Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини

20.04.2015 10:26

«Привіт з южинецького краю» |  Благодійність

Саме так розпочиналися листи нашим бійцям, які дбайливими руками южинецьких ґаздинь було вкладено в кожен ящик зі смачними стравами та продуктами. 380 літрів тушонки зі свинини, 94 шматки буженини, паски, калачі, крашанки, а також овочі, крупи, цукор, чай та каву лужанські волонтери, незважаючи на складні погодні умови та напружену ситуацію на фронті, доставили бійцям в район Маріуполя напередодні Великодня.
— Син Дарії Александрюк, однієї з учасниць нашого колективу «Южинецькі молодички», Андрій Александрюк, який з сім’єю живе в Канаді, передав гроші для того, щоб ми закупили продуктів нашим захисникам, — розповідає Ганна Зварич. — На ці До цієї нелегкої роботи долучились учасниці народного аматорського колективу «Южинецькі молодички». Вдома в Ганни Зварич тушонки автоклавом консервував Ярослав Боднар, коптив Тодор Піцик, староста церкви Микола Танасійчук зробив дерев’яні ящики для консервації, небайдужі жителі села приносили банки, овочі, спеції. Допомогли продуктами і працівники ДНЗ «Берізка», а власники «Солодкої шишківчанки» спеціально для військових спекли паски і крашанки. До організації збору і закупівлі продуктів активно долучились Юлія і Василь Загарії.
Всі ці смачні страви та продукти южинецькі ґазди і ґаздині передали лужанським волонтерам, які й доставили їх на першу лінію оборони міста Маріуполь. Там служить і чимало кіцманчан. Радий був побачити земляків та отримати буковинські смаколики, зокрема, Руслан Гнатчук, який родом з Южинця, але перед мобілізацією жив у Кіцмані і працював на рибокомбінаті.
Разом з Русланом служить Микола Бучацький з Лужан, який пішов у військо добровольцем. Він розповів телефоном, що ситуація довкола Маріуполя напружена, бойовики стягують техніку. Тож наші захисники готуються до гіршого, але сподіваються на краще.кошти ми придбали 4 великих свиней та приготували з них тушонки і копченості для бійців.

  • Джерело: районна газета "Вільне життя"

Tеми