Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кельменецький район

Новини

25.06.2012 16:52

Про використання енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти підприємствами Кельменецького району за травень 2012 року  |  Сільське господарство

Головне управління статистики у Чернівецькій області інформує, що підприємствами та організаціями усіх видів економічної діяльності Кельменецького району у травні п.р. використано майже 113 тонн палива дизельного, 27 тонн бензину моторного, 2 тис.м3 газу природного та 0,3 тонни вугілля кам’яного.

У порівнянні з травнем 2011р. відбулося зменшення використання газу природного в 7 разів, вугілля кам’яного – в 4,7 раза, бензину моторного та дизельного палива на 11% та 3% відповідно.

Частка обсягу використання енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти підприємствами та організаціями району становила 1,2% від загальнообласного обсягу. Для порівняння, цей показник по підприємствах сусідніх Сокирянського та Хотинського районів становив 1,1% та 2,5% відповідно.

Станом на 1 червня 2012 року залишки дизельного палива  у споживачів та постачальників району в порівнянні з відповідною датою минулого року збільшились у 2,3 раза та бензину моторного – на 21%, проте зменшились запаси вугілля кам’яного  на 10%.

 

  • Автор:Заступник начальника Головного управління статистики Дронь В.С.
  • Джерело: Головне управління статистики у Чернівецькій області