Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинська районна рада

Документи

Протоколи президії

Протокол від 08.12.2017. Протокол засідання Президії районної ради
зміст документу завантажити документ
Протокол від 28.03.2017. Протокол засідання Президії районної ради
зміст документу завантажити документ
Протокол №б/н від 26.08.2016. Протокол засідання Президії районної ради
зміст документу завантажити документ
Протокол №б/н від 09.02.2016. Протокол засідання Президії районної ради
зміст документу завантажити документ
Оголошення

Хотинська районна рада (орендодавець) оголошує про намір передати в оренду об’єкт нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району щодо якого надійшла заява. Дані про об’єкт оренди: - приміщення в будівлі поліклініки КНП «Хотинська РЛ», загальною площею 18,60 кв.м., що знаходиться за адресою: 60000, Чернівецька область, м. Хотин, вул. Б.Хмельницького, 4. Вартість майна за незалежною оцінкою – 96 446 грн. Термін оренди – 5 років, якщо орендар не запропонує менший термін. Цільове призначення – під розміщення аптечного пункту. Орендна ставка - 30%. Балансоутримувач – комунальне некомерційне підприємство «Хотинська районна лікарня» Хотинської районної ради. Обов’язковою умовою оренди є компенсація орендарем витрат на здійснення незалежної оцінки об’єкта оренди та рецензії про відповідність вимогам звіту про незалежну оцінку. Заяви на оренду відповідного майна подаються в Хотинську районну раду (каб. №312) у довільній формі із зазначенням терміну оренди, контактних телефонів, зворотної адреси заявника. До заяви додаються: належним чином завірені копії установчих документів (для юридичних осіб), копії виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (для юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців), паспорту та ідентифікаційного коду (для фізичних осіб та фізичних осіб-підприємців). Термін прийняття заяв – 10 робочих днів з моменту опублікування оголошення. У разі надходження двох і більше заяв на об’єкт оренди орендодавець оголосить конкурс на право оренди майна. Детальну інформацію можна отримати у відділі з питань комунального майна та залучення інвестицій виконавчого апарату районної ради за телефоном: 2-15-47.

оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки. 1. Найменування об’єкта оцінки: приміщення сараю (літ.-Г), загальною площею 71,2 кв.м. Адреса: 60000, Чернівецька область, м. Хотин, вул. Незалежності, 44. Балансоутримувач: Хотинська районна рада. Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта з метою приватизації шляхом викупу. Запланована дата оцінки: 31.01.2020 р. Учасникам конкурсу потрібно подати до Хотинської районної ради конкурсну документацію, яка подається в запечатаному конверті і складається із: 1. Підтвердних документів; 2. Пропозицій щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням таких робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях), якщо він не був визначений в інформації про проведення конкурсу, запечатаних в окремому конверті; 3. Документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна. Для участі у конкурсі претенденти за 4 робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу подають до приймальної районної ради відповідну заяву та запечатані конверти з конкурсною документацією (конкурсні пропозиції та підтвердні документи), документи щодо практичного досвіду виконання робіт. Конкурсні пропозиції претендентів мають містити інформацію щодо ціни, калькуляції витрат, строків виконання робіт у календарних днях. До підтвердних документів, поданих на конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, належать: 1) заява; 2) копія установчого документа претендента; 3) копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; 4) письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна, підписання звіту про оцінку майна, що завірятимуться їхніми особистими підписами, копії кваліфікаційних документів оцінювачів; 5) копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності; 6) інформація про претендента. Конкурсна документація претендента подається у запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. На конверті необхідно зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності». Бланки конкурсної документації можна знайти на сайті районної ради в розділі «Положення». Конкурс відбудеться 31 січня 2020 року об 11:00 год. в Хотинській районній раді за адресою: 60000, Чернівецька область, м. Хотин, вул. О.Кобилянської, 2А. Документи приймаються по 27 січня 2020 року за адресою: 60000, Чернівецька область, м. Хотин, вул. О.Кобилянської, 2А, кімната № 312, телефон 2-15-47.

До уваги депутатів Хотинської районної ради VІІ скликання та керівників комунальних підприємств, установ та організацій, які знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл та міста Хотинського району для використання в діяльності виконавчим апаратом Хотинської районної ради підготовлено ряд документів щодо запобігання корупції, конфлікту інтересів, електронного декларування

Повідомляємо, що 18.10.2019 набрав чинності Закон України від 02.10.2019 № 140-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції», яким вносяться, зокрема, деякі зміни до Закону України «Про запобігання корупції». Закон від 02.10.2019 розширює перелік суб’єктів, на яких поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції». Відтепер до них належать особи, які займають посади патронатної служби, визначені Законом України «Про державну службу», крім осіб, які виконують свої обов’язки на громадських засадах (пункт «ї» частини першої статті 3 Закону України «Про запобігання корупції»).

До уваги депутатів Хотинської районної ради VІІ скликання та керівників комунальних підприємств, установ та організацій, які знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл та міста Хотинського району для використання в діяльності виконавчим апаратом Хотинської районної ради підготовлено ряд документів щодо запобігання корупції, конфлікту інтересів, електронного декларування

З 26 квітня 2015 року введений в дію Закон України «Про запобігання корупції». Згідно з пунктом 1 Розділу ХІІІ «Прикінцеві положення» Закону він набрав чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та введений в дію через шість місяців з дня набрання ним чинності. Вперше Закон України «Про запобігання корупції» був офіційно опублікований у виданні «Голос України» 25 жовтня 2014 року.

Хотинська районна рада висвітлює свою роботу на Інтернет порталі територіальних громад Чернівецької області http://gromady.cv.ua, де Ви окрім новин та інформації про наш район також можете знайти відомості про депутатський корпус, виконавчий апарат районної ради та законодавчі акти, прийняті депутатами районної ради та багато іншого. Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.