Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини району ( Вітаємо! )

29.03.2020 13:07

З Днем народження!
З Днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – депутата Шишковського Сергія Івановича, голову постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, культури, туризму, спорту, cім’ї та молоді, директора Рукшинської ЗОШ – з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та праці, громадській роботі та депутатській діяльності на благо громади!


17.02.2020 09:07

З Днем народження!
З Днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – заступника Недобоївського сільського голови Дранчука Андрія Дмитровича з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та плідній праці на благо громади!


15.02.2020 13:07

З Днем народження!
З Днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають начальника фінансового управління Хотинської районної державної адміністрації – Усату Марію Дмитрівну з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та плідній праці на благо громади!


15.02.2020 12:47

З Днем народження!
З Днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – Колінковецького сільського голову Мельника Дмитра Івановича з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та плідній праці на благо громади!


04.02.2020 09:05

З Днем народження!
З Днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – депутата Ватаманюка Василя Леонтійовича, члена постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, культури, туризму, спорту, cім’ї та молоді – з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та праці, громадській роботі та депутатській діяльності на благо громади!


04.02.2020 09:02

З Днем народження!
З Днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – Бочківецького сільського голову Боднар Ніну Георгіївну з нагоди ювілейного Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та плідній праці на благо громади!


04.02.2020 08:54

З Днем народження!
З Днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – депутата Марцинкевича Володимира Афанасійовича, члена постійної комісії з питань економіки, бюджету, фінансів та інвестицій, в.о. голови Хотинської районної державної адміністрації – з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та праці, громадській роботі та депутатській діяльності на благо громади!


20.01.2020 14:23

З Днем народження!
З Днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – депутата Гарбуза Сергія Васильовича, члена постійної комісії з питань економіки, бюджету, фінансів та інвестицій, начальника відділу ЖКГ, містобудування, архітектури та інфраструктури Хотинської РДА – з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та праці, громадській роботі та депутатській діяльності на благо громади!


11.01.2020 13:00

З днем Народження!
З днем Народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – депутата Пасічника Юрія Анатолійовича, члена постійної комісії з питань контролю за виконанням рішень ради та делегованих радою повноважень, головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Хотинська районна лікарня» Хотинської районної ради – з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та праці, громадській роботі та депутатській діяльності на благо громади!


06.01.2020 19:07

З днем Народження!
З днем Народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – Грозинецького сільського голову Гавриша Василя Івановича з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та плідній праці на благо громади!


03.01.2020 09:00

З Днем народження!
З Днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – депутата Максимчука Василя Миколайовича, голову постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності та соціального захисту – з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та праці, громадській роботі та депутатській діяльності на благо громади!


02.01.2020 09:43

З Днем народження!
З Днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – депутата Безверхнього Олександра Афанасійовича, члена постійної комісії з питань регуляторної політики, приватизації, управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та міста району – з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та праці, громадській роботі та депутатській діяльності на благо громади!


02.01.2020 09:39

З Днем народження!
З Днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – Зарожанського сільського голову Паура Миколу Ярославовича з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та плідній праці на благо громади!


29.12.2019 12:27

З днем народження!
З днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – Хотинського міського голову Головльова Миколу Олексійовича з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та плідній праці на благо громади!


28.12.2019 11:32

Вітання з Новим роком!
Вітання з Новим роком!
Шановні жителі Хотинщини, від щирого серця вітаю Вас із Новим роком! Зовсім скоро 2019 рік стане історією, а новий 2020 рік вступить у свої права. Новий рік – це завжди надія на оновлення і зміни, це завжди очікування чудес та святкове піднесення. Бажаю, щоб 2020 Новий рік для нас сповнився добрими справами, яскравими подіями, позитивними емоціями та новими здобутками, щоб ми могли розділити радісні моменти з близькими людьми. Нехай Новий рік увійде у наші оселі з миром, достатком та процвітанням, а Господь благословить наші родини і нашу Україну! З Новим 2020 роком!


Tеми