Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини

20.02.2020 15:29

У Кіцмані відбулася поминальна панахида за героями Небесної сотні |  Герої не вмирають!
У Кіцмані відбулася поминальна панахида за героями Небесної сотні Від трагічних подій, що відбулися на Майдані Незалежності в столиці України під минуло шість років. Революція Гідності назавжди закарбувалася в пам’яті українського народу та стала переломним етапом в історії нашої держави. 20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Євромайдану. Тож у цей день в Україні вшановують подвиг учасників Революції гідності та пам'ять Героїв Небесної Сотні.
Поминальний молебень та покладання свічок і квітів до Пам’ятного хреста борцям за волю України відбулося і в Кіцмані.
В скорботі і з великою вдячністю згадуємо ми героїв Небесної сотні, адже вони відстоювали права і свободи людини, європейське майбутнє України. Вони — перші, хто став на шлях боротьби, яка продовжується й сьогодні.


20.02.2020 14:31

В районній раді проведено «День депутата». |  Діяльність органів місцевого самоврядування
В районній раді проведено «День депутата». Сьогодні, 20 лютого,
Із вступним словом до депутатів Кіцманської районної ради звернувся голова райради Петро Васильович Лумей.
Про подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування присутніх інформувала Марусяк Наталія Василівна начальник Кіцманської ДПІ Кіцманського управління Головного управління державної податкової служби в Чернівецькій області.
Про основні положення Закону України «Про запобігання корупції» доповіла Довбенчук Наталія Юріївна – керуючий справами районної ради.


24.01.2020 14:14

Увага, “гаряча лінія” у Кіцманському управлінні ГУ ДПС у Чернівецькій області ! |  Повідомлення Головного управління ДФС у Чернівецькій області
Увага, “гаряча лінія” у Кіцманському  управлінні ГУ ДПС у Чернівецькій області ! Увага, “гаряча лінія” у Кіцманському управлінні ГУ ДПС у Чернівецькій області !
28 січня 2020 року з 11-00 до 13-00 год. відбудеться сеанс телефонного зв’язку „гаряча лінія” з питань декларування громадянами доходів, отриманих у 2019 році.
На Ваші запитання за телефоном (03736) 2-19-55, (03737) 3-17-38 відповідатиме (Начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб) управління – (Федорюк Василь Сидорович) та (ГДРІ відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб) управління – (Гладюк В.Д.).


22.01.2020 16:25

В Кіцмані відзначили День Соборності України |  День для святкування
В Кіцмані відзначили День Соборності України 22 січня, у день проголошення в 1919 році Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, відзначається День Соборності України. Свято офіційно встановлене у 1999 році, враховуючи велике політичне та історичне значення об’єднання УНР і ЗУНР для утворення єдиної (соборної) української держави.
Перше святкування Соборності відбулося 22 січня 1939 року у Карпатській Україні (м.Хуст). Цього дня під синьо-жовтими прапорами була тридцятитисячна маніфестація, люди з’їхались до столиці Карпатської України з усіх куточків краю.
Яскравим проявом єдності, волі українського народу до свободи, став «живий ланцюг», організований патріотичними силами 21 січня 1990 року з нагоди 71-ї річниці проголошення Акту Злуки. Мільйони тоді ще радянських українців узялись за руки від Києва до Львова, відзначаючи День Соборності.
Про ці історичні факти та постійне прагнення українців жити в одній соборній незалежній державі говорили у своїх промовах голова районної ради Петро Лумей, т.в.о.голови райдержадміністрації Юрій Косар, міський голова Кіцманської ОТГ Сергій Булега.
Під час святкування почесними грамотами районної влади були нагородженні депутати, керівники громад, учасники АТО, волонтери...


22.01.2020 15:36

ЗМІНИ СЕБЕ – СТАНЬ ПРОФЕСІОНАЛОМ! |  Інформації
ЗМІНИ СЕБЕ – СТАНЬ ПРОФЕСІОНАЛОМ! Якщо Ви шукаєте цікаву роботу з перспективою кар’єрного росту та гідною зарплатою. Плюс безкоштовне навчання по спеціальності.
Якщо Ви бажаєте отримати вищу освіту безкоштовно та мати після закінчення ВУЗу не тільки диплом, а ще й гарантоване працевлаштування.
Ми здійснюємо набір на військову службу за контрактом до військових частин по всій території України осіб рядового, сержантського, старшинського та офіцерського складу, а також готуємо абітурієнтів для вступу до військових навчальних закладів.
Військова служба за контрактом це:
гарантія стабільного грошового забезпечення від 10 200 грн.
додаткові грошові виплати та винагороди (допомога на оздоровлення, підйомна допомога, матеріальна допомога для вирішення соціальних питань тощо);
вільний вибір місця та умов служби по всій території Україні;
можливість зробити кар'єру;
можливість служби у миротворчих підрозділах за кордоном;
якісне безкоштовне медичне обслуговування;
можливість отримання заочної вищої освіти під час служби, в т.ч. за рахунок Міністерства оборони (після підписання другого контракту);
щорічна відпустка від 30 днів, тривалість якої зростає зі збільшенням вислуги, крім щомісячного грошового забезпечення при вибутті у відпустку виплачується допомога на оздоровлення в такому ж розмірі;
додаткові відпустки (для навчання, творчі, соціальні, інші згідно закону);
безкоштовне харчування в обід (або компенсація), триразове харчування в добовому наряді;
право на отримання безкоштовного житла;
право на пенсію після 25 років вислуги;
інші соціальні гарантії встановлені законами;
служба зараховується до загального страхового стажу, державної служби.

Шановний кандидат!
Якщо Ви вирішили присвятити своє життя служінню Батьківщині в Збройних Силах України на посадах осіб рядового та офіцерського складу, отримати можливість для самореалізації, загартуватися фізично і духовно, звільнитися від батьківської опіки, вирватися з набридлого оточення, побачити нових людей, нові місця, здобути кваліфіковану освіту Вам слід звертатися:
Кіцманський об’єднаний районний військовий комісаріат, м.Кіцмань вул.Сковороди 15. тел.21633, 21305.

Військовий комісар Кіцманського об’єднаного районного військового комісаріату підполковник Олександр ТОВСТИЙ17.01.2020 11:50

Лікарняні та декретні у 2019 році було нараховано 3,0 тис працюючих по Кіцманському відділенні Фонду |  Соціальний захист
Фонд соціального страхування України упродовж 2019 року направив на фінансування лікарняних, допомог по вагітності та пологах і на поховання застрахованим особам Кіцманського відділення в сумі 19,5 млн гривень. Загалом у минулому році страхувальники подали заяви-розрахунки на фінансування матеріального забезпечення для 3048 застрахованих осіб.
Підставою для нарахування Фондом матеріального забезпечення є подана роботодавцем заява-розрахунок.
Право на допомогу по тимчасовій непрацездатності (компенсація втраченого заробітку за лікарняними листками), допомогу по вагітності та пологах виникає з настанням страхового випадку в період роботи (включаючи час випробування та день звільнення), зайняття підприємницькою та іншою діяльністю, якщо інше не передбачено законом. Підставою для призначення є виданий у встановленому порядку листок непрацездатності, а в разі роботи за сумісництвом – копія листка непрацездатності, засвідчена підписом керівника і печаткою за основним місцем роботи.
Порядок отримання матеріального забезпечення від Фонду:
1. Отриманий в закладі охорони здоров’я листок непрацездатності працівник передає до уповноваженої особи на підприємстві – кадровика, табельника або бухгалтера, для заповнення зворотної сторони листка непрацездатності (визначення страхового стажу застрахованої особи та кількості днів, за які буде надаватися матеріальне забезпечення).
2. Листок непрацездатності передають на розгляд до Комісії (уповноваженого) із соціального страхування підприємства, установи, організації (приймається рішення щодо надання матеріального забезпечення).
3. Бухгалтерія страхувальника розраховує суму матеріального забезпечення та оформляє заяву-розрахунок для отримання фінансування від Фонду.
4. Страхувальник подає заяву-розрахунок до Фонду, після чого здійснюється перерахування Фондом заявлених коштів на спеціальний рахунок страхувальника.
5. Виплата роботодавцем матеріального забезпечення застрахованим особам у найближчий після дня призначення допомоги строк, установлений для виплати заробітної плати.


09.01.2020 10:11

Про сплату збору при набутті права власності на легкові автомобілі |  Повідомлення Пенсійного фонду
Про сплату збору при набутті права власності на легкові автомобілі Сплата збору на обов’язкове державне пенсійне страхування при набутті права власності на легкові автомобілі здійснюється за першої державної реєстрації в Україні в сервісних центрах Міністерства внутрішніх справ України.
Платниками збору на обов’язкове державне пенсійне страхування (п.7 статті 1 Закону України від 26.06.1997 №400/97-ВР «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування») є підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, фізичні особи, які набувають право власності на легкові автомобілі, що підлягають першій державній реєстрації в Україні в сервісних центрах (підрозділах Державної автомобільної інспекції) Міністерства внутрішніх справ України.
Об’єктом оподаткування є вартість автомобіля, визначена відповідно до договору купівлі-продажу, договору міни, довідки органів митної служби, акта експертної оцінки вартості автомобіля, інших документів, що підтверджують цю вартість. Диференційовані ставки збору встановлені залежно від вартості об’єкта.
3% – якщо вартість легкового автомобіля не перевищує 165 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року (на 01.01.2020 – із суми до 346830 грн.);
4% – якщо вартість легкового автомобіля перевищує 165, але не перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року (на 01.01.2020 – із суми понад 346830 грн. до 609580 грн.);
5% – якщо вартість легкового автомобіля перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року (на 01.01.2020 – із суми понад 609580 грн.).
Збір сплачується із вартості автомобіля без урахування податку на додану вартість, якщо суму такого податку зазначено в документі, який підтверджує ціну транспортного засобу.


06.01.2020 15:32

Вітання голови Кіцманської районної ради християнам східного обряду з Різдвом Христовим |  Привітання
Вітання голови Кіцманської районної ради християнам східного обряду з Різдвом Христовим Вітаю всіх жителів Кіцманського району з Різдвом Христовим та Різдвяними святами! Нехай ці свята, як вісники оновлення життя, нових мрій та сподівань, принесуть Вам і Вашим родинам добро, мир і злагоду. Бажаю Вам завжди бути у гарному настрої, зі світлими думками та хорошими намірами, які неодмінно повинні збутися. Нехай Ваші справи сприяють злагоді та миру, зростанню особистого та державного добробуту.
Нехай Вас не залишає Віра, підтримує Надія, допомагає Любов! Хай світла різдвяна зірка осяє Ваш шлях, колядки наповнять Вашу оселю сміхом і радістю, принесуть здоров’я, щастя, злагоду та благополуччя. Щастя Вам, щедрої долі, світлої радості та натхнення, здійснення всіх найзаповітніших мрій!

З Різдвом Христовим!28.12.2019 09:55

Вітання голови Кіцманської районної ради Петра Лумея з нагоди Нового 2020 року  |  Вітаємо!
Вітання голови Кіцманської районної ради Петра Лумея з нагоди Нового 2020 року Шановні жителі та гості Кіцманщини!
Прийміть найщиріші вітання з Новим 2020 роком!
Новорічні свята завжди були і залишатимуться особливими в житті кожної людини. З глибини віків і донині вони наповнюють нас душевним піднесенням, даруючи відчуття очікуваного оновлення, приємних несподіванок, з новою силою зміцнюють віру в здійснення всіх сокровенних мрій і бажань.
Ми прожили непростий рік, тож нехай усе погане ніколи не нагадує про себе, а все добро минулого року залишиться і примножиться у майбутньому.
Від щирого серця бажаю, щоб наступний рік перевершив усі наші найзаповітніші сподівання, приніс мир, гармонію і стабільність нашій державі, став помітним кроком до поліпшення життя всіх і кожного.
Нехай святковий настрій збережеться у ваших серцях упродовж всього наступного року, а щедра доля наділить вас і ваші родини міцним здоров'ям, особистим щастям, взаєморозумінням та оптимізмом.
Щасливого Нового року!


24.12.2019 10:42

Вітання голови Кіцманської районної ради християнам західного обряду з Різдвом Христовим |  Вітаємо!
Вітання голови Кіцманської районної ради християнам західного обряду з Різдвом Христовим Приємно мати честь і нагоду привітати жителів району - віруючих-католиків – з Різдвом Христовим.
Щороку ви першими маєте щасливу нагоду спостерігати на небосхилі спалах яскравої різдвяної зірки, промені якої несуть радість у кожну домівку. Тепло цього свята однаково зігріває усіх християн світу, незалежно від їх національності та поглядів, які вони поділяють.
Сподіваємось, що у Різдво Христове всі віруючі щиро звернуть свої помисли до заповідей Божих та сповідуватимуть їх щодня.
Щиро бажаємо добра і благополуччя, злагоди й любові вашим родинам! Нехай збудуться найзаповітніші мрії. Гарного вам і радісного Різдва!


17.12.2019 16:49

Відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради Сьогодні 17 грудня під головуванням голови Кіцманської районної ради Петра Васильовича Лумея відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради та колегія Кіцманської районної ради.
Депутатами районної ради було розглянуто сімнадцять питань порядку денного. Основним питанням, що розглядалось на засіданні було питання “Про районний бюджет на 2020 рік”.
Всі питання порядку денного спільного засідання постійних комісій районної ради було обговорено та вирішено винести на розгляд та затвердження ХХХІV позачергової сесії районної ради 20 грудня 2019 року.


13.12.2019 16:06

Розпорядження Про скликання позачергової ХХХІV сесії районної ради VІІ скликання  |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Керуючись ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати позачергову ХХХІV сесію районної ради VІІ скликання 20 грудня 2019 року о 10 годині ранку в сесійному залі районної ради за адресою: м.Кіцмань, вул.Незалежності, 83.
На розгляд сесії винести такі питання:
1. Про районний бюджет на 2020 рік.
2. Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.
3. Про Програму економічного і соціального розвитку Кіцманського району на 2020 рік
4. Інші.
На сесію запросити: т.в.о. голови райдержадміністрації та заступника голови райдержадміністрації, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, голів ОТГ, сільських голів, керівника місцевої прокуратури, голову Кіцманського районного суду, начальників: Кіцманського районного відділення СБУ, Кіцманського відділу поліції Головного управління Національної поліції, районного сектору УДСНС України в Чернівецькій області, Кіцманського управління Головного управління державної фіскальної служби в Чернівецькій області; військового комісара Кіцманського об’єднаного районного військового комісаріату, керівників політичних партій та громадських формувань, працівників районної газети «Вільне життя», районного радіомовлення, виконавчий апарат районної ради.


12.12.2019 12:42

Вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС |  Заходи
Вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 14 грудня відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
Сьогодні 12 грудня напередодні цієї дати в Кіцманській районній раді вшанували героїв-ліквідаторів, які, ризикуючи здоров'ям і життям, ліквідували наслідки техногенної катастрофи.
До учасників зібрання зі словами вдячності звернулися заступник голови Кіцманської районної ради Іван Гулей, т.в.о. голови районної державної адміністрації Юрій Косар, кіцманський міський голова Сергій Булега, голова районної громадської організації спілки «Чорнобильці Буковини» Мафтей Гриник.
За мужність і героїзм окремих учасників ліквідації аварії на ЧАЕС було відзначено спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради, обласної влади, міської ради та районної громадської організації спілки «Чорнобильці Буковини», також вручили медалі. Під час зустрічі ліквідатори поділились гіркими спогадами про ті трагічні події.


06.12.2019 11:35

Привітання голови Кіцманської районної ради з нагоди Дня місцевого самоврядування |  Привітання
Привітання голови Кіцманської районної ради з нагоди Дня місцевого самоврядування Щиро вітаю працівників місцевого самоврядування, депутатів місцевих громад зі святом!
Цей день стоїть в ряду дат, які пов'язані із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об'єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.
Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання - спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Країна поруч з економічними реформами потребує і подальшого розвитку органів місцевого самоврядування. За такими змінами — майбутнє держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів.
З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашого району.
Бажаю від щирого серця усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров'я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення життєвих мрій і сподівань. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку територіальних громад, відродженню сіл і селищ нашого району, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі!


06.12.2019 11:32

Привітання голови Кіцманської районної ради з нагоди Дня Збройних Сил України |  Привітання
Привітання голови Кіцманської районної ради з нагоди Дня Збройних Сил України Шановні військовослужбовці! Дорогі ветерани!
Вітаю вас з Днем Збройних Сил України!
Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати захистом і опорою для своєї країни, рідних і близьких, це данина пам'яті тисячам воїнів, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України. Ваша служба — це не тільки професія, для більшості з вас — це справа всього життя.
У нелегкий для країни час ви героїчно захищаєте рідну землю, зберігаючи вірність військовому обов'язку, гідно та віддано служите українському народові.
Висловлюю вдячність всім, хто сьогодні несе службу в лавах Збройних Сил України, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян. Вірю, що українські військовослужбовці й надалі будуть виступати надійним гарантом суверенітету та цілісності нашої держави.
Бажаємо вам міцного здоров'я, надійного родинного тилу, добра та щастя, мирного неба над Україною!


Tеми