Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини району ( Вітаємо! )

01.07.2020 12:08

З Днем народження!
З Днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – Дроня Віктора Васильовича, Перебиковецького сільського голову - з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та плідній праці на благо громади!


30.06.2020 09:31

З днем народження!
З днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – депутата Левка Василя Степановича, члена постійної комісії з питань з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності та соціального захисту – з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та праці, громадській роботі та депутатській діяльності на благо громади!


26.06.2020 13:56

ВІТАЄМО З СВЯТОМ МОЛОДЕ ПОКОЛІННЯ ХОТИНЩИНИ!
ВІТАЄМО З СВЯТОМ МОЛОДЕ ПОКОЛІННЯ ХОТИНЩИНИ! ВІТАЄМО З СВЯТОМ МОЛОДЕ ПОКОЛІННЯ ХОТИНЩИНИ! Прийміть щирі привітання з одним із найяскравіших свят у календарі — з Днем молоді, святом юності, енергії та оптимізму! Нашу молодь вирізняє підвищений інтерес до життя, потреба в здобутті хорошої освіти, незалежність і самостійність, уміння визначати для себе конкретну мету та прагнути її досягнути. Молоде покоління в усі часи було окрасою суспільства, його надією, днем сьогоднішнім і прийдешнім. Приємно, що молодь Хотинщини бере активну участь у житті нашого району, впевнено заявляє про себе у різних сферах життя. Бажаємо усім вам творчої енергії, незалежності думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне ваш розум, душа та тіло. Адже саме від вас залежить майбутнє нашої Країни!


26.06.2020 13:55

з Днем Конституції України!
з Днем Конституції України! Шановна громадо Хотинщини - з Днем Конституції України! Прийняття Основного Закону стало точкою відліку нової епохи в історії нашої держави. Українська нація зробила незворотній вибір на користь національного самовизначення та верховенства права, утвердження в Україні європейських політичних, соціальних, економічних і гуманітарних стандартів, забезпечення прав і свобод людини. Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої держави. Від усього серця бажаємо вам миру, міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, успіхів у праці та нових звершень заради нашого спільного кращого майбутнього.


26.06.2020 13:50

Хотинська районна рада вітає ПП «Медіа - центр "Хотинські вісті".
Хотинська районна рада вітає ПП «Медіа - центр "Хотинські вісті". Хотинська районна рада вітає ПП «Медіа - центр "Хотинські вісті". 28 червня "Хотинським вістям" – 80 років! Вік для газети поважний, надто сьогодні, коли засоби масової інформації з'являються та зникають так швидко, що часом не залишають по собі жодної згадки. Тож можна з певністю стверджувати, що нині наша газета – це не лише засіб інформування населення хотинщини про перебіг життя району, але й справжній літописець його історії. Та попри всю поважність свого віку, видання залишається молодим і діяльним. Нинішній склад редакції газети "Хотинські вісті" під керівництвом Тетяни Коваль випускає не тільки щотижневу газету, яка віддзеркалює життя Хотинщини. В активі видання супровід сайту часопису в Інтернеті, цікаві розповіді на актуальні теми. Газета й сьогодні є цікавим і чесним співрозмовником, мудрим порадником, осередком спілкування у якому відображається бурхливий пульс нашої велелюдної громади. Щиро бажаємо вам і надалі такого ж переконливого слова, читацького визнання, натхнення й невпинного руху вперед! А кожному з вас зичимо міцного здоров'я, творчої наснаги й нових звершень у вашій відповідальній і почесній праці.


22.06.2020 08:43

З днем народження!
З днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – депутата Мельничука Юрія Андрійовича, члена постійної комісії з питань з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності та соціального захисту, приватного підприємця – з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та праці, громадській роботі та депутатській діяльності на благо громади!


15.06.2020 08:48

З днем народження!
З днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – депутата Корнівського Олександра Григоровича, члена постійної комісії з питань контролю за виконанням рішень ради та делегованих радою повноважень – з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та праці, громадській роботі та депутатській діяльності на благо громади!


22.05.2020 08:32

З днем народження!
З днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – депутата Бурдейного Руслана Дмитровича, члена постійної комісії з питань економіки, бюджету, фінансів та інвестицій, приватного підприємця – з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та праці, громадській роботі та депутатській діяльності на благо громади!


22.05.2020 08:18

Вітаємо з Днем народження голову Хотинської районної ради Бринь Тетяну Іванівну!
Вітаємо з Днем народження голову Хотинської районної ради Бринь Тетяну Іванівну!
Шановна Тетяна Іванівна! Прийміть найкращі привітання з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, професійних успіхів, життєвої наснаги, витримки, виваженості і відданого служіння на благо жителів Хотинського району, особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров'я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги. Зичимо, щоб і надалі Ваша праця була плідною, розпочаті справи принесли вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком. Здоров’я, Божого благословення і всього найкращого! Бажаємо щоб доля завжди була прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарував приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки! З повагою Працівники виконавчого апарату та депутатський корпус районної ради


21.05.2020 09:16

З днем народження!
З днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – депутата Жалобу Любов Іванівну, члена постійної комісії з питань економіки, бюджету, фінансів та інвестицій, провідного бібліотекаря Хотинської центральної бібліотеки - з нагоди Дня народження! Бажаємо шановній іменинниці міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та праці, громадській роботі та депутатській діяльності на благо громади!


21.05.2020 08:40

з Днем вишиванки
з Днем вишиванки з Днем вишиванки – чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури.


18.05.2020 13:34

З днем народження!
З днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – депутата Тодосійчука В’ячеслава Івановича, члена постійної комісії з питань регуляторної політики, приватизації, управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та міста району, приватного підприємця - з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та праці, громадській роботі та депутатській діяльності на благо громади!


18.05.2020 13:20

З днем народження!
З днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – депутата Скоробагача Володимира Дмитровича, заступника голови постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, культури, туризму, спорту, cім’ї та молоді, завідувача хірургічним відділенням Комунального закладу «Хотинська районна лікарня» - з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та праці, громадській роботі та депутатській діяльності на благо громади!


25.04.2020 14:52

З днем Народження
З днем Народження Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – депутата Банаря Анатолія Васильовича, члена постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, агропромислового розвитку, земельних відносин та природокористування - з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та праці, громадській роботі та депутатській діяльності на благо громади!


29.03.2020 13:07

З Днем народження!
З Днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – депутата Шишковського Сергія Івановича, голову постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, культури, туризму, спорту, cім’ї та молоді, директора Рукшинської ЗОШ – з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та праці, громадській роботі та депутатській діяльності на благо громади!


Tеми