Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кельменецький район

Новини

12.11.2012 17:26

Краща посадова особа місцевого самоврядування. Хто вона?  |  Діяльність органів місцевого самоврядування

З метою підвищення професіоналізму посадових осіб місцевого самоврядування, розвитку їх творчої активності, ініціативи, вдосконалення процесу організації та ефективності діяльності як посадових осіб, так і місцевих рад в цілому стартував обласний конкурс «Краща посадова особа місцевого самоврядування».

            Організація та проведення конкурсу здійснюється спільно обласною радою ,  територіальним відділенням Національної агенції України з питань державної служби в області та  районними  радами. У ньому беруть участь посадові особи виконавчих органів сільських, селищних, районних рад, сільські та  селищний голови.

           Конкурс проводиться у два тури за трьома номінаціями:

- кращий сільський, селищний  голова;

- краща посадова особа сільської, селищної  ради;

- краща посадова особа виконавчого апарату районної ради.

           І тур конкурсу організовується і проводиться районними радами, ІІ тур – обласною радою спільно з територіальним відділенням Національної агенції України з питань державної служби в області.

        Програма конкурсу передбачає:

- завдання на знання актів законодавства та нормативних документів, що стосуються служби в органах місцевого самоврядування, та їх практичне застосування в роботі;

- підготовка проектів ділових документів (рішень ради, розпоряджень голови ради, тощо);

- завдання щодо рівень знань державної мови;

- знання правил службового етикету;

- з'ясування рівня професійних знань.

         Нещодавно у приміщенні районної ради відбувся І тур обласного конкурсу «Краща посадова особа місцевого самоврядування». У змаганнях за професійну першість взяли участь  посадові особи виконавчого апарату районної ради, сільські голови та секретарі сільських рад району.

      У процесі конкурсних змагань учасники повинні були продемонструвати рівень знань державної мови, знання ділових документів  та самопрезентацію посадової особи про її особистість та професійну діяльність.

       За результатами І туру Конкурсу кращою посадовою особою місцевого самоврядування серед працівників виконавчого апарату районної ради визнано головних спеціалістів Слухінську Галину Павлівну та Накай Аллу Василівну; серед сільських голів – голову села Дністрівка Цекало Вячеслава Миколайовича; серед секретарів сільських радпредставника села Лівинці Рябчик Аеліту Василівну.

          Лауреатами стали: Кішнір Інна Миколаївна , секретар Бузовицької сільської ради (ІІ місце) та Придрик Олег Васильович, голова села Зелена (ІІ місце) .

         Переможці І туру Конкурсу будуть представляти наш район у ІІ турі обласного конкурсу «Краща посадова особа місцевого самоврядування».

                                                                       

 

  • Автор:Л.Світла
  • Джерело: Виконавчий апарат районної ради