Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини району ( АНОНС )

23.11.2016 12:35

Триває конкурс на службу в поліцію
Триває конкурс на службу в поліцію
З 21 листопада до 04 грудня 2016 року триватиме прийом заяв на участь у конкурсі на службу в поліції та заміщення вакантних посад в Головному Управлінні Національної поліції в Чернівецькій області. Обиратимуть 49 дільничних офіцерів поліції.


24.10.2016 17:58

28–30 жовтня в приміщенні Хотинської дитячо-юнацької спортивної школи відбудеться Всеукраїнський турнір з гандболу серед дівчат пам’яті воїнів-героїв Хотинщини, загиблих у зоні проведення АТО
28–30 жовтня в приміщенні Хотинської дитячо-юнацької спортивної школи відбудеться Всеукраїнський турнір з гандболу серед дівчат пам’яті воїнів-героїв Хотинщини, загиблих у зоні проведення АТО 28–30 жовтня в приміщенні Хотинської дитячо-юнацької спортивної школи відбудеться Всеукраїнський турнір з гандболу серед дівчат пам’яті воїнів-героїв Хотинщини, загиблих у зоні проведення АТО. Заплановано, що змагатися у турнірі будуть 6 команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл України, зокрема з Києва, Харкова, Рівного та Кам’янця-Подільського. Учасниками турніру стануть дівчата 2003–2004 р. н. Початок ігор – 28 жовтня об 11:00 годині, урочисте відкриття – цього ж дня о 13:00 год. Запрошуємо хотинчан та гостей міста відвідати змагання і вболівати за команди, ушанувавши таким чином світлу пам’ять наших краян, що загинули.


28.10.2015 16:40

28 жовтня набрав чинності зміни до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції
28 жовтня набрав чинності зміни до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції Відтепер громадяни можуть звертатись до органів державної влади, місцевого самоврядування, об’єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов’язків з усними зверненнями ( шляхом телефонного зв’язку) та з електронними зверненнями (на електронну адресу)


22.04.2013 17:00

Конкурс бізнес-планів "Від ідеї - до ринку"
Конкурс бізнес-планів "Від ідеї - до ринку" Асоціація виробників Буковини розпочала конкурс бізнес-планів "Від ідеї - до ринку" серед жителів малих міст Буковини в рамках проекту "Сприяння економічному розвитку та зайнятості" за підтримки німецького товариства міжнародного співробітництва ГІЦ з сумою призового фонду 26000гривень. Подача заявок триватиме до 20 червня поточного року.


Tеми