Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кельменці (Кельменецький район)

Новини селища

09.02.2009 15:23

Загальні збори (схід) представників громадян смт.Кельменці |  Різне

  8 лютого 2009 року відбулися загальні збори (схід) представників громадян смт.Кельменці.
  Заслухано звіт селищного голови В.Твердохліба про його роботу за період з 10.02.2008р. по 08.02.2009 р. Під час обговорення звіту виступаючі звернули увагу селищного голови та очолюваного ним виконавчого комітету на необхідність вжиття в 2009 році  додаткових заходів з метою :
  - завершення будівництва І черги водогону селища;
  - початку реконструкції нежилого приміщення по вул.Л.Українки, 12 під дошкільний заклад освіти;
  - продовження ремонту вулиці імені Ю.Гагаріна;
  - здійснення капітального ремонту вуличного освітлення Центральної площі та вулиць: В.Чорновола, Заставської, М.Грушевського, І.Головачука;
  - проведення капітального ремонту каналізаційних мереж дошкільного закладу освіти №2 та будинку на вулиці Бесарабська, 57.
  З метою покращення санітарного стану райцентру, виконкому селищної ради та адміністрації ВУЖКГ рекомендовано відновити практику вивезення побутових відходів з приватного сектору селища за додатковими графіками. Їм також запропоновано активніше працювати над розширенням видів комунальних послуг, які надаються жителям райцентру (в т.ч. - ритуальних).
  Уповноважені представники громадян вказали селищному голові на необхідність посилення контролю за реалізацією заходів, передбачених планом підготовки до святкування 450-річчя з дня заснування смт.Кельменці, яке відзначається цьогоріч.
  В заході взяли участь голова районної державної адміністрації П.Телешман та голова районної ради В.Дєдов, які дали конкретні відповіді на питання, підняті в звіті селищного голови та інші питання, які надійшли від присутніх на сході (зборах).
  • Автор:Л.Будим