Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини

22.04.2013 12:47

Про перспективи розвитку молочного тваринництва на Кіцманщині йшлося на зустрічі керівників району з представниками корпорації "Сварог" |  Сільське господарство

Минулого тижня голова районної державної адміністрації О.М.Унгурян та голова районної ради В.Г.Ящук провели офіційну зустріч із начальником відділу державних фінансів корпорації "Сварог" І.Д.Мєтєлєвою, генеральним директором ТОВ АТЗТ "Мирне" Ю.М.Потапчуком та іншими представниками аграрної корпорації.

"Кіцманщина — сільськогосподарський район, і розвиток тваринництва, зокрема, молочного скотарства, традиційно є пріоритетним для влади, — сказав Олег Унгурян. — Ми зацікавлені у збільшенні поголів’я худоби у господарствах району, адже завдяки цьому з’являться нові робочі місця, зростатимуть надходження до бюджету".

Також на зустрічі йшлося про можливість продажу свіжого молока з оршівської ферми в Кіцмані та обласному центрі, про перспективи відкриття в районі підприємств з переробки сільськогосподарської продукції, залучення інвестицій в сільське господарство.
  • Джерело: Районна газета "Вільне життя"

Tеми