Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Кельменецька районна рада

Новини

13.07.2012 09:20

ПЕРШИЙ БІОВУЛИК – У ПОПОВИЧА |  Громадське життя

Про біовулики та їхні властивості чули, напевне, багато бджолярів району, особливо ті, хто передплачує журнал «Український пасічник». Відомий апітерапевт Б.Охотський, багато років спостерігаючи за повітрям у вуликах, дійшов висновку, що безпосередньо повітря у вуликах, насичене ефірними фракціями нектару, аромату квітів, меду, прополісу, перги та воску, має цілющу дію на травний тракт, серцево-судинну і дихальну системи, усуває астматичні депресії. А ще досвідчені пасічники стверджують, що після сну в біовулику значно зростає енергетичне біополе людини, що є перешкодою для різних захворювань. У біовулику лікують також тиск, хвороби хребта, нервові розлади тощо. У цьому переконуються і коновчани – сім’я Наталі Степанівни та Пилипа Васильовича Поповичів – прихильників здорового способу житття і здорового натурального харчування (в т.ч. і продуктами бджільництва).

Вже майже два десятки літ П.В.Попович займається бджолярством. Доглядає більше 50 бджолосімей. Успадкував любов до Божої мухи від дідуся і тата. Від батька навчився ще й столярної справи. Гарна простора альтанка біля хати – то його рук витвір, а яскраві квітники – то вже постаралася дружина.

Цього літа щовечора, після перегляду в альтанці матчів Євро-2012 та інших телепро-грам, Пилип Васильович поспішає до власноруч змайстрованого біовулика на 8 бджолосімей, щоб відпочити. Цей  незвичайний будиночок схожий на двомісний купейний вагон, у ліжках якого під дошечками живуть і трудяться бджоли. Майже щодня протягом двох місяців трудився чоловік, щоб змайструвати це диво. Тепер сюди охоче заходять подихати ароматним чистим повітрям і отримати мікровібромасаж діти та онуки, родичі і знайомі сім’ї, щоб відновити свої сили і скуштувати продуктів бджільництва.

«Український пасічник» пише, що біовулики мають гарну перспективу в розвитку «зеленого» туризму. Мабуть, варто задуматись.

  • Автор:Сніжана АНДРУЩАК.
  • Джерело: газета "Рідне слово"
Оголошення

Кельменецька районна рада повідомляє про скликання ХУІ сесії районної ради УІІ скликання, яка відбудеться 22 червня 2018 року: о 9 год. - день депутата; о 10 годині – засідання постійних комісій; об 11 годині - пленарне засідання у залі засідань (смт.Кельменці, пл.Центральна, 2).