Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини

27.04.2015 11:41

Милосердя ніколи не буває багато |  Благодійність

В цьому переконана координатор-волонтер Анна Юрбаш.  Тим більше, коли це стосується наших мужніх захисників, які перебувають чи вже повернулися з зони АТО.
«В умовах антитерористичної операції наша з вами підтримка надає військово-службовцям рішучості та мужності в боротьбі з ворогами, — наголошує Анна Михайлівна. — Так нещодавно передвеликодню посилку отримали наші бійці-патріоти з Кіцманщини Павло Кибич, Павло Хащовий, Сергій Николайчук, які захищають кордони нашої держави на Сході. Посилку допомогли сформувати райком профспілки працівників культури, волонтери Кіцманського координаційного центру і всі небайдужі жителі краю. Тож висловлюємо щиру подяку всім, хто допоміг зібрати і доставити в зону АТО святкові смаколики, та передаємо низький уклін від наших незламних бійців».

Також Анна Михайлівна розповіла, що під час пасхальних свят волонтери завітали до осель учасників АТО та сім’ї загиблого солдата Віктора Бабюка з Ошихлібів і забезпечили їх продуктовими наборами. Уже втретє провідали поранених бійців, які лікуються і проходять реабілітацію в Чернівецькому військовому госпіталі ветеранів війни, що по
вул.Фастівській, де їм були дуже раді. Продукти харчування та одяг отримали переселенці з тимчасово підконтрольних терористам східних областей і окупованого Криму, яких прихистило наше місто і які проживають у гуртожитку Кіцманського технікуму Подільського ДАТУ.
Небезпечні фронтові дороги добре знайомі багатьом нашим землякам, які, щоразу ризикуючи своїм життям, долають великі відстані, щоб доставити таку необхідну і цінну допомогу солдатам. За словами добровольців, хлопці на передовій постійно потребують підтримки з тилу. Тому кіцманська волонтерська організація продовжує збір продуктів і речей для військових. Усі, хто мають бажання і можливість, можуть приносити допомогу для учасників АТО в Кіцманський координаційний центр, що діє при районній раді, за адресою: м.Кіцмань, вул.Незалежності, 83 (підвал).
Звертатися за тел. 2-14-91 (приймальня районної ради), 095-33-97-427 (Тетяна Валеріївна), 050-172-33-51 (Анна Михайлівна).

  • Джерело: районна газета "Вільне життя"

Tеми