Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини

12.09.2019 13:55

З 1 жовтня нові міжнародні номери рахунків |  Повідомлення Головного управління ДФС у Чернівецькій області
З 1 жовтня нові міжнародні номери рахунків З 1 жовтня нові міжнародні номери рахунків
Кіцманське управління ГУ ДПС у Чернівецькій області повідомляє про заміну діючих рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту IBAN (29 літерно-цифрових символів) із збереженням довжини номера рахунку аналітичного обліку – не більше 14 цифрових символів.
Перехід на міжнародні номери рахунків при обслуговуванні бюджетів за доходами буде здійснено Казначейством з 1 жовтня 2019 року.
Таким чином, починаючи з 1 жовтня 2019 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів, відкритих відповідно до вимог стандарту IBAN.
Із переліком оновлених рахунків можна ознайомитися на офіційному порталі Територіальні органів ДПС у Чернівецькій області у розділі Бюджетні рахунки ( http://cv.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/)


05.09.2019 14:08

Фонд соціального страхування України профінансував лікарняні для 1,6 млн застрахованих осіб |  Інформації
Фонд соціального страхування України профінансував лікарняні для 1,6 млн застрахованих осіб Фонд профінансував лікарняні для 1,6 млн застрахованих осіб
За оперативними даними семи місяців 2019 року Фонд соціального страхування України профінансував надання допомоги по тимчасовій втраті працездатності для майже 1,6 млн застрахованих осіб. Загалом допомогу по тимчасовій втраті працездатності було призначено та надано на підставі 2,4 млн лікарняних листків.
Сума коштів, направлена на зазначену статтю видатків, у січні–липні склала 5,8 млрд гривень, що на 23% більше, ніж за той же період минулого року.
Середньоденний розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності зріс на 28,2% та склав 271,34 грн.
Нагадаємо, розмір допомоги з тимчасової втрати працездатності залежить від тривалості страхового стажу та складає 50% середньої заробітної плати (якщо стаж не перевищує 3 років), 60% (при стажі від 3 до 5 років), 70% (від 5 до 8 років) і 100% (якщо стаж – понад 8 років, або за наявності пільг відповідно до законодавства).
Право на матеріальне забезпечення від Фонду соціального страхування України мають усі застраховані особи – громадяни України, іноземці, особи без громадянства та члени їх сімей, які проживають в Україні. Це право виникає з настанням страхового випадку в період роботи, здійснення підприємницької та іншої діяльності.


30.08.2019 16:25

Вітання голови Кіцманської районної ради з нагоди Дня знань |  Привітання
Вітання голови Кіцманської районної ради з нагоди Дня знань Шановні краяни! Шановні педагоги, учні, батьки! Щиросердно вітаю вас із Днем знань!
1 вересня завжди особливо хвилюючий день, адже саме з нього починається незвіданий; цікавий і нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.
Відповідальним початок навчального року є для педагогів. Адже на них покладено високу відповідальність за підготовку молоді до самостійного життя, за формування в неї ідеалів добра і справедливості, духовне і фізичне загартування.
Бажаю усім школярам, студентам підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів, досягти омріяної мети. Батькам бажаємо мудрості і наснаги, допомагати дітям впевнено крокувати цим непростим шляхом і досягати на ньому вершин. Педагогам — натхнення, творчої наснаги та нових здобутків на педагогічній ниві. Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину! З новим навчальним роком! Успіхів вам у праці та навчанні!


29.08.2019 15:20

Відбулось засідання сесії Кіцманської районної ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Відбулось засідання сесії Кіцманської районної ради Сьогодні 29 серпня відбулось чергове засідання ХХХІ сесії Кіцманської районної ради. Головував на засіданні голова районної ради Петро Лумей.
В роботі пленарного засідання взяли участь керівники установ, підприємств і організацій району, голови місцевих рад району та громадськість.
Роботу сесії було розпочато з вшанування хвилиною мовчання пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Також в ході роботи сесії громадському активісту Василю Івановичу Руснаку було вручена Почесна відзнака "100 років Буковинському віче".
Відтак, у ході пленарного засідання розглянуто 20 питань порядку денного та питання «Різне», які були попередньо опрацьовані на профільних комісіях районної ради.
Депутатами райради було заслухано звіт керівника Кіцманської місцевої прокуратури Никифорука Андрія Степановича про проведену роботу за 6 місяців 2019 року. та затверджено районні програми, а саме:
- Комплексну програму розвитку освітньої галузі Кіцманського району на 2019-2022 роки;
- Програму фінансової підтримки комунальних підприємств, організацій (установ, закладів), об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста в Кіцманському районі на 2019-2021 роки.
Також депутатами райради прийнято ряд змін до районних програм, зокрема – до Програми підтримки Кіцманського районного товариства політв’язнів та репресованих на 2017 – 2020 роки, до «Комплексної програми розвитку первинної медико - санітарної допомоги в Кіцманському районі та підтримки «Кіцманського некомерційного центру первинної медико-санітарної допомоги» на 2018 - 2020 роки», до Комплексної програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Кіцманська центральна районна лікарня» на 2019 - 2021 роки, до Районної програми «Забезпечення лікування хворих на цукровий діабет та нецукровий діабет на 2019-2020 роки».
Крім того, розглянуто ряд питань щодо спільної власності територіальних громад сіл, селища міст району, прийнято рішення про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року та внесення змін до районного бюджету на 2019 рік, прийнято рішення про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Кіцманського району на 2019 рік за І півріччя 2019 року
В результаті своєї роботи депутати ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.


23.08.2019 17:12

Вітання голови Кіцманської районної ради з нагоди Дня Незалежності України |  Привітання
Вітання голови Кіцманської районної ради з нагоди Дня Незалежності України Дорогі краяни! Щиросердно вітаю вас із 28-ою річницею національного свята нашої державності — Днем Незалежності України!
Найдорожчою коштовністю для всіх нас є державна незалежність, про яку мріяло не одне покоління українців, за яку віддали своє життя сотні й тисячі героїв національно-визвольної боротьби, а сьогодні їх нащадки зі зброєю в руках теж відстоюють незалежність Батьківщини в зоні анти- терористичної операції.
День Незалежності - свято національної державності, яке символізує єдність і багатовікову перемогу правди та надії. Вірю що, тільки згуртувавшись, ми подолаємо історичні виклики, які постали сьогодні перед українським народом, та відстоїмо цілісність суверенної Української держави.
Бажаю вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров'я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та її народу! Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним!


23.08.2019 10:20

В Кіцмані відбулись урочистості з нагоди Дня Державного Прапора  |  День для святкування
В Кіцмані відбулись урочистості з нагоди Дня Державного Прапора Сьогодні 23 серпня у Кіцмані, на площі біля пам'ятника Тарасу Шевченку відбулося урочисте зібрання та підняття Державного прапора України. У заходах взяли участь працівники установ та організацій Кіцманщини, жителі району.
Всіх присутніх на урочистостях піснею "Ти будеш жити, Україно, країна щастя і добра" привітав заслужений артист України Ілля Богданюк22.08.2019 14:13

Відбулось засідання колегії Кіцманської райдержадміністрайії |  Діяльність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади
Відбулось засідання колегії Кіцманської райдержадміністрайії Сьогодні 22 серпня 2019 року голова Кіцманської районної ради Петро Лумей взяв участь в засіданні колегії райдержадміністрації, під час якого розглянуто низку важливих питань. Про підсумки соціально-економічного розвитку району за січень-червень 2019 року доповіла Федик Алла Сидорівна начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації, зазначивши, що у розвитку району відбулося зростання соціально-економічних показників.
Крім того на засіданні Колегії райдержадміністрації заслухано та обговорено такі питання: - про виконання місцевих бюджетів Кіцманського району за І півріччя 2019 року та завдання по їх виконанню до кінця поточного року, - про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року та внесення змін до районного бюджету на 2019 рік, - про Комплексну програму розвитку освітньої галузі Кіцманського району на 2019-2022 роки» - про стан виробництва тваринницької продукції та хід проведення жнив.
З усіх питань порядку денного колегія прийняла відповідні рішення.


22.08.2019 12:31

РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови Кіцманської районної ради “Про скликання чергової ХХХІ сесії районної ради VІІ скликання” |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

№ 123 від «19» серпня 2019 р.Про скликання чергової ХХХІ сесії районної ради VІІ скликання

Керуючись ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову ХХХІ сесію районної ради VІІ скликання 29 серпня 2019 року о 10 годині ранку в сесійному залі районної ради за адресою: м.Кіцмань, вул. Незалежності, 83.

На розгляд сесії винести такі питання:
1. Про звіт Кіцманської місцевої прокуратури про проведену роботу за 6 місяців 2019 року
2.Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Кіцманського району на 2019 рік за І півріччя 2019 року.
3.Про затвердження Комплексної програми розвитку освітньої галузі Кіцманського району на 2019-2022 роки”
4. Про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року та внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.
5. Інші.

На сесію запросити: т.в.о. голови райдержадміністрації та заступника голови райдержадміністрації, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, голів ОТГ, сільських голів, керівника місцевої прокуратури, голову Кіцманського районного суду, начальників: Кіцманського районного відділення СБУ, Кіцманського відділу поліції Головного управління Національної поліції, районного відділу УДСНС України в Чернівецькій області, Кіцманського управління Головного управління державної фіскальної служби в Чернівецькій області; військового комісара Кіцманського об’єднаного районного військового комісаріату, керівників політичних партій та громадських формувань, працівників районної газети «Вільне життя», районного радіомовлення, виконавчий апарат районної ради.12.08.2019 16:25

Соціальні гарантії та пільги для військовослужбовців за контрактом |  Інформації
Соціальні гарантії та пільги для військовослужбовців за контрактом Під час проходження військової служби за контрактом військовослужбовці рядового, сержантського і старшинського складу мають право на наступні пільги:
- зарахування часу проходження військової служби до загального і безперервного трудового стажу та стажу державної служби;
- безоплатне забезпечення речовим майном на період служби;
- безкоштовний гарячий обід (або грошова компенсація), триразове харчування під час виконання бойових завдань або виконання обов’язків у добовому наряді;
- безоплатна медична допомога військовослужбовцям;
- пільгове санаторно-курортне лікування військовослужбовців та членів їх сімей;
- значно вищий ніж у цивільному секторі розмір пенсійного забезпечення та можливість його отримання за вислугою років, а не при досягненні пенсійного віку. Для пільгових пенсіонерів (під час особливого періоду) при прийнятті на військову службу за контрактом виплата пенсій не припиняється;
- отримання військової освіти та спеціальності;
- кар’єрне зростання військовослужбовців за контрактом;
- надання статусу учасника бойових дій;
- для учасників бойових дій - виділення земельних ділянок та інші пільги.
Після укладення першого контракту військовослужбовцям виплачується одноразова грошова винагорода в розмірах:
- особам рядового складу –15 368 грн.;
- особам сержантського і старшинського складу – 17 289 грн.
Держава гарантує щомісячне стабільне грошове забезпечення від 10 200 грн. (Десантно-штурмові війська та гірсько-штурмові бригади від 12 200 грн.), додаткову місячну надбавку військовослужбовцям за участь в операції Об’єднаних сил на лінії бойового зіткнення (на першій лінії 17 000 грн., на другій лінії – 6 500 грн.)
Відповідно до ст.119 КЗпП України під час проходження військової служби за контрактом зберігається основне місце роботи та виплачується середньомісячна заробітна плата.
Розглядаються кандидатами на військову службу за контактом громадяни віком від 18 до 57 років, які мають освіту не нижче базової середньої та відповідальність вимогам військової служби.
Терміни укладання контрактів:
- на 3 роки – для осіб рядового складу;
- від 3 до 5 років – для осіб сержантського і старшинського складу;
- на 6 місяців - для військовослужбовців строкової військової служби та військовослужбовців військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, які під час дії особливого періоду вислужили не менше 11 місяців, осіб, звільнених з військової служби під час дії особливого періоду, які приймаються на військову службу за контрактом у період з моменту оголошення мобілізації до часу введення воєнного стану або оголошення рішення про демобілізацію.
За детальною інформацією щодо проходження військової служби за контрактом звертатись до Кіцманського об’єднаного районного військового комісаріату за адресою: м.Кіцмань вул.Сковороди 15, тел.21633, 050-103-53-05.


30.07.2019 11:15

Кіцманський окремий батальйон територіальної оборони запрошує місцевих громадян на військову службу за контрактом в резерві |  Інформації
Кіцманський окремий батальйон територіальної оборони запрошує місцевих громадян на військову службу за контрактом в резерві Кіцманський окремий батальйон територіальної оборони запрошує місцевих громадян на військову службу за контрактом в резерві.
Ця інформація зацікавить в першу чергу громадян призовного віку та офіцерів запасу, які закінчили військові кафедри.
Резервісти підрозділів територіальної оборони звільняються від проходження строкової служби. Для офіцерів - 10 ( ДЕСЯТЬ ) років, для солдат - 6 ( ШІСТЬ) роки.
З питань укладання контракту на службу в резерві Ви можете звернутися до найближчого військкомату або до командування батальйону за місцем проживання.
Строк служби у військовому резерві може бути щоразу продовжений на 3-5 років до досягнення громадянином граничного віку перебування у військовому резерві.
Резервістам, які уклали контракт, надається переважне право отримати вищестоящу посаду та чергові військові звання.
Збереження робочого місця на весь період виконання обов’язків служби у військовому резерві.
Резервіст проходить підготовку у своєму підрозділі на посаді згідно з контрактом та залучається до участі в усіх найбільш значущих заходах бойової підготовки (бойові стрільби, тактичні навчання).
Резервістам щорічно виплачується грошова винагорода у відповідності із військовим званням за результатами виконання програми підготовки.
Не забувайте про КРИМ, ДОНЕЦЬК та ЛУГАНСЬК! Ворог може опинитися біля воріт швидше, чим ви зможете втекти за кордон. Румунський та Придністровський кордон близько. А ви неготові оборонятися.
Якщо Ви справжній патріот, бажаєте завжди бути готовим до захисту Батьківщини і свого району, стати на захист своїх родин, захистити своє майбутнє - запрошуємо вас за адресою: м. Кіцмань, вул.. Сковороди 15.

моб. тел. - 095 772 10 51
тел. - 2 - 16 - 33 ( Кіцманський ОРВК )


17.07.2019 17:30

Відбулася шістнадцята районна спартакіада осіб з інвалідністю |  Здоров'я та спорт
Відбулася шістнадцята районна спартакіада осіб з інвалідністю Сьогодні, 17 липня 2019 року, відбулася шістнадцята районна спартакіада осіб з інвалідністю «Люди нелегкої долі та сильної волі».
З вітальними промовами до учасників спартакіади звернулися т.в.о. голови районної державної адміністрації Юрій Косар, заступник голови районної ради Іван Гулей, голова Чернівецької обласної організації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» Микола Рошко та головний суддя змагань Іван Біляр.
З музичними вітаннями виступили Мар’яна Харюк, Богдана Боднарюк, Анна Довга та Крістіна Ткачук.
Для участі у шістнадцятій районній спартакіаді осіб з інвалідністю зареєструвалися 53 особи. Учасники спартакіади мали можливість позмагатися у семи видах спорту, а саме: дартс, баскетбол, бочче, кеглі, кульова стрільба, городковий спорт та визначення сили кисті.
За результатами проведення змагань, переможці шістнадцятої районної спартакіади осіб з інвалідністю були нагороджені спільними грамотами Кіцманської районної державної адміністрації та Кіцманської районної ради.


09.07.2019 15:30

Забудьте про черги – використовуйте електронні сервіси |  Повідомлення Пенсійного фонду
Забудьте про черги – використовуйте електронні сервіси Забудьте про черги – використовуйте електронні сервіси
Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області нагадує про зручну можливість отримання інформації за допомогою веб-порталу Пенсійного фонду України. Зареєструвавшись на цьому електронному сервісі, кожен користувач отримує доступ до своїх персональних даних, може сформувати запит на попередню підготовку документів, а також дізнатися суми сплачених роботодавцем страхових внесків і багато іншої корисної інформації.
Пенсійна служба закликає буковинців скористатися перевагами, які надає веб-портал електронних послуг, уже зараз та заздалегідь потурбуватися про свою майбутню пенсію. Адреса веб-порталу: http://portal.pfu.gov.ua.


09.07.2019 15:24

Йдемо в онлайн? Як за допомогою банківських послуг можна полегшити життя пенсіонера  |  Повідомлення Пенсійного фонду
Йдемо в онлайн? Як за допомогою банківських послуг можна полегшити життя пенсіонера Йдемо в онлайн? Як за допомогою банківських послуг можна полегшити життя пенсіонера
Сучасний світ вже не може обійтися без інтернет-технологій, що бурхливо розвиваються. Особливої популярності набули дистанційні технології, які спрощують завдання і економлять час, що дуже важливо в нашому динамічному і мінливому світі.
Нині стоїть завдання створити привабливі умови для активізації безготівкових розрахунків у всіх сферах. Обслуговуючись в банківській установі та отримуючи пенсію на картку пенсіонер може здійснювати платежі онлайн. Чому це вигідно саме для пенсіонера? Онлайн-платежі – це зручний і сучасний спосіб оплати. Використовуючи можливості інтернету, можна отримати буквально все, навіть не залишаючи свого будинку.
Пенсійна картка може стати не тільки інструментом для отримання пенсії, але і приносити додаткові вигоди її власнику. Найпомітніша з них – це нарахування відсотків на залишок коштів: пенсійна картка несе в собі переваги ощадної картки.
В очікуванні пенсії не обов’язково ходити щодня до банкомату, щоб перевірити залишок на рахунку. Досить підключити послугу СМС-інформування – і при перерахуванні грошей на пенсійну картку особа відразу про це дізнається: прийде повідомлення на особистий мобільний телефон.
Крім того, деякі банки надають можливість поповнити рахунок мобільного телефону з вашої пенсійної картки, відправивши СМС певного змісту на короткий номер. Така послуга позбавить вас від необхідності виходити з дому, щоб придбати ваучер поповнення мобільного зв'язку, особливо якщо така необхідність виникла пізно увечері або в негоду.
Фінансові установи пропонують різні заохочувальні програми. Деякі банки пропонують „своїм” пенсіонерам відкрити кредитні лінії та інші спеціальні пропозиції.
Таким чином, є всі передумови вигідної співпраці між пенсіонером і банківською установою.


09.07.2019 09:23

З 08 липня вводяться нові рахунки для Фонду соціального страхування |  Інформації
З 08 липня вводяться нові рахунки для Фонду соціального страхування Для Кіцманського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України ЄДРПОУ 41450042 відкрито рахунки 3717 на балансі центрального апарату Казначейства України:
- для зарахування коштів (дохідний) - код банку 899998, банк отримувача Казначейство України (ЕАП)
Рахунок 37173000124127
- для проведення витрат - код банку 820172, банк отримувача Казначейство України.
Рахунок 37170000706229
Нові рахунки вводять у дію з 08 липня 2019 року.
Аби належно і своєчасно зараховувати кошти та мінімізувати нез'ясовані надходження Казначейство України просить платників, починаючи з 08 липня 2019 року, забезпечити спрямування коштів виключно на рахунки 3717, відкриті на балансі Казначейства.
Кошти, сплачені платниками на старі рахунки, не будуть зараховувати, а повертатимуть як нез'ясовані надходження.


05.07.2019 16:02

Військовим пенсіонерам – інвалідам  |  Повідомлення Пенсійного фонду
Військовим пенсіонерам – інвалідам Кабінетом Міністрів України 26 червня 2019 року прийнято постанову №543 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», згідно з якою з липня цього року збільшено мінімальні пенсійні виплати для осіб інвалідністю внаслідок війни.
Так, мінімальний розмір пенсії (з надбавками та доплатами, крім пенсії за особливі заслуги перед Україною) для осіб з інвалідністю внаслідок війни складатиме:
за 1 групою – 10166,00 грн.;
за 2 групою – 8211,00 грн.;
за 3 групою – 5630,40 грн.
У секторі обслуговування військовослужбовців та деяких інших категорій громадян управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області як одержувачів пенсії за Законом України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб” на обліку перебуває 633 пенсіонери, з них 342 – особи з інвалідністю із учасників антитерористичної операції.
З липня перераховані пенсії у збільшеному розмірі отримають 439 таких осіб. За результатами даного перерахунку пенсії в середньому збільшилися майже на 1700 грн.
Консультації “військові” пенсіонери можуть отримати не тільки відвідавши сервісний центр Головного управління, який розташований за адресою: м. Чернівці, вул. Алма-Атинська, 9 а, каб.№1, але й зателефонувавши за контактним номером 51-83-01 або за допомогою відеозв’язку за адресою voenpens.chernivtsy


Tеми