Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини

16.02.2011 17:08

На здобуття літературно-мистецької премії імені Віктора Зубара |  Культура

Комісія з присвоєння районної літературно-мистецької премії імені Віктора Зубара повідомляє, що з першого березня приймаються подання творів для розгляду щодо пропозиції їх на відзначення та визначення лауреата 2011 року.
Нагадуємо: премія заснована в 1995 році на вшанування пам'яті члена Спілки письменників України, українського поета, драматурга і художника, культурного і громадського діяча, українського патріота Віктора Володимировича Зубара, який жив і творив у селі Витилівка Кіцманського району.
Премією відзначаються літератори, публіцисти, краєзнавці, дослідники літературного, мистецького і культурного минулого та сучасного Кіцманщини, представники образотворчого, прикладного, музичного мистецтва — за особистий внесок у справу духовного відродження, розвиток культури та мистецтва, а також активну участь у громадському житті району.
Твори та діяльність претендентів, висунутих на здобуття цієї премії, мають відповідати таким вимогам:
- високий професійний, художній рівень;
- суспільно-громадська значимість твору;
- спрямованість на утвердження української державності, виховання патріотизму, людяності, доброти, справедливості, благородних почуттів душі і серця, відданості рідній землі, традиціям батьків, високим моральним якостям;
- особиста участь претендента у громадській, політичній роботі національно-демократичного спрямування.
Кандидатури на здобуття літературно-мистецької премії ім. Віктора Зубара висуваються установами культури, освіти, громадськими, релігійними, мистецькими організаціями і спілками, національно-культурними товариствами, діячами літератури, мистецтва, культури, колективами (їх керівниками, головами профкомів), у яких працюють (працювали) автори творів, висунутих на здобуття премії.
Письмові подання з характеристикою творчості автора та його громадської діяльності, а також примірник його твору (книжки) подаються на ім'я голови комісії з присудження премії за адресою м.Кіцмань, вул.Незалежності, 83, ІІІ-й поверх, кабінет №35. Термін подання — до першого червня цього року.
Результати розгляду вищезгаданих творів та рішення комісії будуть оприлюднені у засобах масової інформації.
Вручення премії відбудеться 15 серпня 2011 р. — в день народження Віктора Зубара.

  • Джерело: Районна газета "Вільне життя"

Tеми