Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинська міська рада

Документи

Рішення №87/4 від 16.04.2009. Про роботу із зверненнями громадян в Хотинській міській раді та забезпечення виконання Указу Президента України від 07.02.2009р. №109.
завантажити документ

 

УКРАЇНА

 

ХОТИНСЬКА МІСЬКА РАДА V СКЛИКАННЯ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ №

 

від 16 квітня 2009р.

 

Про роботу із зверненнями громадян в

Хотинській міській раді та забезпечення

виконання Указу Президента України

від 07.02.2009р. №109.

 

 Заслухавши та обговоривши інформацію секретаря міської ради Мудрого В.Л. „Про роботу із зверненнями громадян в Хотинській міській раді та забезпечення виконання Указу Президента України від 07.02.2009р. №109” виконавчий комітет міської ради відзначає, що членами виконкому, апаратом, посадовими особами міської ради проводиться робота із зверненнями громадян, організації їх особистого прийому.

Стан цієї роботи щорічно розглядається на засіданнях виконавчого комітету, апаратних нарадах при міському голові, аналізується та контролюється керівництвом міської ради.

Налагоджено та здійснюється особистий прийом громадян. Його ведуть міський голова, його заступники, секретар міської ради, посадові особи. Прийом громадян ведеться щоденно.

Разом з тим, звернення та заяви громадян, питання, що порушуються на особистому прийомі не завжди розглядаються вчасно та якісно. Мають місце випадки необґрунтованого надходження повторних звернень.

Керуючись пунктом 1 частини б) статті 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про звернення громадян”, Указом Президента України від 07.02.2009р. №109 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” виконавчий комітет Хотинської міської ради    

 

ВИРІШИВ:

1.     Інформацію секретаря міської ради Мудрого В.Л. „Про роботу із зверненнями громадян в Хотинській міській раді та забезпечення виконання  Указу Президента України від 07.02.2009 року №109 прийняти до відома.

2.     Членам виконавчого комітету, заступникам міського голови, посадовим особам міської ради:

2.1. Не допускати надання неоднозначних, необґрунтованих або неповних відповідей на звернення громадян, не допускати порушень строків, безпідставної передачі розгляду звернень іншим органам.

2.2. Використовувати практику визнання заяв чи скарг необґрунтованими або безпідставними без роз’яснення заявникам порядку оскарження прийнятих за ними рішень.

2.3. Створити умови для участі заявників у перевірці поданих ними заяв чи скарг, надання можливості знайомитися з матеріалами перевірок відповідних звернень.

2.4. Взяти під особистий контроль розгляд звернень та забезпечення першочергового особистого прийому жінок, яким присвоєно почесне звання України „Мати-героїня”, інвалідів Великої Вітчизняної війни.

2.5. Приділяти особливу увагу вирішенню проблем з якими звертаються ветерани війни та праці, інваліди, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, багатодітні сімї, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки.

2.6. Здійснювати постійний контроль за організацією роботи посадових та службових осіб міської ради зі зверненнями громадян.

2.7. Вживати заходів для поновлення прав і свобод громадян, порушених внаслідок недодержання вимог законодавства про звернення громадян, притягати винних осіб у встановленому порядку до відповідальності, в тому числі до дисциплінарної за невиконання або неналежне виконання службових обов’язків щодо розгляду звернень громадян.

3.     Інформацію про стан розгляду звернень громадян обов’язково висвітлювати в щорічному звіті міського голови перед громадянами міста Хотина.

4.     Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Мудрого Віктора Леонідовича.

 

 

    МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                              ПАЛАМАР М.Д.