Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Кельменецька районна рада

Новини

13.07.2012 09:20

ПЕРШИЙ БІОВУЛИК – У ПОПОВИЧА |  Громадське життя

Про біовулики та їхні властивості чули, напевне, багато бджолярів району, особливо ті, хто передплачує журнал «Український пасічник». Відомий апітерапевт Б.Охотський, багато років спостерігаючи за повітрям у вуликах, дійшов висновку, що безпосередньо повітря у вуликах, насичене ефірними фракціями нектару, аромату квітів, меду, прополісу, перги та воску, має цілющу дію на травний тракт, серцево-судинну і дихальну системи, усуває астматичні депресії. А ще досвідчені пасічники стверджують, що після сну в біовулику значно зростає енергетичне біополе людини, що є перешкодою для різних захворювань. У біовулику лікують також тиск, хвороби хребта, нервові розлади тощо. У цьому переконуються і коновчани – сім’я Наталі Степанівни та Пилипа Васильовича Поповичів – прихильників здорового способу житття і здорового натурального харчування (в т.ч. і продуктами бджільництва).

Вже майже два десятки літ П.В.Попович займається бджолярством. Доглядає більше 50 бджолосімей. Успадкував любов до Божої мухи від дідуся і тата. Від батька навчився ще й столярної справи. Гарна простора альтанка біля хати – то його рук витвір, а яскраві квітники – то вже постаралася дружина.

Цього літа щовечора, після перегляду в альтанці матчів Євро-2012 та інших телепро-грам, Пилип Васильович поспішає до власноруч змайстрованого біовулика на 8 бджолосімей, щоб відпочити. Цей  незвичайний будиночок схожий на двомісний купейний вагон, у ліжках якого під дошечками живуть і трудяться бджоли. Майже щодня протягом двох місяців трудився чоловік, щоб змайструвати це диво. Тепер сюди охоче заходять подихати ароматним чистим повітрям і отримати мікровібромасаж діти та онуки, родичі і знайомі сім’ї, щоб відновити свої сили і скуштувати продуктів бджільництва.

«Український пасічник» пише, що біовулики мають гарну перспективу в розвитку «зеленого» туризму. Мабуть, варто задуматись.

  • Автор:Сніжана АНДРУЩАК.
  • Джерело: газета "Рідне слово"
Оголошення

Конкурсна комісія Кельменецької районної ради оголошує про проведення конкурсу

Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Кельменецького району інформує

Конкурсна комісія Кельменецької районної ради оголошує про проведення конкурсу щодо відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки рухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району, а саме: