Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини

29.01.2016 08:49

Підтримаймо петицію про присвоєння Івану Миколайчуку звання «Герой України» |  Суспільство

В особі Івана Миколайчука українська нація має світового невмирущого позитивного героя, який пробуджував національний дух українців. Він був і досі є популярним та відомим за межами України, але за життя жодного звання — ні заслуженого, ні  народного артиста, він не одержав.

Вже посмертно І.В.Миколайчуку було присуджено Державну Шевченківську премію. Його постать загадкова і разом з тим близька нашому народу. Вірний син України, саме через свою любов до всього українського і небажання втискати себе у рамки комуністичної пропаганди потрапив під немилість радянського режиму.
Сьогодні ми можемо відновити справедливість, хоч і посмертно, та повернути втрачене визнання нашому земляку, неординарному митцю, талановитому кіноактору, сценаристу, режисеру, на рахунку якого 34 ролі в кіно, 9 сценаріїв та 2 режисерські роботи.
Для цього треба підтримати електронну петицію про присвоєння Івану Миколайчуку звання «Герой України» на сайті офіційного інтернет-представництва Президента України, де триває збір підписів на підтримку цієї ініціативи. Щоб задум вдалося втілити, потрібно зібрати 25 тисяч підписів. До кінця збору підписів залишилося 36 днів. Для того, щоб віддати свій голос, треба перейти за посиланням https://petition.president.gov.ua/petition/17847, зареєструватися, ввести деякі особисті дані та підписатися під петицією. На цій же сторінці є кнопка, за допомогою якої можна поширити  інформацію про петицію серед своїх друзів у соціальних мережах.

Tеми