Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини

13.08.2013 14:40

У Зеленому таборі діти відпочивають і оздоровлюються |  Молодіжна політика

У мальовничому куточку Кіцманщини, у лісі поблизу Брусенок розташувався похідно-туристичний табір під назвою "Зелений". Зараз тут перебувають 25 дітей з трьома вихователями та спеціалістом Центру СССДМ Ігорем Чорним.
Протягом тижня діти відпочивають і оздоровлюються, перебуваючи на природі, грають у рухливі та цікаві ігри, конкурси, облаштовують свій побут, збирають дрова і готують їжу на вогнищі. Діти у захоплені від такого відпочинку, тож на запитання, як їм живеться у таборі, відповідають коротко і емоційно: "Кльово!", "Тут чудово!", "Хочу приїхати сюди знову".
Спонсорську допомогу дітям у таборі надає місцевий підприємець Віталій Ротар: завдяки йому діти безкоштовно живуть у дерев’яних будиночках, а не у звичайних наметах, користуються електроенергією, водою, зберігають продукти в холодильнику. А ще він урізноманітнює дитяче дозвілля, власним транспортом відвозить дітей на річку Сирет, що тече у сусідньому Сторожинецькому районі.
Перша табірна зміна добігає кінця, з понеділка інша група дітей відпочиватиме в брусенківському лісі. Юні кіцманчани після такого відпочинку повернуться додому змужнілими, відпочившими, з гарними спогадами і новими друзями.

Tеми