Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини

19.05.2014 14:36

25 травня 2014 року відбудуться позачергові вибори Президента України |  Вибори

Шановні виборці Кіцманського району!

Наступної неділі, 25 травня 2014 року відбудуться позачергові вибори Президента України. Це надзвичайно важлива і знакова подія в житті нашої держави. Адже однією із ключових ознак демократичного суспільства є проведення прозорих і чесних виборів. Народ України має унікальний шанс закріпити демократичні зміни, які стали реальністю завдяки Революції Гідності. Ми не маємо права бути байдужими і довірити вибирати долю нашої України комусь іншому. Тому прошу виборців нашого району взяти активну участь у голосуванні. А членам виборчих комісій  щиро дякую за підготовку і проведення виборів та закликаю забезпечити прозорий підрахунок голосів, провести вибори чесно та демократично, обрати президента, якого визнають усі країни світу.

Вибори Президента проходять у нелегкий для України час непроголошеної війни. Тому, саме зараз, ми повинні бути єдині, з гордістю  нести український прапор. 

Ми знаємо, що сьогодні до України прикуті погляди усього світу, і наша держава складає найважливіший іспит на політичну зрілість. Найголовнішим нині є захист державності та вибору українців. Ми сьогодні не маємо морального права втрачати цей вибір!

Потрібно усвідомити, що від кожного з нас залежить майбутнє нашої держави.  25-го травня доля України в руках українських виборців, адже кожен ваш голос буде врахований. Голосуйте щиро, по совісті, адже обираючи Главу Держави, ми обираємо майбутній курс нашої Держави.

Шановні громадяни, не будьте байдужими, перевірте себе в списках виборців.

І ще раз я хотів би закликати кожного виборця в день голосування, незалежно від місця проживання, прийти на дільниці та проголосувати за свого кандидата на пост Президента України.

Дякую!

         Голова районної ради   

П.Лупул

  • Автор:Апарат районної ради

Tеми