Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини району ( Соціальний захист )

09.06.2019 22:07

ХІІ-й районний благодійний фестиваль народної творчості «На крилах надії» зібрав людей з обмеженими фізичними можливостями у Хотинському парку
ХІІ-й районний благодійний фестиваль народної творчості «На крилах надії» зібрав людей з обмеженими фізичними можливостями у Хотинському парку ХІІ-й районний благодійний фестиваль народної творчості «На крилах надії» зібрав людей з обмеженими фізичними можливостями у Хотинському парку Нещодавно в Хотинському парку відбувся ХІІ-й районний благодійний фестиваль для людей з обмеженими фізичними можливостями «На крилах надії». Вже вкотре фестиваль привертає увагу влади та громадськості до людей з фізичними вадами, однак не обділеними талантом. На сцені продемонстрували свою майстерність співаки, музиканти, гумористи, читці не лише з Хотина, а й з району. Окрім сценічних виступів, присутні (мали нагоду ознайомитись з) могли насолодитися й рукодільними роботами : вишиванками, квітами з бісеру, вишитими іконами. Учасники фестивалю були нагородженні почесними грамотами. У святі взяли участь заступник голови районної ради Андрій Коломеєць, голова обласної організації інвалідів Всеукраїнської асоціації інвалідів «Союз інвалідів України» Микола Рошко та голова Хотинського районного товариства інвалідів Сергій Пелепецький, які від щирого серця побажали присутнім учасникам святкового заходу міцного здоров’я, добра, благополуччя, сили духу, витримки, віри у завтрашній день, миру, наснаги до життя.


24.10.2016 18:09

Звернення Хотинського територіального центра соціального обслуговування(надання соціальних послуг) з підготовки та проведення в районі благодійних акцій «Милосердя»
Звернення Хотинського територіального центра соціального обслуговування(надання соціальних послуг) з підготовки та проведення в районі благодійних акцій «Милосердя» Доброю традицією в нашому краї стало проведення благодійної акції «Милосердя», мета якої - привернути увагу суспільства до потреб, інтересів та запитів найбільш вразливих верств населення – інвалідів, дітей-інвалідів, людей похилого віку, учасників АТО, багатодітних сімей та інших малозабезпечених жителів району. Ці громадяни потребують особливого піклування, адже їм доводиться долати нелегкі життєві випробування, докладати максимум зусиль, щоб зайняти гідне місце в суспільстві.


22.05.2015 10:47

Інструкція про порядок заповнення заяви та декларації для призначення субсидії
Субсидія є безповоротною адресною допомогою. При її призначенні громадяни не беруть на себе зобов'язання щодо її повернення. Це принципово відрізняє субсидію від позик, кредитів та інших видів договірних зобов'язань, коли особа мусить повертати отримані на певних умовах кошти. Отримання субсидії не пов'язане і не тягне за собою зміни форми власності житла.


31.03.2015 08:36

Учасники АТО мають право на пільги при оплаті за житлово-комунальні послуги
Згідно постановиКабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року №413 учасникам АТО затверджено порядок надання статусу учасників бойових дій.


22.01.2015 12:18

Держава гарантує соціальний захист і підтримку учасникам АТО та членам їхніх сімей
Про пільги та соціальні гарантії військовослужбовцям – учасникам АТО, а також членам їхніх сімей йшлося сьогодні на прес-конференції за участі представників профільних структурних підрозділів обласної державної адміністрації, Головного управління Держземагентства у Чернівецькій області. Зокрема, як повідомив заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Юрій Півень, за минулий рік за рахунок районного, обласного та міського бюджету 1286 сім’ям загиблих та поранених учасників АТО, мобілізованих військовослужбовців надано матеріальну допомогу на загальну суму 4 млн. 843 тис. грн.


31.10.2014 11:50

«Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню
«Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню. У центрах зайнятості Вам допоможуть: - знайти роботу – тимчасову або постійну; - взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру; - пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію; - отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття. В усіх центрах зайнятості єдина база вакансій по Україні. Усі вакансії – у вільному доступі.


10.10.2014 12:00

Переселенці з Криму та зони АТО отримуватимуть щомісячну адресну допомогу для покриття витрат на проживання та оплату житлово-комунальних послуг
Переселенці з Криму та зони АТО отримуватимуть щомісячну адресну допомогу для покриття витрат на проживання та оплату житлово-комунальних послуг 1 жовтня 2014 року на засіданні Уряду прийнято постанову, яка передбачає надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції.


30.07.2014 12:39

ІНФОРМАЦІЯ ХОТИНСЬКОГО РАЙОННОГО ВІСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ
щодо призначення одноразової грошової допомоги у разі інвалідності, часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності, загибелі військовослужбовців, військовозобов’язаних та резервістів, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори чи для проходження служби у військовому резерві


28.07.2014 14:38

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ ОСІБ, ЯКІ ПЕРЕСЕЛЯЮТЬСЯ НА ТЕРИТОРІЮ ХОТИНСЬКОГО РАЙОНУ З ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНОЇ ТЕРИТОРІЇ АР КРИМ І М.СЕВАСТОПОЛЬ ТА СХІДНИХ ОБЛАСТЕЙ УКРАЇНИ ДЕ ПРОВОДИТЬСЯ АНТИТЕРОРИСТИЧНА ОПЕРАЦІЯ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТА ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ
ПАМ’ЯТКА


24.07.2013 11:20

Засідання районної спостережної комісії з метою організації громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання
23.07.2013 р. відбулося чергове засідання районної спостережної комісії з метою організації громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання. В роботі комісії взяли участь, крім членів комісії, дільничні інспектори РВ УМВС в Хотинському районі, фахівці із соціальної роботи Хотинського РЦСССДМ, сільські голови територіальних громад району.


05.07.2013 09:07

Працівниками Хотинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, 28 червня 2013 року було організовано екскурсійну поїздку для 270 дітей пільгової категорії до «Цирку Кобзов» в м. Кам’янець-Подільський.
Працівниками Хотинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, 28 червня 2013 року було організовано екскурсійну поїздку для 270 дітей пільгової категорії до «Цирку Кобзов» в м. Кам’янець-Подільський. Це свято було подаровано дітям організаторами ІІ міжнародного циркового фестивалю «Золотий трюк Кобзова».


Tеми