Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Кіцманський район

Новини

28.03.2017 10:47

У Пенсійному фонді України анонсували про запровадження електронних трудових книжок |  Повідомлення Пенсійного фонду
У пенсійній службі краю повідомили, що невдовзі запровадять електронні трудові книжки. Це дасть змогу покращити якість та доступність надання послуг громадянам та дозволить пенсіонерам звертатися в органи Пенсійного фонду України незалежно від місця реєстрації. За словами начальника Головного управління Михайла Романіва, таку систему створять на базі Реєстру застрахованих осіб, в якому вже є інформація про прийняття та звільнення з роботи. Наступний крок – доповнити базу відсутньою інформацією і запустити послугу «Електронна трудова книжка».


28.03.2017 10:19

ЗВІТ депутата Кіцманської районної ради VII скликання ГРИЦЮКА ВОЛОДИМИРА ТОДОРОВИЧА про проведену роботу Кіцмань-2017 |  Інформації
ЗВІТ депутата Кіцманської районної ради VII скликання ГРИЦЮКА ВОЛОДИМИРА ТОДОРОВИЧА про проведену роботу Кіцмань-2017 У відповідності до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» представляю свій звіт, як депутата-мажоритарника по Брусницькій сільській раді.
На мою думку, саме сьогодні, в період реформ в нашій країні, вагомо і авторитетно має звучати зважене слово депутатського корпусу, кожного депутата чи посадової особи місцевого самоврядування.
Ознакою і показником змін у сьогоденні нашої країни, яка визначає суспільну й політичну ситуацію в ній, є турбота про людей. Втілення в життя основних напрямів поліпшення соціально-економічного становища краю та усіх сфер життя наших земляків неможливе без участі в цьому процесі місцевого самоврядування.
Адже депутат - це не просто представник влади, особа, яка наділена особливими повноваженнями та здатна безпосередньо впливати на ситуацію у регіоні в цілому. В першу чергу це обранець громади, який дав чималій когорті людей конкретні обіцянки та зобов'язаний їх виконати, зробити все можливе аби покращити життя соціальних верств і конкретних громадян,
У своїй депутатській діяльності я додержувався Конституції та законів України, регламенту ради та інших нормативно-правових актів.
Сьогодні можу із упевненістю підвести риску і визначити, що вдалося зробити позитивного за цей період, проаналізувати свої помилки.
У депутатській діяльності опираюся на достатній практичний досвід роботи в галузі освіти. Зараз - директор Зеленівського загальноосвітнього навчального закладу І-П ступенів.
Звітуючи перед своїми виборцями, які виявили мені цю високу довіру, я маю всі підстави стверджувати, що мої принципи Свободи, Законності та Справедливості були й залишаються непорушними і спрямовуються на задоволення інтересів моїх земляків. Гордий тим, що наданий мені депутатський мандат завжди використовував в інтересах своїх виборців, а не особистої наживи.
Упродовж періоду роботи депутатського корпусу Кіцманської районної ради сьомого скликання відбулося 10 сесій. Хочу зазначити, що відвідав 10 засідань. Відповідно до рішення районної ради був обраний головою постійної комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту. В цій комісії ми проводили активну роботу: розглядали звернення громадян, розробляли проекти рішень, висловлювали пропозиції, зауваження. В переважній більшості виникали питання по роботі в галузях освіти, культури, спорту, призначенню виплати стипендій, премій, допомога. Кожне звернення було розглянуте, кожна пропозиція взята до уваги.
За звітний період мною проведено кілька прийомів та зустрічей з виборцями. Часто спілкуюся індивідуально, дослухаюся до проблем односельчан, озвучую їх на сесіях Брусницької сільської ради, які відвідую. Питання, з якими зверталися жителі села, стосувалися соціального захисту, а це - призначення виплати соціальної допомоги, і надання матеріальної допомоги на лікування, ремошу житла, оформлення субсидій. Не менш важливі і питання земельних відносин, зокрема оформлення державних актів. Кошти депутатського фонду
Як депутат Кіцманської районної ради мав у 2016 році кошти на виконання депутатських повноважень. З свого фонду гроші я направив на допомогу жителям Брусницької сільської ради та на прохання інших депутатів районної ради - на допомогу жителям району. В свою чергу на моє прохання голова районної ради Лумей Петро васильович виділив 3000 грн. на допомогу жителю нашого села.
Здійснення повноважень депутата місцевої ради відбувається не тільки на засіданнях сесії та комісії, а й через внесення депутатських запитів та подання звернень.
Мною було підготовлено та направлено звернення і депутатський запит про доповнення рейсів пасажирських перевезень до с.Остра. Додатковий маршрут не існує.
Намагаючись тримати на контролі шляхове сполучення жителів с. Остра, з метою вчасного реагування щодо забезпечення належного стану доріг, вчасного підвозу учнів до школи - співпрацюю з головою сільської ради Загарією Іваном Теофіловичем.
Об'єднуючи матеріально-технічні можливості місцевих громад, кошти бюджетів різних рівнів за цей час вдалося зміцнити навчально-виховну базу закладів освіти:
- повністю зберегти мережу загальноосвітніх навчальних закладів, незважаючи на те, що в школах зменшилась кількість учнів;
- усі школи, які знаходяться на території сільської ради, забезпечені комп'ютерами, які застарілі, вже поламані, потребують програмного оновлення На один комп'ютер припадає 12 учнів; зараз учні і педагогічні працівники зможуть використовувати високошвидкісний доступ до мережі;
- за 2016/2017 pp. охоплення дітей дошкільною освітою збільшено;
- надавав конкретну допомогу молодим людям у здобути вищої освіти та працевлаштуванні молодих спеціалістів;
Значну увагу у своїй депутатській діяльності я приділяв і приділятиму допомозі Зеленівській школі. За підсумками 2015/2016 навчального року було визначено кращого учня школи та кращий учнівський колектив, які отримали цінні призи. У 2016 році за рахунок районного бюджету школа отримала новий комп'ютер, закуплено столи для їдальні, замінено підлогу у чотирьох приміщеннях закладу, закуплено шкільні парти, деталі до парт, м'які стільці. Також завдяки активній співпраці з сільським головою Загарією Іваном Теофіловичем, підприємцем Крецьким Віталієм Васильовичем та Кіцманською РДА, вдалося за рахунок коштів місцевого бюджету, поміняти у школі всі вікна та двері на металопластикові.
Питання розвитку нашої громади та покращення життя і добробуту жителів села набули для мене особливого значення.
За час своєї діяльності, мені спільно з депутатським корпусом сільської ради та сільським головою вдалося вирішити ряд нагальних проблем.
Важливим питанням було забезпечення столами та посудом шкільної їдальні. Це питання було вирішено позитивно та придбано необхідний посуд.
Проведено обсяг робіт по облаштуванню населеного пункту, а саме:
- на території школи висаджено сад (25 саджанців);
- вздовж шосейної дороги Чернівці-Вижниця висаджено 80 саджанців (також тут прибираємо сміття);
- вздовж дороги Зеленів-Остра висаджено 20 саджанців (також тут прибираємо сміття);
- проведено благоустрій території навколо пам'ятника загиблим воїнам в роки війни;
- у вересні на належному рівні проведено заходи з нагоди Дня партизанської слави;
- проводиться збір сміття на містках та берегах річки Брусниця на території с. Зеленів. . Не залишилося поза увагою і питання освітлення помешкань жителів села, яке було
вирішено силами працівників РЕМу, зокрема розчищено лінії електропередач від гілля, встановлено додатковий трансформатор.
Найголовнішою проблемою яка була вирішена, є питання завершення будівництва приміщення Брусницької амбулаторії, яка обслуговує 6 сіл.
Зараз працюю над її укомплектуванням, - залучаючи районну раду та депутатів різних рівнів
Існує ряд і інших питань, які постійно хвилюють земляків: це і продовження відновлення вуличного освітлення та ремонт доріг, контроль за водопостачанням та якістю питної води для населення. Тому вони є для мене, як депутата районної ради, першочерговими та перебувають на постійному контролі.
Більшість задач, над якими я працюватиму у 2017 році, переходять з 2016. Пропоную їх перелік:
1. Відстоювання інтересів громади сіл Брусницької сільської ради.
2. Укомплектування приміщення Брусницької амбулаторії, яка обслуговує 6 сіл.
3. Ремонт доріг.
4. Вивезення сміття.
5. Покращення умов у школі.
6. Розвиток спорту у селі.
7. Покращення якості доступу до мережі Інтернет.
8. Підтримка талановитої молоді.
9. Залучення інвестицій у село(участь у інвестиційних проектах та програмах).
На завершення хочу щиро подякувати Всім, хто допомагав мені у здійсненні депутатських повноважень. Адже вирішення цих питань сприятиме підвищенню рівня життя людей у даній територіальній громаді.
Мені приємно працювати в Кіцманській районній раді з колегами - депутатами єдиною командою, де є взаєморозуміння і підтримка. Не дивлячись на різницю у політичних поглядах, депутатів районної ради об'єднує одна мета - благоустрій та добробут жителів Кіцманського району, своїх земляків зокрема. В цей важкий час Кіцманська районна рада приділяє багато уваги найскладнішим проблемам району.
Підсумовуючи вище сказане, хочу наголосити на тому, що я й надалі буду приділяти максимум уваги найскладнішим проблемам сьогодення і, насамперед, працювати для своїх виборців.


27.03.2017 10:57

Під час весняної толоки на Кіцманщині прибирали узбіччя доріг |  Екологія
Під час весняної толоки на Кіцманщині прибирали узбіччя доріг Початок весни — це перші паростки молодої трави, теплі сонячні дні, цвітіння первоцвітів і ніжна зелень на деревах. Але, на жаль, цю красу природи псує сміття, кількість якого на узбіччях, в лісах кожного року не зменшується. Тонни непотребу збирають, вивозять піч час весняних толок, але нерідко через тиждень-два на прибраних місцях знову з’являється сміття. Розпорядженням голови райдержадміністрації з 9 березня по 9 квітня цього року в районі оголошено весняний місячник санітарної очистки та благоустрою населених пунктів. Працівники Кіцманської районної ради долучилися до прибирання узбіч.
23.03.2017 09:21

Коли виникає обов’язок декларувати отримані доходи |  Повідомлення податкової інспекції
Коли виникає обов’язок декларувати отримані доходи Обов’язок щодо подання податкової декларації про майновий стан і доходи у платників податків виникає:
- при отриманні доходів не від податкових агентів (тобто від інших фізичних осіб, які не зареєстровані як самозайняті особи). До таких доходів відносяться, зокрема, доходи від надання в оренду рухомого або нерухомого майна іншим фізичним особам, успадкування чи отримання в дарунок майна не від членів сім’ї першого ступеня споріднення тощо;
- при отриманні від податкових агентів доходів, які не підлягали оподаткуванню при виплаті, але які не звільнені від оподаткування. До таких доходів відноситься, зокрема, операції з інвестиційними активами;
- при отриманні іноземних доходів;
- в інших випадках, передбачених законодавством, зокрема, при отриманні у власність майна за рішенням суду.


23.03.2017 09:17

З 1 квітня бюджетне відшкодування ПДВ здійснюватиметься за новим Порядком |  Повідомлення податкової інспекції
З 1 квітня бюджетне відшкодування  ПДВ здійснюватиметься за новим Порядком Головне управління ДФС у Чернівецькі області звертає увагу, що Постановою КМУ від 25.01.2017 р. №26 затверджено новий Порядок ведення Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування ПДВ.


17.03.2017 13:00

ВІЙСЬКОВІ КОМІСАРІАТИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗАПРОШУЮТЬ УСІХ БАЖАЮЧИХ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ РОБОТА - ЗАХИЩАТИ БАТЬКІВЩИНУ! |  Різне
ВІЙСЬКОВІ КОМІСАРІАТИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗАПРОШУЮТЬ УСІХ БАЖАЮЧИХ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ РОБОТА - ЗАХИЩАТИ БАТЬКІВЩИНУ!

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України залишається однією з найбільш конкурентоспроможних професій на ринку праці. На сучасному етапі розвитку актуальним є зміцнення її обороноздатності та захист територіальної цілісності. За таких умов, головна увага керівництва держави приділяється комплектуванню Збройних Сил України.


16.03.2017 15:36

Відбулась чергова ХІІІ сесія Кіцманської районної ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Відбулась чергова ХІІІ сесія Кіцманської районної ради Сьогодні 16 березня 2017 року відбулась чергова ХІІІ сесія Кіцманської районної ради. Депутатами було розглянуто понад шістдесят питань з них сорок дев’ять планових.
В ході роботи сесії заслухано інформацію Кіцманського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області про стан боротьби із злочинністю, забезпечення охорони публічного порядку та безпеки на території району за 2016 рік, інформацію Кіцманської місцевої прокуратури про стан законності, боротьби із злочинністю та результати діяльності на території району прийнято рішення:
- Про внесення змін та виконання районного бюджету за 2016 рік;
- Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік,
-Про присвоєння звання «Почесний громадянин Кіцманського району» Савчуку Євгену Герасимовичу,
-Про призначення стипендій Кіцманської районної ради перспективним спортсменам району
-Про призначення стипендії Кіцманської районної ради талановитим та обдарованим учням, учасникам конкурсів та олімпіад
-Про призначення стипендії Кіцманської районної ради талановитим дітям у галузі культури.
Заслухано інформації про хід виконання районної програм та використання коштів районного бюджету, виділених на її виконання в 2016 році.
Затверджено шість нових районних програм та інші рішення що стосуються комунальної власності району;
Прийняті звернення депутатів районної ради:
-До Президента України, Прем’єр-міністра України, Державного агентства автомобільних доріг України щодо завершення будівництва автомобільної дороги Лашківка-Суховерхів
-До Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо встановлення НКРЕКП необґрунтованої вартості на електроенергію, яка витрачається для зовнішнього освітлення населених пунктів та нестандартного приєднання електроустановок до електричних мереж на 2017 рік
-До Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо підвищення посадових окладів працівників дошкільних та позашкільних навчальних закладів.


15.03.2017 12:23

Вихід на пенсію жінок, які мають статус потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи категорії 4 |  Повідомлення Пенсійного фонду
Вихід на пенсію жінок, які мають статус потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи категорії 4 Законом № 3668 внесено зміни до ст. 55 Закону № 796, якою з 01.10.2011 р. передбачено, що особам, які працювали або проживали на територіях радіоактивного забруднення, пенсії надаються зі зниженням пенсійного віку, встановленого ст. 26 Закону про пенсійне страхування. Відповідне зниження пенсійного віку, передбачене цією статтею, застосовується також до завершення періоду збільшення пенсійного віку — до 01.01.2022 р.


15.03.2017 12:12

День українського добровольця вперше відзначили на державному рівні |  Громадянське суспільство
День українського добровольця вперше відзначили на державному рівні 14 березня, в нашій державі вперше відзначається День українського добровольця, що встановлений 17 січня цього року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України


15.03.2017 12:08

Дбайливе ставлення до учасників АТО – в пріоритеті пенсійної служби краю |  Повідомлення Пенсійного фонду
Дбайливе ставлення до учасників АТО – в пріоритеті пенсійної служби краю Щоб допомогти військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції, та членам сімей загиблих під час АТО в реалізації права на пенсійне забезпечення в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області діє практика постійного та систематичного інформування щодо призначення пенсій такій особливій категорій громадян. А також фахівці пенсійної служби краю надають допомогу в підготовці необхідних документів для призначення пенсій.


14.03.2017 15:34

Відбулось засідання колегії районної ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Відбулось засідання колегії районної ради Сьогодні 14 березня 2017 року відбулись засідання постійної комісії районної ради з питань соціально - економічного розвитку району, планування бюджету і фінансів та управління об'єктами спільної власності територіальних громад району та колегія районної ради. На засіданні комісії та колегії було розглядалися питання, які в подальшому планується винести на розгляд сесії районної ради. Основними питаннями порядків денних були питання:
-Про внесення змін та виконання районного бюджету за 2016 рік;
-Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік;
-Про затвердження Програми підтримки діяльності районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів) на 2017 – 2020 роки;
-Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту в Кіцманському районі на 2017-2020 роки;
-Про затвердження Програми підтримки Кіцманського районного товариства політв’язнів та репресованих на 2017 – 2020 роки;
-Про затвердження Програми покращення умов обслуговування громадян Кіцманського району з питань пенсійного забезпечення на 2017 рік;
-Про затвердження Програми правової освіти та надання безоплатної правової допомоги населенню у Кіцманському районі на 2017 – 2018 роки;
-Про затвердження Районної Програми забезпечення лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет на 2017-2018 роки;
-Про присвоєння звання «Почесний громадянин Кіцманського району» Савчуку Євгену Герасимовичу;
-Про затвердження звітів та планів фінансово-господарської діяльності і встановлення нормативів відрахування від чистого прибутку для підприємств спільної власності територіальних громад району
-Про призначення стипендій Кіцманської районної ради перспективним спортсменам району;
-Про призначення стипендії Кіцманської районної ради талановитим та обдарованим учням, учасникам конкурсів та олімпіад;
-Про призначення стипендії Кіцманської районної ради талановитим дітям у галузі культури та інші питання.
Загалом на розгляд ХІІІ сесії районної ради планується винести понад сорок питань.
14.03.2017 15:02

Вітання з Днем добровольця голови Кіцманської районної ради  |  Привітання
Вітання з Днем добровольця голови Кіцманської районної ради 14 березня вперше за роки української незалежності наша країна відзначає День українського добровольця. Свято встановлено 17 січня 2017 року Постановою Верховної Ради України, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань. Вітання з Днем добровольця від керівників Кіцманського району Саме у березні 2014 року, усвідомлюючи високий ризик військового вторгнення на територію материкової України та бажаючи захистити незалежність, суверенітет та територіальну цілісність своєї держави, згідно рішення керівництва Самооборони Майдану, добровольці із Самооборони Майдану вирушили на військовий полігон для проходження військової підготовки з метою подальшої участі у воєнних діях. Як наслідок, з лав Самооборони Майдану було сформовано Перший добровольчий батальйон Національної гвардії. 14 березня 2014 року понад п’ять сотень бійців Самооборони Майдану прибули на полігон в Нові Петрівці Київської області. Так розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону. Від початку року добровольцями в українське військо записалися 60 тис. українських військовослужбовців. Cаме ці люди стали одним із стовпів змін в країні… Тільки стабільність і впевненість у завтрашньому дні можуть служити заставою плідної праці та високих досягнень, які дозволять добитися процвітання України і забезпечити гідне майбутнє наших дітей! Бажаємо вам мирного неба, міцного здоров'я, величезного щастя, і удачі у всіх починаннях!

З повагою, голова Кіцманської районної ради П.В.Лумей.


10.03.2017 15:51

Відбулись засідання постійних комісій районної ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Відбулись засідання постійних комісій районної ради Відбулись засідання постійних комісій районної ради з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства; з питань освіти, культури, молоді та спорту; з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, охорони прав громадян, праці та соціального захисту населення; з питань агропромислового комплексу району, екології та природних ресурсів, на яких розглянуто ряд важливих питань, що виносяться на розгляд ХІІІ сесії V скликання районної ради 16 березня 2017 року.


10.03.2017 09:42

Розпорядження про скликання чергової ХІІІ сесії районної ради VІІ скликання |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Керуючись ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову ХІІІ сесію районної ради VІІ скликання 16 березня 2016 року о 10 годині ранку в сесійній залі районної ради за адресою: м.Кіцмань, вул.Незалежності, 83.


10.03.2017 09:25

У Кіцмані долучилися до Всеукраїнського флешмобу «Шевченко єднає» |  Культура
У Кіцмані долучилися до Всеукраїнського флешмобу «Шевченко єднає» До Всеукраїнського флешмобу «Шевченко єднає» долучилися представники районної державної адміністрації та районної ради, працівники сфери освіти та культури Кіцманщини. Державні службовці та представники місцевого самоврядування зібралися у малій залі районної ради і біля портрету Кобзаря зачитали вірш «Мені однаково». Мета міжнародного флешмобу — вшанувати пам’ять великого Кобзаря, показавши пам’ятники встановлені йому по всьому світу.


Tеми