Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини

30.03.2015 10:56

Ошихліби вчетверте сформували допомогу військовим на Схід |  Благодійність

Жителі району продовжують активно допомагати військовослужбовцям, які беруть участь у антитерористичній операції на Сході країни. За останні місяці до волонтерського руху долучається усе більше краян. Зокрема, вже вчетверте в селі Ошихліби з ініціативи Кіцманської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» спільно з Українською Православною Церквою Святого Миколая Київського Патріархату с.Ошихліби та небайдужими односельцями було організовано та зібрано близько шести тонн продуктів харчування для воїнів і жителів зони АТО.

У суботу протягом дня було завантажено продуктами три автопричепи і три підводи. А у вівторок ошихлібські ґаздині Світлана Лупул, Люба Бойда, Ольга Хобзей, Люба Кавчук, Наталія Нявчук, Марія Лісничук старанно склали у ящики цибулю, цукор, часник, сухофрукти, сало, квасні огірочки, капусту, олію, різноманітні крупи, картоплю, червоний буряк, моркву, тушонку з м’яса і риби… Всього і не перелічиш.
Жінки люблячим материнським серцем вболівають за кожного солдата, який зараз далеко від рідної домівки. «Немає чужих синів — всі вони наші діти. Молимося щодня і просимо у Господа миру нашій Україні», — кажуть вони і додають: «Охочих поділитися провізією було так багато, що волонтери не встигли пройти всіма вулицями села, тому акція буде продовжена при першій же нагоді».
Велика подяка всім ошихлібцям, які відгукнулись і підтримали, а також за допомогу в організації заходу отцю Прокіпу, заступнику старости Михайлу Пашняку, свободівцям Олександру Івасюку, Олександру Герасимову, Богдану Мережко та депутату районної ради Ігорю Гринюку, власнику автомобіля з причепом, власнику підводи та їздовому Олександру Боровському, активістам вище вказаної церковної організації та прихильникам ВО «Свобода» Миколі Кавчуку, Юрію Хобзею та іншим жителям села.

  • Джерело: районна газета "Вільне життя"

Tеми