Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини

01.12.2014 11:02

Простягни руку допомоги! |  Благодійність

До Чернівецької області, зокрема в наш район, постійно прибувають громадяни, які переселяються із території проведення антитерористичної операції. Ці люди опинились у критичній ситуації, багато хто з них залишився без засобів для існування, без одягу, житла, роботи, у багатьох на руках маленькі діти.
Незважаючи на допомогу, яку отримують тимчасові переселенці, на даний час існує гостра проблема в забезпеченні цієї категорії населення продуктами харчування, дитячим харчуванням, медикаментами, теплим одягом, постіллю, предметами першої необхідності та іншим.

З метою реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 1.10.2014 №535 “Про затвердження Порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції” Міністерство соціальної політики України  відкрило рахунки для зарахування коштів від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової допомоги постраждалим особам та особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції і перебувають у складних життєвих обставинах.
1. Для зарахування коштів в національній валюті (гривні):
Міністерство соціальної політики України
ЄДРПОУ – 37567866
рах. 31252301178737 в Державній казначейській службі України, м.Київ
МФО 820172.
2. Для зарахування коштів в євро та доларах США:
Міністерство соціальної політики України
ЄДРПОУ — 37567866
рах. 25302020054709 в АТ “Укрексімбанк” м.Києва
МФО 322313.
Шановні земляки! Для тимчасових переселенців ваша допомога є єдиним порятунком. Не залишайтеся байдужими, надайте допомогу тим, хто її потребує! Адже, де є добрі люди, там біди не буде.

  • Джерело: районна газета "Вільне життя"

Tеми