Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини

26.01.2015 12:00

Дякуємо благодійникам  |  Благодійність

У понеділок із зони АТО повернулися  кіцманські активісти-волонтери Віктор Щорчук та Андрій Каркач, які у йорданські дні повезли теплі речі, солодкі смачні страви з рідної землі нашим захисникам. Вони відвідали Луганську область, зокрема населені пункти Штормове та Сєвєродонецьк, зустрілися з бійцями 80-ї аеромобільної бригади та Буковинської  роти при батальйоні “Луганськ-1”. З обіймами і сльозами на очах вітали буковинців солдати, які захищають територіальну цілісність держави. Адже  так важливо відчувати підтримку, особливо зараз, коли щоденно ідуть важкі бої, коли щодень вони ризикують життям в ім’я України. 

За підтримку, допомогу, сприяння в організації поїздки щиро вдячні депутату Верховної Ради Івану Рибаку, Кіцманській районній раді, райдержадміністрації, голові міської ради Сергію Булезі. Хочемо подякувати водіям Кіцманського АТП Василю Кривохижому та Василю Мар’яну, а також голові правління ВАТ АТП-17739 Дмитру Стеф’юку за надання автобуса для перевезення речей та продуктів. Дякуємо всім волонтерам нашого районного координаційного центру, які взяли активну участь у завантаженні та зборі речей і продуктів харчування, молодим патріотам сіл Ошихліби та Суховерхів за фінансову допомогу, жительці с.Валява Галині Косован, яка неодноразово шила національні прапори на передову, а зараз — і маскувальні халати для солдатів, колективам Кіцманського  ЗНЗ І-ІІІ ст. та Кіцманської гімназії, ПП Сергію Головатому, Дмитру Качуру ТОВ "Агропроменергосервіс", настоятелю Кіцманської Свято-Миколаївської церкви отцю Юрію Кав’юку, парафіянам за теплі речі та продукти.
Дякуємо всім благодійникам за щирість, сердечну теплоту, за не-одноразову підтримку і допомогу. Ми єдині і ми переможемо.


Ганна ЮРБАШ,
громадський активіст, заступник  голови
районної Координаційної ради
з надання матеріально-технічної допомоги Українській армії.

  • Джерело: редакція газети "Вільне життя"

Tеми