Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кельменецький район

Новини

13.05.2011 14:44

ОБЛАСНІ ФІНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ – У КЕЛЬМЕНЦЯХ |  Здоров'я та спорт

Дитячий турнір з футболу на приз клубу «Шкіряний м’яч» існує уже 55 років. З 1990 по 1997 рік турнір не проводився.

Відродження змагань на Всеукраїнському рівні 1998 року ініціював Федір Шпиг. Очолив клуб Андрій Біба.

Якщо 1998 року у змаганнях брали участь 126 команд, то із сезону 2005 року на футбольні поля України стабільно виходять 50 тисяч команд трьох вікових категорій.

Минулого року команда дванадцятирічних футболістів із Зеленого Гаю Чернівецької області стала переможцями фіналу в Києві і представляла Україну у змаганнях на Кубок нації у Парижі.

Приємно, що саме у Кельменцях проводилися обласні фінальні змагання з футболу на приз клубу «Шкіряний м’яч». Сюди з’їхалися юні футболісти з Чернівців, Хотина, Кіцманя, Новоселиці, Вижниці, Глибокої і Герци. Учасниками змагань були команди трьох вікових категорій: 1998-1999-2000 років народження.

На відкритті змагань були присутні: начальник управління Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України К.К. Жукотинський, головний спеціаліст цього ж управління В.В. Нікорич, заступник голови обасної федерації футболу О.Д.Лозенко, керівник апарату райдержадміністрації В.І.Андрущак, начальник управління освіти М.О. Довгань, методист, котрий відповідає за організацію змагань, С.П. Паламар, директор дитячо-юнацької спортивної школи П.М. Житарюк.

Суддя змагань – суддя першої категорії Р.Г. Угринчук.

Нелиповецька команда хлопчиків 1998 року народження (учитель фізкультури О.М.Георгіца) виборола перше місце і увійшла до наступного кола змагань.

Гімназійна команда юних футболістів 2000 року народження (учитель фізкультури М.В.Петрюк, тренер О.А.Котов) посіла третє місце в обласних фінальних змаганнях.

  • Автор:Василь Кривий
  • Джерело: Газета «Рідне слово»