Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини району ( Вітаємо! )

11.01.2020 13:00

З днем Народження!
З днем Народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – депутата Пасічника Юрія Анатолійовича, члена постійної комісії з питань контролю за виконанням рішень ради та делегованих радою повноважень, головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Хотинська районна лікарня» Хотинської районної ради – з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та праці, громадській роботі та депутатській діяльності на благо громади!


06.01.2020 19:07

З днем Народження!
З днем Народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – Грозинецького сільського голову Гавриша Василя Івановича з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та плідній праці на благо громади!


03.01.2020 09:00

З Днем народження!
З Днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – депутата Максимчука Василя Миколайовича, голову постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності та соціального захисту – з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та праці, громадській роботі та депутатській діяльності на благо громади!


02.01.2020 09:43

З Днем народження!
З Днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – депутата Безверхнього Олександра Афанасійовича, члена постійної комісії з питань регуляторної політики, приватизації, управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та міста району – з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та праці, громадській роботі та депутатській діяльності на благо громади!


02.01.2020 09:39

З Днем народження!
З Днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – Зарожанського сільського голову Паура Миколу Ярославовича з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та плідній праці на благо громади!


29.12.2019 12:27

З днем народження!
З днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – Хотинського міського голову Головльова Миколу Олексійовича з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та плідній праці на благо громади!


28.12.2019 11:32

Вітання з Новим роком!
Вітання з Новим роком!
Шановні жителі Хотинщини, від щирого серця вітаю Вас із Новим роком! Зовсім скоро 2019 рік стане історією, а новий 2020 рік вступить у свої права. Новий рік – це завжди надія на оновлення і зміни, це завжди очікування чудес та святкове піднесення. Бажаю, щоб 2020 Новий рік для нас сповнився добрими справами, яскравими подіями, позитивними емоціями та новими здобутками, щоб ми могли розділити радісні моменти з близькими людьми. Нехай Новий рік увійде у наші оселі з миром, достатком та процвітанням, а Господь благословить наші родини і нашу Україну! З Новим 2020 роком!


19.12.2019 10:35

Привітання до дня Святого Миколая Чудотворця
Привітання до дня Святого Миколая Чудотворця Шановні дорослі, дорогі діти! Щиро вітаю вас зі світлим і радісним святом – днем Святого Миколая Чудотворця! Сьогодні, всі християни відзначають одне з найрадісніших та найочікуваніших свят нашої малечі – день Святого Миколая Чудотворця, яке приходить чарівною зимовою казкою на нашу благодатну землю перед новорічно-різдвяними святами.


16.12.2019 09:13

вітання із професійним святом − Днем працівників суду!
вітання із професійним святом − Днем працівників суду! Шановні судді та працівники судових установ! Прийміть щирі вітання із професійним святом − Днем працівників суду!


14.12.2019 12:50

З днем народження!
З днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – Доскальчук Ксенію Михайлівну, Ярівського сільського голову - з нагоди Дня народження! Бажаємо шановній іменинниці міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та плідній праці на благо громади!


12.12.2019 09:01

Вітання з Днем сухопутних військ України
Вітання з Днем сухопутних військ України Щиро вітаємо українських воїнів з Днем Сухопутних військ України! Сухопутні війська – основа бойової могутності Збройних Сил України, слава і сила армії. Сьогодні Сухопутні війська відіграють вирішальну роль у військових діях на Сході нашої держави. Завдяки вашому професіоналізму, звитязі та героїзму ми даємо відсіч сильному та жорстокому ворогу. Військовослужбовці Сухопутних військ - приклад мужності, честі, відданості Військовій присязі та військовим традиціям, волі до перемоги, виконання найпочеснішої місії воїна - захисту територіальної цілісності і суверенітету Держави! Від усього серця дякуємо за щоденну ратну працю, бажаємо міцного здоров’я, добра та сімейного затишку, завжди перемагати ворога, залишаючись живими та неушкодженими! Нехай Господь береже вас, ваші родини та нашу рідну країну!


06.12.2019 10:39

Шановні депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування Хотинського району! Щиросердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!
Шановні депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування Хотинського району!
Щиросердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування! З нагоди Дня місцевого самоврядування висловлюю вдячність усім, хто невтомно працює задля зміцнення демократичних засад розвитку суспільства.


06.12.2019 10:36

Хотинська районна рада щиро вітає усіх захисників вітчизни з Днем збройних сил України!
Хотинська районна рада щиро вітає усіх захисників вітчизни з Днем збройних сил України! 6 грудня – свято мужніх людей, без яких наша Україна не мала б своєї незалежності, не була б вільною та гордою. З Днем української армії вітають не лише чоловіків, а й жінок, які теж мужньо боронять нашу країну. Нехай щира любов до України, славетні бойові подвиги наших батьків та дідів, народна повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові. Щастя, добра та злагоди вам і вашим родинам, дорогі воїни та ветерани!


05.12.2019 10:41

Вітання з Міжнародним днем волонтера!
Вітання з Міжнародним днем волонтера! Вітання з Міжнародним днем волонтера!


22.11.2019 17:43

З Днем народження!
З Днем народження! З Днем народження!


Tеми