Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кельменецький район

Новини

01.04.2010 12:58

ПОСІВНА НАБИРАЄ ТЕМПІВ. |  Сільське господарство

         Минулого тижня в районі розпочалася посівна кампанія.Станом справ на полях цікавився голова районної ради Вячеслав Дедов. Він побував на полях у Лівинцях і Вартиківцях, де зустрівся з представниками одного з підрозділу корпорації "Сварог Вест Груп" - " Дністрові роси", агрономами та механізаторами.
          Як розповів голові районного "парламенту" керуючий південним регіоном "Сварогу" Юрій Гаврилюк, 950 гектарів землі, що належать Вартиковецькій сільській раді, засіяно озимою пшеницею. Днями завершено підживлення озимих і закрито вологу. Щодо земель Лівинецької сільської ради, то там посівна тільки розпочалася. Понад 800 гектарів планується засіяти ярою пшеницею. У весняно-польових роботах задіяна найсучасніша американська та німецька техніка, що виконує кілька операцій : закриття вологи, розроблення грунту, внесення мінеральних добрив, тощо. Якщо дозволять погодні умови, запевнили Вячеслава Дєдова механізатори і керівники "Сварогу" , посівна завершиться за три - чотири дні.
           Голова районної ради цікавився як ефективністю використання орендованих земель, якістю насіння, вчасністю внесення добрив, так і умовами праці, дотриманням техніки безпеки, вивезенням на поля обідів і вчасною виплатою працівникам заробітної плати.

             P.S. За даними управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, станом на 30.03.2010 у Кельменецькому районі засіяно ярими культурами понад 1375 гектарів , з них більш ніж 785 гектарів ячменем, понад 585 гектарів пшеницею. Підживлено понад 3441 гектарів озимих.

  • Автор:Л.Стрельчук
  • Джерело: районна газета "Рідне слово"