Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Хотинський район

Новини району ( Повідомлення податкової інспекції )

13.04.2017 13:01

Повідомляє Новоселицька ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області.
- За І квартал від платників податків Новоселицької ОДПІ до місцевих бюджетів надійшло понад 52 мільйони гривень; - Новоселицька ОДПІ закликає громадян виконати свій громадський обов’язок та задекларувати отримані доходи; - Про електронні сервіси ДФС розповіли в Новоселицькій ОДПІ; - Платники Хотинщини перерахували до Зведеного бюджету понад 26,5 мільйонів гривень; - Деклараційна кампанія-2017: оподаткування доходів отриманих у валюті Запитання – відповідь; - АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ПОДАТКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА ВИСВІТЛЮВАЛИСЬ ПІД ЧАС ЧЕРГОВОЇ ІНТЕРНЕТ – КОНФЕРЕНЦІЇ; - Майже 8,5 тисяч платників перебувають на обліку у Новоселицькій ОДПІ; - Відповідальність за відсутність у підприємця на загальній системі оподаткування Книги обліку доходів і витрат; - Реєстрація податкових накладних - за новою формою; - До уваги платників екологічного податку; - Списана дебіторська заборгованість може зменшити фінансовий результат; - Триває деклараційна кампанія – 2017.


23.03.2017 12:30

Повідомлення Новоселицької ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області
- На Хотинщині перший мільйонер задекларував свої доходи; - Отримали подарунок або спадщину – задекларуйте доходи; - За два місяці 2017 року до Новоселицької ОДПІ надійшло 13 письмових звернень громадян; - РРО при купівлі-продажу інвалюти є обов'язковим, в іншому випадку - штраф; - Коли виникає обов‘язок декларувати отримані доходи; - З 1 квітня індивідуальні податкові консультації надаватимуться по-новому; - Про сплату єдиного внеску особою, яка провадить незалежну професійну діяльність та одночасно є найманим працівником.


09.03.2017 10:20

Повідомляє Новоселицька ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області
- Плата за землю: податкові зміни для фізичних осіб у 2017 році; - Лише документально підтверджені витрати адвокати можуть вирахувати із сукупного доходу; - Здаєте нерухоме мано в оренду - задекларуйте свої доходи.


02.03.2017 16:37

Повідомлення Новоселицької ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області
- Понад 3,5 млн.грн. єдиного податку надійшло від «спрощенців» Новоселицької ОДПІ; - «Гаряча лінія» з питань реєстрації та обліку платників податків; - Під час брифінгу про кампанію декларування – 2017!; - Фіскальна служба Буковини оголошує конкурс серед ЗМІ Буковини; - За подання податкового розрахунку ф. № 1ДФ з недостовірними відомостями застосовуються штрафні санкції; - Обмеження права на нарахування податкової знижки


23.02.2017 10:04

Повідомлення Новоселицької ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області
- Новоселицька ОДПІ: з початку кампанії декларування громадяни задекларували майже 3,6 мільйонів гривень; - Легалізація заробітної плати – це гідне забезпечення майбутнього; - За січень ц.р. місцеві бюджети Хотинщини отримали понад 400 тисяч гривень земельного податку; - Що таке податкова знижка?; - Буковинські фіскали спілкувалися он-лайн з майбутніми декларантами; - У фіскальній службі краю підготували брошуру для платників єдиного податку першої групи; - У 2017 році продавці складної побутової техніки зобов’язані використовувати РРО.


15.02.2017 16:52

Повідомлення Новоселицької ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області
- У січні 2017-го Новоселицькою ОДПІ розглянуто 5 звернень громадян; - Декларування доходів – виконання свого конституційного обов’язку!; - Анжела Паскар: "У січні держбюджет отримав податків втричі більше, ніж торік"; - Скарга, що розглядається упродовж 10 календарних днів; - Фізособа, яка здійснила переобладнання авто та використовує біопаливо має право на податкову знижку; - Термін для сплати ПДФО з виплачених доходів.


08.02.2017 10:31

Повідомлення Новоселицької ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області
- Повідомлення Новоселицької ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області; - За результатами податкового аудиту порушникам донараховано понад 8 мільйонів гривень; - «Гаряча лінія» щодо новацій податкового законодавства з єдиного соціального внеску та єдиного податку; - Нові правила для бюджетного відшкодування ПДВ будуть діяти з 1 квітня 2017 року; - Отримали дохід у негрошовій формі, сплатіть податок на доходи фізичних осіб.


01.02.2017 10:40

Повідомлення Новоселицької ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області
- Допомога на лікування не оподатковується; - Нові підстави для проведення документальної позапланової перевірки; - Отримали доходи в іноземній валюті – подайте декларацію.


24.01.2017 10:02

Повідомлення Новоселицької ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області
- Запит на податкову консультацію оформляється по-новому; - Терміни сплати єдиного внеску залишаються незмінними; - Новації законодавства з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; - Платники Новоселицької ОДПІ у 2016 році поповнили бюджет більш ніж на 283 мільйони гривень; - До уваги посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування!; - Відображаємо дохід від продажу майна в податковій декларації про майновий стан і доходи; - Подаємо декларацію згідно з паспортними даними.


11.01.2017 11:21

Повідомлення Новоселицької ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області
- Хотинські платники податків сплатили до бюджету майже 92 мільйони податків та зборів; - З 1 січня стартувала деклараційна кампанія – 2017; - У 2017 році мінімальний розмір податкової соціальної пільги становить 800 гривень.


05.01.2017 16:20

Повідомлення Новоселицької ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області
- Кампанію декларування доходів громадян розпочато!; - Новоселицька ОДПІ: про суми єдиного внеску, які необхідно сплатити у 2017 році; - Розміри єдиного податку для 1-ї та 2-ї груп з 01 січня 2017 року.


26.12.2016 09:21

Увага! Телефонні шахраї вимагають гроші у бізнесменів!
Увага! Телефонні шахраї вимагають гроші у бізнесменів! Останнім часом на території Новоселицької ОДПІ, зокрема в Хотинському районі почастішали випадки злочинних дій аферистів, які намагаються ошукати підприємців.


22.12.2016 08:51

Повідомлення Новоселицької ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області
- Завдяки електронному адмініструванню ПДВ фактичні надходження податку зросли майже у 2 рази; - Рахуємо податки із заробітної плати за грудень 2016 року; - Доходи казкових новорічних персонажів підлягають оподаткуванню; - НА СВЯТОГО МИКОЛАЯ ВИХОВАНЦІ МАГАЛЬСЬКОГО ДИТЯЧОГО БУДИНКУ-ІНТЕРНАТУ ОТРИМАЛИ ПОДАРУНКИ ВІД НОВОСЕЛИЦЬКОЇ ОДПІ; - Виникнення об’єкту оподаткування ПДФО при нотаріальному посвідченні спадкового договору; - Відповідальність за неналежне ведення Книги обліку доходів і витрат ФОП на загальній системі оподаткування; - У разі відмови від перевірок може бути застосовано адміністративний арешт майна; - Документи які повинні мати на робочому місці ФОП платники ЄП.


08.12.2016 08:54

Повідомлення Новоселицької ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області
- Сума сплачених податків платниками Новоселицької ОДПІ на 50,2 відсотки перевищує минулорічні надходження; - Новоселицька ОДПІ: щоб бути спрощенцем у 2017 році – подайте заявку не пізніше 16 грудня; - Легалізація по-новоселицьки: у 2016-му 42 громадянина офіційно працевлаштовано; - У якому випадку не утримується ПДФО з доходу фізичних осіб-підприємців; - За несвоєчасне оприбуткування готівкових коштів передбачена штрафна санкція; - Дохід фізичної особи – підприємця – платника єдиного податку третьої групи не зменшується на суму сплаченого ЄСВ.


25.11.2016 08:32

Повідомлення Новоселицької ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області
- На оздоровлення довкілля платники Новоселицької ОДПІ перерахували майже 860 тисяч гривень; - До уваги платників податків! Щомісячна сплата ЄСВ з грудня зростає. Як виправити помилки у звіті з ЄСВ до закінчення терміну його подання; - Увага! Оприлюднено оновлену форму декларації акцизного податку; - Платникам податків про застосування спрощеної системи юридичними особами під час он-лайн спілкування.


Tеми