради Іван Гулей взяли участь у засіданні робочої групи з питань децентралізації. Засідання проводилось головою Кіцманської РДА за участі голів міської, селищних та сільських рад, керівників управлінь та структурних підрозділів Кіцманської РДА. На нараді був присутній голова Чернівецької облдержадміністрації Олександр Фищук, начальник обласного управління соціального захисту Юрій Півень та військовий комісар Кіцманського військкомату Василь Масьовський.

Перед початком засідання робочої групи О.Г.Фищук вручив Орден «За мужність» ІІІ ступеня мешканцю Нових Драчинців Многодітному Миколі Миколайовичу. Також, головою Кіцманської міської ради Сергієм Булегою було передано вдові загиблого в зоні АТО, мешканцю с. Ошихліби, Віктора Бабюка.

Обговорення питань децентралізації почалося зі вступного слова Олександра Фищука, який, поміж іншого, повідомив присутніх про процес адмінреформи на теренах області, розповів про бачення курівництва області та держави на реформу та закликав голів органів місцевого самоврядування виважено та по державницьки підійти до проведення децентралізації. Керівнику області було задано ряд питань на які він дав ґрунтовні відповіді.

Також своє бачення розвитку різних галузей району висловили і керівники управлінь та структурних підрозділів Кіцманського РДА. Зокрема з своїми пропозиціями виступили Оксана Тощук – управління культури, Руслана Равлюк – управління освіти, Василь Мисевич – головний лікар районної лікарні та Мирослав Заліщук – головний лікар лікарні ПМСД.

В кінці наради голова Кіцманської РДА зачитав сформоване рішення за результатами засідання, яке було прийнято з внесеними присутніми поправками одноголосно.

Насамкінець, голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук, ще раз закликав до відповідальних дій всіх присутніх, привітав всіх з наступаючим Днем Перемоги та попросив максимально приділити увагу ветеранам ІІ Світової війни у День пам’яті та примирення.

 

Фотосесія

  • Автор:Виконавчий апарат райнної ради
  • Джерело: Кіцманська районна рада

Tеми