Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинська районна рада

Сесії

Сесія №ХХХVІІІ від 23.08.2019

 Результати голосування

ХХХVІІІ сесії Хотинської районної ради VІІ скликання 23.08.2019 року

 

1.     Про присвоєння звання «Почесний громадянин Хотинського району» /459/37/19/


з/п

Прізвище, ім’я,
по батькові депутата

ЗА

ПРОТИ

УТРИМАВСЯ  

НЕ ВЗЯВ УЧАСТІ

 У ГОЛОСУВАННІ

ВІДСУТНІЙ

1.     

Анісімова С.Л.

 

 

 

 

2.     

Бакрів  Т.І.

 

 

 

 

3.     

Банар А.В.

 

 

 

 

4.     

Безверхній О.А.

 

 

 

 

5.     

Бринь Т.І.

 

 

 

 

6.     

Бурдейний Р.Д.

 

 

 

 

7.     

Ватаманюк В.Л.

 

 

 

 

8.     

Вепрюк М.С.

 

 

 

 

9.     

Гаврилян В.М.

 

 

 

 

10.   

Гарбуз С.В.

 

 

 

 

11.   

Доманчук А.Г.

 

 

 

 

12.   

Домбровський О.С.

 

 

 

 

13.   

Допіряк В.В.

 

 

 

 

14.   

Жалоба Л.І.

 

 

 

 

15.   

Заянчуковський І.С.

 

 

 

 

16.   

Коломеєць А.Я.

 

 

 

 

17.   

Корнівський О.Г.

 

 

 

 

18.   

Краснюк В.П.

 

 

 

 

19.   

Левко В.С.

 

 

 

 

20.   

Максимчук В.М.

 

 

 

 

21.   

Марцинкевич В.А.

 

 

 

 

22.   

Мацкуляк І.М.

 

 

 

 

23.   

Мельничук Ю.А.

 

 

 

 

24.   

Пасічник Ю.А.

 

 

 

 

25.   

Руснак М.В.

 

 

 

 

26.   

Сапогівський А.М.

 

 

 

 

27.   

Сирота В.Т.

 

 

 

 

28.   

Скоробогач В.Д.

 

 

 

 

29.   

Тодосійчук В.І.

 

 

 

 

30.   

Томін В.Г.

 

 

 

 

31.   

Фостій В.Д.

 

 

 

 

32.   

Хабуля М.І.

 

 

 

 

33.   

Чорна Л.І.

 

 

 

 

34.   

Шишковський С.І.

 

 

 

 

35.   

Шовган М.І.

 

 

 

 

36.   

Юзько В.В.

 

 

 

 

 

ВСЬОГО

25

0

0

3

8

 


2.      Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік /460/37/19/


з/п

Прізвище, ім’я,
по батькові депутата

ЗА

ПРОТИ

УТРИМАВСЯ  

НЕ ВЗЯВ УЧАСТІ

 У ГОЛОСУВАННІ

ВІДСУТНІЙ

1.     

Анісімова С.Л.

 

 

 

 

2.     

Бакрів  Т.І.

 

 

 

 

3.     

Банар А.В.

 

 

 

 

4.     

Безверхній О.А.

 

 

 

 

5.     

Бринь Т.І.

 

 

 

 

6.     

Бурдейний Р.Д.

 

 

 

 

7.     

Ватаманюк В.Л.

 

 

 

 

8.     

Вепрюк М.С.

 

 

 

 

9.     

Гаврилян В.М.

 

 

 

 

10.   

Гарбуз С.В.

 

 

 

 

11.   

Доманчук А.Г.

 

 

 

 

12.   

Домбровський О.С.

 

 

 

 

13.   

Допіряк В.В.

 

 

 

 

14.   

Жалоба Л.І.

 

 

 

 

15.   

Заянчуковський І.С.

 

 

 

 

16.   

Коломеєць А.Я.

 

 

 

 

17.   

Корнівський О.Г.

 

 

 

 

18.   

Краснюк В.П.

 

 

 

 

19.   

Левко В.С.

 

 

 

 

20.   

Максимчук В.М.

 

 

 

 

21.   

Марцинкевич В.А.

 

 

 

 

22.   

Мацкуляк І.М.

 

 

 

 

23.   

Мельничук Ю.А.

 

 

 

 

24.   

Пасічник Ю.А.

 

 

 

 

25.   

Руснак М.В.

 

 

 

 

26.   

Сапогівський А.М.

 

 

 

 

27.   

Сирота В.Т.

 

 

 

 

28.   

Скоробогач В.Д.

 

 

 

 

29.   

Тодосійчук В.І.

 

 

 

 

30.   

Томін В.Г.

 

 

 

 

31.   

Фостій В.Д.

 

 

 

 

32.   

Хабуля М.І.

 

 

 

 

33.   

Чорна Л.І.

 

 

 

 

34.   

Шишковський С.І.

 

 

 

 

35.   

Шовган М.І.

 

 

 

 

36.   

Юзько В.В.

 

 

 

 

 

ВСЬОГО

25

0

0

3

8

 


 

3.     Про підготовку закладів освіти, культури, медицини до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 роки /461/37/19/


з/п

Прізвище, ім’я,
по батькові депутата

ЗА

ПРОТИ

УТРИМАВСЯ  

НЕ ВЗЯВ УЧАСТІ

 У ГОЛОСУВАННІ

ВІДСУТНІЙ

1.     

Анісімова С.Л.

 

 

 

 

2.     

Бакрів  Т.І.

 

 

 

 

3.     

Банар А.В.

 

 

 

 

4.     

Безверхній О.А.

 

 

 

 

5.     

Бринь Т.І.

 

 

 

 

6.     

Бурдейний Р.Д.

 

 

 

 

7.     

Ватаманюк В.Л.

 

 

 

 

8.     

Вепрюк М.С.

 

 

 

 

9.     

Гаврилян В.М.

 

 

 

 

10.   

Гарбуз С.В.

 

 

 

 

11.   

Доманчук А.Г.

 

 

 

 

12.   

Домбровський О.С.

 

 

 

 

13.   

Допіряк В.В.

 

 

 

 

14.   

Жалоба Л.І.

 

 

 

 

15.   

Заянчуковський І.С.

 

 

 

 

16.   

Коломеєць А.Я.

 

 

 

 

17.   

Корнівський О.Г.

 

 

 

 

18.   

Краснюк В.П.

 

 

 

 

19.   

Левко В.С.

 

 

 

 

20.   

Максимчук В.М.

 

 

 

 

21.   

Марцинкевич В.А.

 

 

 

 

22.   

Мацкуляк І.М.

 

 

 

 

23.   

Мельничук Ю.А.

 

 

 

 

24.   

Пасічник Ю.А.

 

 

 

 

25.   

Руснак М.В.

 

 

 

 

26.   

Сапогівський А.М.

 

 

 

 

27.   

Сирота В.Т.

 

 

 

 

28.   

Скоробогач В.Д.

 

 

 

 

29.   

Тодосійчук В.І.

 

 

 

 

30.   

Томін В.Г.

 

 

 

 

31.   

Фостій В.Д.

 

 

 

 

32.   

Хабуля М.І.

 

 

 

 

33.   

Чорна Л.І.

 

 

 

 

34.   

Шишковський С.І.

 

 

 

 

35.   

Шовган М.І.

 

 

 

 

36.   

Юзько В.В.

 

 

 

 

 

ВСЬОГО

21

2

0

5

8

 


 

4.     Про хід виконання районної Програми «Власний дім» на 2011-2020 роки /462/37/19/


з/п

Прізвище, ім’я,
по батькові депутата

ЗА

ПРОТИ

УТРИМАВСЯ  

НЕ ВЗЯВ УЧАСТІ

 У ГОЛОСУВАННІ

ВІДСУТНІЙ

1.     

Анісімова С.Л.

 

 

 

 

2.     

Бакрів  Т.І.

 

 

 

 

3.     

Банар А.В.

 

 

 

 

4.     

Безверхній О.А.

 

 

 

 

5.     

Бринь Т.І.

 

 

 

 

6.     

Бурдейний Р.Д.

 

 

 

 

7.     

Ватаманюк В.Л.

 

 

 

 

8.     

Вепрюк М.С.

 

 

 

 

9.     

Гаврилян В.М.

 

 

 

 

10.   

Гарбуз С.В.

 

 

 

 

11.   

Доманчук А.Г.

 

 

 

 

12.   

Домбровський О.С.

 

 

 

 

13.   

Допіряк В.В.

 

 

 

 

14.   

Жалоба Л.І.

 

 

 

 

15.   

Заянчуковський І.С.

 

 

 

 

16.   

Коломеєць А.Я.

 

 

 

 

17.   

Корнівський О.Г.

 

 

 

 

18.   

Краснюк В.П.

 

 

 

 

19.   

Левко В.С.

 

 

 

 

20.   

Максимчук В.М.

 

 

 

 

21.   

Марцинкевич В.А.

 

 

 

 

22.   

Мацкуляк І.М.

 

 

 

 

23.   

Мельничук Ю.А.

 

 

 

 

24.   

Пасічник Ю.А.

 

 

 

 

25.   

Руснак М.В.

 

 

 

 

26.   

Сапогівський А.М.

 

 

 

 

27.   

Сирота В.Т.

 

 

 

 

28.   

Скоробогач В.Д.

 

 

 

 

29.   

Тодосійчук В.І.

 

 

 

 

30.   

Томін В.Г.

 

 

 

 

31.   

Фостій В.Д.

 

 

 

 

32.   

Хабуля М.І.

 

 

 

 

33.   

Чорна Л.І.

 

 

 

 

34.   

Шишковський С.І.

 

 

 

 

35.   

Шовган М.І.

 

 

 

 

36.   

Юзько В.В.

 

 

 

 

 

ВСЬОГО

25

0

0

3

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.     Про хід виконання районної Програми забезпечення інформаційних потреб населення району, відзначення свят державного, регіонального, місцевого значення та здійснення представницьких, інших заходів на 2018-2020 роки за 2018 рік /463/37/19/


з/п

Прізвище, ім’я,
по батькові депутата

ЗА

ПРОТИ

УТРИМАВСЯ  

НЕ ВЗЯВ УЧАСТІ

 У ГОЛОСУВАННІ

ВІДСУТНІЙ

1.     

Анісімова С.Л.

 

 

 

 

2.     

Бакрів  Т.І.

 

 

 

 

3.     

Банар А.В.

 

 

 

 

4.     

Безверхній О.А.

 

 

 

 

5.     

Бринь Т.І.

 

 

 

 

6.     

Бурдейний Р.Д.

 

 

 

 

7.     

Ватаманюк В.Л.

 

 

 

 

8.     

Вепрюк М.С.

 

 

 

 

9.     

Гаврилян В.М.

 

 

 

 

10.   

Гарбуз С.В.

 

 

 

 

11.   

Доманчук А.Г.

 

 

 

 

12.   

Домбровський О.С.

 

 

 

 

13.   

Допіряк В.В.

 

 

 

 

14.   

Жалоба Л.І.

 

 

 

 

15.   

Заянчуковський І.С.

 

 

 

 

16.   

Коломеєць А.Я.

 

 

 

 

17.   

Корнівський О.Г.

 

 

 

 

18.   

Краснюк В.П.

 

 

 

 

19.   

Левко В.С.

 

 

 

 

20.   

Максимчук В.М.

 

 

 

 

21.   

Марцинкевич В.А.

 

 

 

 

22.   

Мацкуляк І.М.

 

 

 

 

23.   

Мельничук Ю.А.

 

 

 

 

24.   

Пасічник Ю.А.

 

 

 

 

25.   

Руснак М.В.

 

 

 

 

26.   

Сапогівський А.М.

 

 

 

 

27.   

Сирота В.Т.

 

 

 

 

28.   

Скоробогач В.Д.

 

 

 

 

29.   

Тодосійчук В.І.

 

 

 

 

30.   

Томін В.Г.

 

 

 

 

31.   

Фостій В.Д.

 

 

 

 

32.   

Хабуля М.І.

 

 

 

 

33.   

Чорна Л.І.

 

 

 

 

34.   

Шишковський С.І.

 

 

 

 

35.   

Шовган М.І.

 

 

 

 

36.   

Юзько В.В.

 

 

 

 

 

ВСЬОГО

26

0

0

2

8


 

6.     Про хід виконання районної програми запобігання дитячій бездоглядності та захисту прав дитини в Хотинському районі на період з 2017 - 2021 рр. /464/37/19/


з/п

Прізвище, ім’я,
по батькові депутата

ЗА

ПРОТИ

УТРИМАВСЯ  

НЕ ВЗЯВ УЧАСТІ

 У ГОЛОСУВАННІ

ВІДСУТНІЙ

1.     

Анісімова С.Л.

 

 

 

 

2.     

Бакрів  Т.І.

 

 

 

 

3.     

Банар А.В.

 

 

 

 

4.     

Безверхній О.А.

 

 

 

 

5.     

Бринь Т.І.

 

 

 

 

6.     

Бурдейний Р.Д.

 

 

 

 

7.     

Ватаманюк В.Л.

 

 

 

 

8.     

Вепрюк М.С.

 

 

 

 

9.     

Гаврилян В.М.

 

 

 

 

10.   

Гарбуз С.В.

 

 

 

 

11.   

Доманчук А.Г.

 

 

 

 

12.   

Домбровський О.С.

 

 

 

 

13.   

Допіряк В.В.

 

 

 

 

14.   

Жалоба Л.І.

 

 

 

 

15.   

Заянчуковський І.С.

 

 

 

 

16.   

Коломеєць А.Я.

 

 

 

 

17.   

Корнівський О.Г.

 

 

 

 

18.   

Краснюк В.П.

 

 

 

 

19.   

Левко В.С.

 

 

 

 

20.   

Максимчук В.М.

 

 

 

 

21.   

Марцинкевич В.А.

 

 

 

 

22.   

Мацкуляк І.М.

 

 

 

 

23.   

Мельничук Ю.А.

 

 

 

 

24.   

Пасічник Ю.А.

 

 

 

 

25.   

Руснак М.В.

 

 

 

 

26.   

Сапогівський А.М.

 

 

 

 

27.   

Сирота В.Т.

 

 

 

 

28.   

Скоробогач В.Д.

 

 

 

 

29.   

Тодосійчук В.І.

 

 

 

 

30.   

Томін В.Г.

 

 

 

 

31.   

Фостій В.Д.

 

 

 

 

32.   

Хабуля М.І.

 

 

 

 

33.   

Чорна Л.І.

 

 

 

 

34.   

Шишковський С.І.

 

 

 

 

35.   

Шовган М.І.

 

 

 

 

36.   

Юзько В.В.

 

 

 

 

 

ВСЬОГО

25

0

0

3

8


 

7.     Про структуру та чисельність працівників районної ради /465/37/19/


з/п

Прізвище, ім’я,
по батькові депутата

ЗА

ПРОТИ

УТРИМАВСЯ  

НЕ ВЗЯВ УЧАСТІ

 У ГОЛОСУВАННІ

ВІДСУТНІЙ

1.     

Анісімова С.Л.

 

 

 

 

2.     

Бакрів  Т.І.

 

 

 

 

3.     

Банар А.В.

 

 

 

 

4.     

Безверхній О.А.

 

 

 

 

5.     

Бринь Т.І.

 

 

 

 

6.     

Бурдейний Р.Д.

 

 

 

 

7.     

Ватаманюк В.Л.

 

 

 

 

8.     

Вепрюк М.С.

 

 

 

 

9.     

Гаврилян В.М.

 

 

 

 

10.   

Гарбуз С.В.

 

 

 

 

11.   

Доманчук А.Г.

 

 

 

 

12.   

Домбровський О.С.

 

 

 

 

13.   

Допіряк В.В.

 

 

 

 

14.   

Жалоба Л.І.

 

 

 

 

15.   

Заянчуковський І.С.

 

 

 

 

16.   

Коломеєць А.Я.

 

 

 

 

17.   

Корнівський О.Г.

 

 

 

 

18.   

Краснюк В.П.

 

 

 

 

19.   

Левко В.С.

 

 

 

 

20.   

Максимчук В.М.

 

 

 

 

21.   

Марцинкевич В.А.

 

 

 

 

22.   

Мацкуляк І.М.

 

 

 

 

23.   

Мельничук Ю.А.

 

 

 

 

24.   

Пасічник Ю.А.

 

 

 

 

25.   

Руснак М.В.

 

 

 

 

26.   

Сапогівський А.М.

 

 

 

 

27.   

Сирота В.Т.

 

 

 

 

28.   

Скоробогач В.Д.

 

 

 

 

29.   

Тодосійчук В.І.

 

 

 

 

30.   

Томін В.Г.