Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинська міська рада

Документи

Рішення №100/4 від 16.04.2009. Про дотримання санітарних норм та правил благоустрою при в’їзді на територію верхнього ринку.
завантажити документ

УКРАЇНА

ХОТИНСЬКА МІСЬКА РАДА V СКЛИКАННЯ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ № 100/4

 

від 16 квітня 2009р.

 

Про дотримання санітарних норм та правил благоустрою при в’їзді на територію верхнього ринку.

 

Заслухавши інформацію начальника Хотинського ВУЖКГ Вислоцького Ю.М., на виконання доручення міського голови та рішення виконавчого комітету від 11.03.2009р. №56/3 „Про проведення санітарної очистки та благоустрою м. Хотина”, керуючись рішенням Хотинської міської ради від 12.01.2007р. №70/6, постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008р. №1070 „Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів”, Закону України „Про відходи”, статтею 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Хотинської міської ради    

ВИРІШИВ:

  1. За невиконання доручення міського голови та пункту 7 рішення виконкому від 11.03.2009р. №56/3 „Про проведення санітарної очистки та благоустрою м. Хотина” начальнику Хотинського ВУЖКГ Вислоцькому Ю.М. оголосити догану.
  2. Доручити першому заступнику міського голови Боднарю В.П. призупинити дозволи на експлуатацію об’єктів торгівлі павільйон „Квіти”, павільйон „Продукти”, павільйон „М’ясо”, магазин „Чистюля”, автомагазин, магазин „Побутова техніка”, магазин „Копійка”, магазин „Комп’ютер”, магазин „Офісцентр”, магазин „Делікатес”, Мінімаркет, Супермаркет „Норма”, торговий центр, аптека, палатка „Пиво Рогань”, магазини підприємців В.Микитюка та О.Онуфрійчука з 1 травня 2009 року в разі невиконання статті 17 Закону України „Про відходи” та недотримання Правил благоустрою м. Хотина.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на міського голову Паламаря М.Д.

 

    МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                              ПАЛАМАР М.Д.