Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Комарівська сільська рада

Новини

24.06.2019 17:04

конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності  |  АНОНС
Комарівська сільська рада оголошує конкурс з відбору суб»єктів оціночної діяльності з метою визначення вартості майна – частини приміщення будинку побуту площею 50 кв.м. на І поверсі по вул.Головна,15 «а» в с.Комарів Кельменецького району Чернівецької області, з метою продажу права оренди приміщення шляхом аукціону.
Назва об’єкта оцінки: частини приміщення будинку побуту
Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Комарівська сільська рада с.Комарів Кельменецького району Чернівецької області
Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул.Головна,15 «а» в с.Комарів Кельменецького району Чернівецької області , 60140
Мета проведення оцінки : укладання договору оренди комунального майна
Телефон, факс замовника конкурсу: (03732)31241.
Електронна адреса замовника конкурсу:kl.komariv@ukr.net
Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно доПоложення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України 31.12.2015 № 2075, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за № 60/28190 (далі – Положення).
Замовник та особа-платник робіт з оцінки – Комарівська сільська рада с.Комарів Кельменецького району Чернівецької області вул.Головна,17
До участі у конкурсі допускаються претенденти, які діють на підставі чинного сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної оціночної діяльності з оцінки майна за напрямом 2 «Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі прав на об’єкти інтелектуальної власності» та спеціалізаціями в межах цього напряму: 2.1. «Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів (крім прав на об’єкти інтелектуальної власності)» та 2.2. «Оцінка прав на об’єкти інтелектуальної власності».
Вимоги до претендентів для участі у конкурсі (учасників конкурсу) викладені у розділі ІІІ Положення. Вимоги до конкурсної документації, порядку її складання, оформлення та подання містяться у Положенні, зокрема у розділах І, ІІ, ІІІ та додатках до нього. Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності, інформація щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, інформація про претендента подаються за встановленою в додатках 2 – 4 до Положення формою.
Конкурсна документація приймається з дня публікації оголошення на сайті Комарівської сільської ради.
Кінцевий термін подання документів – за чотири робочі дні до проведення конкурсу.
На конверті необхідно зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, на оцінку якого подано заяву на участь у конкурсі, та назву суб’єкта оціночної діяльності, який подає заяву.
Телефон для довідок (03732)31241.
Конкурс відбудеться 15 липня 2019 року о 10.30 год. у приміщенні Комарівської сільської ради (с.Комарів вул. Головна,17).


27.05.2019 10:00

У с.Комарів Кельменецького району відбулося урочисте відкриття новозбудованої амбулаторії загальної практики сімейної медицини на 1-2 лікаря із житлом |  Медицина
У с.Комарів Кельменецького району відбулося урочисте відкриття новозбудованої амбулаторії загальної практики сімейної медицини на 1-2 лікаря із житлом Сьогодні, 24 травня, у с.Комарів Кельменецького району відбулося урочисте відкриття новозбудованої амбулаторії загальної практики сімейної медицини на 1-2 лікаря із житлом.

На відкриття амбулаторії завітали в.о.голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Павлюк, народний депутат України Максим Бурбак, заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Богатирець, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Оксана Андрієць, в.о.директора Департаменту капітального будівництва та дорожного господарства ОДА Олександр Пуршага, голова Кельменецької райдержадміністрації Віталій Швець, заступник голови районної ради Анатолій Горобець, голова Чернівецької обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я Олександр Фустій, керівники установ та організацій району, медичні працівники, а також жителі с.Комарів.

Вітаючи комарівчан із важливою подією, в.о. голови облдержадміністрації Михайло Павлюк відзначив, що це вже друга за рахунком сучасна медична амбулаторія в Чернівецькій області, де жителі матимуть можливість отримувати усі найнеобхідніші медичні послуги первинної ланки. Хорошим помічником медичним працівникам амбулаторії стане отриманий новий повнопривідний автомобіль Renault для обслуговування населення, який оснащений за сучасними технічними параметрами.

Такий результат став можливим завдяки всіх спільних зусиль, як органів виконавчої влади, так і органів місцевого самоврядування, медичних працівників і комунального некомерційного підприємства, проектувальників, будівельної організації у співпраці з Департаментами охорони здоров'я, капітального будівництва та дорожного господарства, які направлені на реалізацію масштабної програми із реформування сільської медицини.

Під час виступу керівник виконавчої влади Кельменецького району Віталій Швець наголосив, що розвиток медичної інфраструктури – це важливий крок для отримання якісних медичних послуг та висловив подяку всім працівникам і посадовим особам, які долучилися до відкриття сучасного закладу. Будівництво проводилося за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, на умовах співфінансування з районного бюджету виділено 878,2 тис.грн. (у 2018 році - 71,1 тис.грн., з початку 2019 року – 807,1 тис.грн.).

Перед присутніми також виступили: народний депутат України Максим Бурбак, в.о.директора Департаменту капітального будівництва та дорожного господарства ОДА Олександр Пуршага, голова Чернівецької обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я Олександр Фустій, заступник голови районної ради Антолій Горобець.

Медична реформа, яка триває в Україні, стосується конкретно всіх і кожного, адже її мета — забезпечити всім громадянам рівний доступ до якісних медичних послуг та побудувати систему охорони здоров’я, в центрі якої знаходиться пацієнт. Як для обласної, так і для районної влади реформа медичної галузі залишається пріоритетною, складовою якої є реформа сільської медицини.

Урочисте перерізання символічної стрічки ознаменувало відкриття нової амбулаторії, а далі всі присутні мали можливість оглянути приміщення закладу, його матеріально-технічне оснащення.

Довідково.

До цих пір у селі Комарів функціонувала амбулаторія загальної практики сімейної медицини, яка розташована на другому поверсі в пристосованому приміщенні. Воно є морально застарілим та не зручним для людей похилого віку. В умовах реформування галузі охорони здоров'я, час вимагає новітніх підходів до обслуговування населення, надання пацієнтам більш якісних послуг, за новими сучасними стандартами. Тому, була необхідність у побудові нової сучасної амбулаторії.

Нова амбулаторія обслуговуватиме жителів сіл Комарів, Майорки та Дністрівки, а це 2350 чол, з яких 1883 дорослі, 467 - діти.

Замовником будівництва виступив Департамент капітального будівництва та дорожнього господарства обласної державної адміністрації. Головний підрядник виконання робіт є ТОВ «Трейдербуд» (директор Петро Хрущ).

Загальна площа забудови складає 350 м2. Проектом передбачено кабінет лікаря, кабінет щеплень, процедурна, кімната для персоналу, приміщення для реєстратури, стерилізаційна, оглядова і сестринська, 2 житлові кімнати, кухня-вітальня, санвузол для відвідувачів та персоналу, душова.

Матеріально-технічне оснащення Комарівської АЗПСМ серед необхідного інвентарю та сучасних меблів в комплекті - комп’ютер з принтером, електрокардіограф (ЕКГ - апарат), ультрафіолетовий стерилізатор, отоофтальмоскоп, пікфлуометр, тонометри, електронні ваги для немовлят, спірометр, вимірювач внутрішньоочного тиску автоматичний та інше. Планується закупівля телемедичного обладнання.


21.05.2019 16:26

День вишиванки |  День для святкування
День вишиванки День вишиванки


22.03.2019 13:24

Весняний місячник |  Благоустрій територій
Весняний місячник Старий цвинтар прибирається.


22.03.2019 13:21

Весняний місячник на місцевому цвинтарі |  Благоустрій територій
Весняний місячник на місцевому цвинтарі в четвер 21 березня відбулось прибирання території кладовища на території Комарівської сільської ради. жителі села разом із місцевими депутатами та сільським головою приймали участь у весняному місячнику.


21.02.2019 16:37

Будівництво АЗПСМ |  Візити
Будівництво АЗПСМ Сьогодні, 21 лютого, голова райдержадміністрації Віталій Швець разом із першим заступником голови райдержадміністрації Ігорем Урсуляком та начальником відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, житлово-комунального господарства та регіонального розвитку районної державної адміністрації Оксаною Воронежською з черговим робочим візитом побували у с.Комарів, де ознайомилися із ходом будівельних робіт амбулаторії загальної практики сімейної медицини (з житлом на 1-2 лікарів).

Так як погодні умови вже сприяють проведенню будівельних робіт, будівельники активно зводять стіни.


20.02.2019 11:09

День героїв Небесної Сотні |  Герої не вмирають
День героїв Небесної Сотні 20 лютого ми вшановуємо пам'ять Героїв Небесної Сотні, які пожертвували своїм життям заради вільної, незалежної, європейської України.


07.02.2019 14:41

Житлові субсидії |  Інформації
Роз’яснення щодо призначення субсидії. Загальні питанняЖитлову субсидію може бути призначено без урахування осіб, які зареєстровані, але фактично не проживають за місцем реєстрації. В такому випадку субсидія призначається за рішенням Комісії на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов проживання та довідок, що підтверджують факт не проживання особи.

Якщо син чи дочка не проживають у помешканні батьків, то вони мають надати підтверджуючу довідку – з місця роботи в іншому місці, про навчання в іншому місці, про перебування на лікуванні тощо. При цьому реєстрація в іншому місці не є обов’язковою.

В разі перебування особи із складу домогосподарства (яка не є чоловіком або дружиною) за кордоном більше 60-днів, що не пов’язано з службовим відрядженням, лікуванням або навчанням, що підтверджується довідками та особа не мала доходів, необхідно сплатити ЄСВ сумарно за 3 місяці протягом періоду за який враховується дохід та задекларувати доходи в Україні. Якщо ж особа офіційно працевлаштована за кордоном або має постій місце проживання за кордоном, необхідно надати підтверджуючі довідки.

За наявності таких документів субсидію буде призначено за рішенням Комісії.

Щоб оформити субсидію на фактично проживаючих в помешканні осіб, необхідно подати заяву, декларацію та підтверджуючі довідки тих, хто не проживає.

У випадку, якщо рішення про призначення субсидії вирішується Комісією, акт обстеження матеріально-побутових умов складений соціальним інспектором є обов’язковим.Роз’яснення щодо призначення субсидії для фізичних осіб – підприємцівДля фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, незалежно від отриманих (неотриманих) доходів до сукупного доходу за кожний місяць враховується дохід, обчислений в таких розмірах мінімальної заробітної плати, встановленої станом на кінець періоду, за який враховуються доходи:

- однієї мінімальної заробітної плати — для платників єдиного податку першої групи;

- двох мінімальних заробітних плат — для платників єдиного податку другої групи;

- трьох мінімальних заробітних плат — для платників єдиного податку третьої групи

При цьому не враховується дохід, отриманий самозайнятою особою, та дохід від провадження підприємницької діяльності, інформацію про які подано ДФС на запит структурного підрозділу з питань соціального захисту населення.

Для фізичних осіб - підприємців, які обрали загальну систему оподаткування та протягом періоду, за який враховуються доходи, у них відсутні доходи або доходи яких менше розміру мінімальної заробітної плати та/або які не сплачують єдиний соціальний внесок до сукупного доходу за кожний місяць враховується дохід в розмірі трьох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на кінець періоду, за який враховуються доходи.Хто залишиться без субсидії на опалювальний період 2018-2019Які категорії громадян залишаться без житлової субсидії

- Якщо загальна площа квартири перевищує 120 кв. метрів або будинку – 200 кв. м;

- У власності сім’ї є автомобіль, якому менше п’яти років з дати випуску;

- Особи, що не працюють, не зареєстровані на обліку в центрі зайнятості та не сплатили ЄСВ за 3 міс.;

- Особи, які не мають доходів та перебували за кордоном сукупно 60 днів протягом періоду за який враховується дохід.Інформація щодо осіб, яким Комісія з розгляду питань надання населенню житлових субсидій призначає/не призначає субсидіюЗа рішенням Комісії з розгляду питань надання населенню житлових субсидій, субсидія призначається:

- орендарям - на основі договору оренди;

- внутрішньо-переміщеним особам - на підставі заяви і декларації;

- особам, які зареєстровані але не проживають – на основі підтверджуючих довідок з місця постійного проживання, роботи або навчання.

УВАГА! Таке рішення не розповсюджується щодо осіб, у яких (або у членів їх сімей) протягом періоду, за який враховуються доходи:

- були відсутні доходи,

- або середньомісячний дохід був менший за розмір мінімальної заробітної плати,

та / або не був сплачений ЄСВ у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців,

- і такі особи перебували за кордоном сукупно більше 60 днів протягом періоду, за який враховуються доходи (не включаються дні службового відрядження, лікування або навчання за кордоном, що підтверджується відповідними документами).Виплата монетизації частини зекономленої субсидіїЗа оперативними даними грошове відшкодування вже отримали 2898 осіб на загальну суму 1542,59 тис. грн.

Тим хто не мав змоги подати заяву з поважних причин нагадуємо, що прийом заяв на монетизацію продовжено до 1 листопада по рішенню комісії!

Громадяни, які користуються газовим або електричним індивідуальним опаленням та зекономили субсидію протягом опалювального сезону 2017-2018 років, мають право отримати грошову виплату у розмірі еквівалентному вартості зекономлених 100 м3 газу або 150кВт/год електроенергії відповідно.

Роз’яснення щодо призначення субсидії. Загальні питанняЖитлову субсидію може бути призначено без урахування осіб, які зареєстровані, але фактично не проживають за місцем реєстрації. В такому випадку субсидія призначається за рішенням Комісії на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов проживання та довідок, що підтверджують факт не проживання особи.

Якщо син чи дочка не проживають у помешканні батьків, то вони мають надати підтверджуючу довідку – з місця роботи в іншому місці, про навчання в іншому місці, про перебування на лікуванні тощо. При цьому реєстрація в іншому місці не є обов’язковою.

В разі перебування особи із складу домогосподарства (яка не є чоловіком або дружиною) за кордоном більше 60-днів, що не пов’язано з службовим відрядженням, лікуванням або навчанням, що підтверджується довідками та особа не мала доходів, необхідно сплатити ЄСВ сумарно за 3 місяці протягом періоду за який враховується дохід та задекларувати доходи в Україні. Якщо ж особа офіційно працевлаштована за кордоном або має постій місце проживання за кордоном, необхідно надати підтверджуючі довідки.

За наявності таких документів субсидію буде призначено за рішенням Комісії.

Щоб оформити субсидію на фактично проживаючих в помешканні осіб, необхідно подати заяву, декларацію та підтверджуючі довідки тих, хто не проживає.

У випадку, якщо рішення про призначення субсидії вирішується Комісією, акт обстеження матеріально-побутових умов складений соціальним інспектором є обов’язковим.Роз’яснення щодо призначення субсидії для фізичних осіб – підприємцівДля фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, незалежно від отриманих (неотриманих) доходів до сукупного доходу за кожний місяць враховується дохід, обчислений в таких розмірах мінімальної заробітної плати, встановленої станом на кінець періоду, за який враховуються доходи:

- однієї мінімальної заробітної плати — для платників єдиного податку першої групи;

- двох мінімальних заробітних плат — для платників єдиного податку другої групи;

- трьох мінімальних заробітних плат — для платників єдиного податку третьої групи

При цьому не враховується дохід, отриманий самозайнятою особою, та дохід від провадження підприємницької діяльності, інформацію про які подано ДФС на запит структурного підрозділу з питань соціального захисту населення.

Для фізичних осіб - підприємців, які обрали загальну систему оподаткування та протягом періоду, за який враховуються доходи, у них відсутні доходи або доходи яких менше розміру мінімальної заробітної плати та/або які не сплачують єдиний соціальний внесок до сукупного доходу за кожний місяць враховується дохід в розмірі трьох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на кінець періоду, за який враховуються доходи.Хто залишиться без субсидії на опалювальний період 2018-2019Які категорії громадян залишаться без житлової субсидії

- Якщо загальна площа квартири перевищує 120 кв. метрів або будинку – 200 кв. м;

- У власності сім’ї є автомобіль, якому менше п’яти років з дати випуску;

- Особи, що не працюють, не зареєстровані на обліку в центрі зайнятості та не сплатили ЄСВ за 3 міс.;

- Особи, які не мають доходів та перебували за кордоном сукупно 60 днів протягом періоду за який враховується дохід.Інформація щодо осіб, яким Комісія з розгляду питань надання населенню житлових субсидій призначає/не призначає субсидіюЗа рішенням Комісії з розгляду питань надання населенню житлових субсидій, субсидія призначається:

- орендарям - на основі договору оренди;

- внутрішньо-переміщеним особам - на підставі заяви і декларації;

- особам, які зареєстровані але не проживають – на основі підтверджуючих довідок з місця постійного проживання, роботи або навчання.

УВАГА! Таке рішення не розповсюджується щодо осіб, у яких (або у членів їх сімей) протягом періоду, за який враховуються доходи:

- були відсутні доходи,

- або середньомісячний дохід був менший за розмір мінімальної заробітної плати,

та / або не був сплачений ЄСВ у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців,

- і такі особи перебували за кордоном сукупно більше 60 днів протягом періоду, за який враховуються доходи (не включаються дні службового відрядження, лікування або навчання за кордоном, що підтверджується відповідними документами).Виплата монетизації частини зекономленої субсидії

За оперативними даними грошове відшкодування вже отримали 2898 осіб на загальну суму 1542,59 тис. грн.

Тим хто не мав змоги подати заяву з поважних причин нагадуємо, що прийом заяв на монетизацію продовжено до 1 листопада по рішенню комісії!

Громадяни, які користуються газовим або електричним індивідуальним опаленням та зекономили субсидію протягом опалювального сезону 2017-2018 років, мають право отримати грошову виплату у розмірі еквівалентному вартості зекономлених 100 м3 газу або 150кВт/год електроенергії відповідно.


06.02.2019 15:27

День Соборності |  Заходи
Виконком Комарівської сільської ради повідомляє, що на території села Комарів згідно рішення виконавчого комітету Комарівської сільської ради №02 від 18.01.2019 року було проведено ряд заходів у зв'язку відзначенням дня Соборності та Свободи України та 100-річчя з Дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, а саме:
- панахида по загиблим воїнам (22 січня);
- урочистий мітинг та покладання квітів до пам'ятника (22 січня );
- тематична виставка літератури та круглий стіл «За єдину Соборну Україну», присвячену висвітленню історії Української Народної республіки та Західно-Української народної республіки виставка-реквієм «Пам'ятай минуле заради майбутнього» у бібліотеці с.Комарів;
- В НВК головним символом свята був "живий ланцюг", яка об'єднав усіх учнів та вчителів на знак єдності і неподільності українського народу і земель,а також провели тематичні уроки «Україно, Соборна державо, доленосна колиско моя», «Історичне значення злуки українських земель», вікторину на краще знання історії становлення української державності, урочисту лінійну, книжкову виставку "Український шлях до незалежності від Революції до Соборності"
тематичні виховні години «Славній події жити у віках», «Соборна, єдина Україна»;
- В БНТД провели літературно-музичне свято «Україна – мій духмяний дивосвіт, через терни йшли до тебе стільки літ».19.12.2013 14:19

МАЙОРКА |  Громадське життя
Є у цьому селі цікаве і неординарне обійстя. Своєрідне воно тим, що на одному подвір’ї
разом живе чотири покоління однієї родини. Найстарші – Володимир Іванович та Марія Іванівна Романовські; далі їхня дочка з чоловіком – Алла Володимирівна і Сергій Іванович Гасійчуки; ще внучка з чоловіком – Руслана Сергіївна і Богдан Васильович Мельничуки; і найменші – правнуки Карінка й Артур. Цьогоріч сім’я майорівчан Миколи Йосиповича і Тетяни Миколаївни одружувала сина
Вадима.


25.01.2013 10:17

Вирішення проблем сільських жителів спільними зусиллями  |  Повідомлення Пенсійного фонду
Вирішення проблем сільських жителів 
спільними зусиллями

В с. Комарово Кельменецького району працював «мобільний соціальний офіс», участь в роботі якого брали перший заступник начальника управління Пенсійного фонду в Кельменецькому районі Рімма Білобрицька, головний спеціаліст служби у справах дітей Василь Бурлака, головний державний соціальний інспектор Олександр Равлюк та сільський голова Леонід Варварюк.


25.01.2013 10:15

«Калинонька»  |  Громадське життя
Гордістю села є жіночий вокальний ансамбль «Калинонька» на чолі з Валентиною Ляшок. Десятки разів (багато десятків!) виступали на районній та обласній сцені. У ці дні учасниці ансамблю готуються до чергової атестації на підтвердження звання народного колективу.


31.08.2010 08:17

Чергова сесія сільської ради. |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Відбулася чергова сесія сільської ради.


27.08.2010 08:06

Позачергова сесія Верховної Ради України  |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Позачергова сесія Верховної Ради України шостого скликання відбудеться у понеділок, 30 серпня 2010 р.


11.08.2010 08:46

Україна має намір підвищити ціни на газ для населення ще на 50 % з квітня 2011 р. |  Громадське життя
Україна має намір підвищити ціни на газ для населення ще на 50 % з квітня 2011 р.