Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини

04.11.2011 14:24

Конкурс у рамках Програми прикордонного співробітництва. |  Міжнародне співробітництво

Заступник голови районної ради Марко ГУНЧАК побував на інформаційному дні в рамках проведення третього конкурсу на подання заявок Програми прикордонного співробітництва: Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013, який відбувся 26 жовтня в Івано-Франківську.

У рамках програми відкриваються широкі можливості учасникам через пріоритетні напрямки співпраці — сприяння економічному та соціальному розвитку, покращення якості навколишнього середовища, покращення ефективності кордону, підтримка співробітництва «люди-людям».
У конкурсі можуть брати участь неприбуткові державні, регіональні та місцеві установи, діяльність яких відповідає пріоритетним напрямкам програми, органи самоврядування, асоціації, професійні об'єднання, неурядові організації, культурні та релігійні установи, що зареєстровані та діють у Закарпатській, Івано-Франківській та Чернівецькій областях України.
Програма відкриває широкі можливості потенційним аплікантам через визначені пріоритети та заходи. Кожний програмний пріоритет має такі цілі:
Пріоритет 1: Сприяння економічному та соціальному розвитку
Передача знань та обмін досвідом з метою сприяння спільному розвитку бізнесу та посилення туристичної привабливості території
Захід 1.1. Гармонізований розвиток туризму
Захід 1.2. Створення кращих умов для МСП та розвитку бізнесу
Пріоритет 2: Покращення якості навколишнього середовища
Покращення якості повітря, вод, земельних та лісових ресурсів, а також зменшення ризиків нанесення шкоди природному навколишньому середовищу  
Захід 2.1. Охорона навколишнього середовища, стале використання та управління природними ресурсами
Захід 2.2. Готовність до надзвичайних ситуацій
Пріоритет 3: Покращення ефективності кордону Підвищення ефективності управління кордоном на українському кордоні
Захід 3.1. Удосконалення транспортної інфраструктури перетину кордону та обладнання на прикордонних пунктах контролю
Пріоритет 4: Підтримка співробітництва „люди-людям”
Удосконалення ефективності державних послуг та підвищення взаєморозуміння між різноманітними групами суспільства
Захід 4.1. Інституційне співробітництво
Захід 4.2. Маломасштабне співробітництво „люди-людям”
Загальна вартість проекту не може бути повністю профінансована з коштів ЄК. Крім того, кошти гранту не можуть бути більше, ніж 90% від загальної вартості проекту.
Різниця (10% співфінансування) має бути профінансована з власних коштів апліканта або партнерів чи з будь-яких інших фондів окрім фондів бюджету Євпопейської Спільноти або Фонду Європейського Розвитку. Співфінансування має становити принаймні 10% від загальної вартості проекта.
У разі якщо аплікант або партнер зареєстровані в країнах-членах ЄС, що беруть участь у програмі, максимально 5% від загальної вартості проекту (що становить 50% всього співфінансування) буде профінансовано з національного бюджету країн — членів ЄС. Решта 5% (інші 50% співфінансування) мають бути забезпечені власними коштами апліканта або партнерів.
За детальнішою інформацією або з пропозиціями зацікавлені особи можуть звертатися в районну раду.

Tеми