Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини району ( Вітаємо! )

01.09.2020 08:34

З днем народження!
З днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – депутата Домбровського Олександра Степановича, члена постійної комісії з питань регуляторної політики, приватизації, управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та міста району, приватного підприємця - з нагоди ювілейного Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та праці, громадській роботі та депутатській діяльності на благо громади!


01.09.2020 08:29

Вітання із початком нового навчального року та Днем знань!
Вітання із початком нового навчального року та Днем знань! Вітання із початком нового навчального року та Днем знань!


19.08.2020 10:33

Зі святом!
Зі святом! 19 серпня святкують Преображення Господнє та Другий, Яблучний Спас. У це свято прийнято святити яблука, пригощати ними друзів та близьких, а також вітати один одного з Яблучним Спасом.


17.08.2020 08:52

З днем народження!
З днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – депутата Фостія Віктора Дмитровича, члена постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, агропромислового розвитку, земельних відносин та природокористування - з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та праці, громадській роботі та депутатській діяльності на благо громади!


16.08.2020 11:27

З днем народження!
З днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – депутата Допіряка Володимира Васильовича, члена постійної комісії з питань регуляторної політики, приватизації, управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та міста району, голову правління ФГ «Пан-індик» - з нагоди ювілейного Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та праці, громадській роботі та депутатській діяльності на благо громади!


16.08.2020 11:26

З днем народження!
З днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – депутата Юзька Віктора Володимировича, члена постійної комісії з питань регуляторної політики, приватизації, управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та міста району, лікаря-ортопеда-травматолога КНП «Хотинська районна лікарня» - з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та праці, громадській роботі та депутатській діяльності на благо громади!


10.08.2020 10:14

З днем народження!
З днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – депутата Краснюка Василя Петровича , члена постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності та соціального захисту, приватного підприємця - з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та праці, громадській роботі та депутатській діяльності на благо громади!


04.08.2020 16:42

З Днем народження!
З Днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – Проскурняка Сергія Петровича, Атацького сільського голову - з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та плідній праці на благо громади!


28.07.2020 15:52

З днем народження!
З днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – Плаксиву Зінаїду Юхимівну, Малинецького сільського голову - з нагоди Дня народження! Бажаємо шановній іменинниці міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та плідній праці на благо громади!


25.07.2020 16:51

З Днем народження!
З Днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – Сухаря Анатолія Івановича, депутата Чернівецької обласної ради - з нагоди ювілейного Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та плідній праці на благо громади!


17.07.2020 09:16

З днем народження!
Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – Докієна Валентина Івановича, Рухотинського сільського голову - з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та плідній праці на благо громади!


01.07.2020 12:08

З Днем народження!
З Днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – Дроня Віктора Васильовича, Перебиковецького сільського голову - з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та плідній праці на благо громади!


30.06.2020 09:31

З днем народження!
З днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – депутата Левка Василя Степановича, члена постійної комісії з питань з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності та соціального захисту – з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та праці, громадській роботі та депутатській діяльності на благо громади!


26.06.2020 13:56

ВІТАЄМО З СВЯТОМ МОЛОДЕ ПОКОЛІННЯ ХОТИНЩИНИ!
ВІТАЄМО З СВЯТОМ МОЛОДЕ ПОКОЛІННЯ ХОТИНЩИНИ! ВІТАЄМО З СВЯТОМ МОЛОДЕ ПОКОЛІННЯ ХОТИНЩИНИ! Прийміть щирі привітання з одним із найяскравіших свят у календарі — з Днем молоді, святом юності, енергії та оптимізму! Нашу молодь вирізняє підвищений інтерес до життя, потреба в здобутті хорошої освіти, незалежність і самостійність, уміння визначати для себе конкретну мету та прагнути її досягнути. Молоде покоління в усі часи було окрасою суспільства, його надією, днем сьогоднішнім і прийдешнім. Приємно, що молодь Хотинщини бере активну участь у житті нашого району, впевнено заявляє про себе у різних сферах життя. Бажаємо усім вам творчої енергії, незалежності думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне ваш розум, душа та тіло. Адже саме від вас залежить майбутнє нашої Країни!


26.06.2020 13:55

з Днем Конституції України!
з Днем Конституції України! Шановна громадо Хотинщини - з Днем Конституції України! Прийняття Основного Закону стало точкою відліку нової епохи в історії нашої держави. Українська нація зробила незворотній вибір на користь національного самовизначення та верховенства права, утвердження в Україні європейських політичних, соціальних, економічних і гуманітарних стандартів, забезпечення прав і свобод людини. Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої держави. Від усього серця бажаємо вам миру, міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, успіхів у праці та нових звершень заради нашого спільного кращого майбутнього.


Tеми