Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кельменецький район

Новини

20.05.2011 08:31

ШАНОВНІ БАНКІВСЬКІ ПРАЦІВНИКИ! |  Привітання

Від імені районної державної адміністрації та районної ради прийміть найщиріші вітання з професійним святом!

Відзначення цього дня на загальнодержавному рівні є незаперечною ознакою вашого високого професіоналізму й авторитету банківської справи. Ваша праця дуже потрібна суспільству, адже налагоджена банківська система забезпечує стабільність фінансового ринку і розвиток національної економіки. Різноманітні банківські послуги вкрай потрібні також і кожному громадянину, бо банк є закладом, а інколи й останнім захистком, де людина має можливість отримати фінансову допомогу і який сприяє покращенню добробуту сімї.

Нелегкі випробування спіткали вітчизняну банківську систему у зв’язку зі світовою економічною кризою, проте завдяки злагодженій роботі банківських працівників та Уряду України було забезпечено стабільність виплат заробітних плат, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат громадянам України. Щиро віримо в те, що нелегкі часи для банківської галузі найближчим часом стануть історією.

Бажаємо всім вам міцного здоров’я, терпіння та витримки, родинного затишку, щастя й нових успіхів у подальшому утвердженні фінансової стабільності в Україні.

 

Перший заступник голови районної                     Голова

державної адміністрації                                         районної ради

В.Карапчієвська                                                      Д.Власов

 

  • Джерело: відділ внутрішньої політики