Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини

16.03.2016 18:33

Відбувся семінар |  Робочі зустрічі

Сьогодні 16.03.2016 року на базі Кіцманської районної ради відбувся організований за ініціативи Чернівецького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації короткотерміновий семінар в якому взяли участь працівники виконавчого апарату районної ради, керівники установ, організації району та структурних підрозділів РДА, голови територіальних громад району, секретарі та депутати місцевих рад.

З вступним словом до присутніх звернувся голова Кіцманської районної ради – Петро Васильович Лумей, зокрема він наголосив на необхідності посилення заходів по запобіганню та протидії проявам корупції у органах виконавчої влади та місцевого самоврядування.

ЛЄНЬКОВ Михайло Іванович - заступник начальника міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях, ознайомив присутніх з питанням «Нова державна служба: європейська модель належного урядування для України».

ГАКМАН Сергій Михайлович - заступник директора - начальник науково-дослідного відділу Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів влади, канд.іст.н., доцент проінформував присутніх про стан та перспективи входження України в ЄС.

МАНАСТИРСЬКИЙ Юрій Вікторович - головний спеціаліст сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації, звернув увагу присутніх на питання щодо запобігання та протидія проявам корупції як елемент модернізації системи державної служби.

Ілюком Леонідом Лоренсовичем – завідувачем сектору контролю організаційно-контрольного відділу апарату облдержадміністрації окремо було піднято питання з організації контролю за проходженням документів.

Фотосесія

  • Автор:Виконавчий апарат райнної ради
  • Джерело: Кіцманська районна рада

Tеми