Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Хотинський район

Новини району ( Повідомлення податкової інспекції )

15.06.2017 10:56

Повідомляє Новоселицька ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області
- Не надійшло повідомлення про сплату податку на нерухоме майно – звертайтеся до органу фіскальної служби; - Платники Новоселицької ОДПІ перевищили минулорічні показники збору ПДВ майже в 1,8 рази; - Актуально: відпустка та лікарняні для підприємця - єдинщика.


08.06.2017 15:38

Повідомляє Новоселицька ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області
Однією з умов переходу на спрощену систему оподаткування (до 1-3 груп єдиного податку) є відсутність у юридичної особи чи фізичної особи-підприємця податкового боргу на день подання до фіскального органу заяви за формою, затвердженою наказом МФУ від 20.12.11 року № 1675.


01.06.2017 15:39

Повідомляє Новоселицька ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області
- Мешканцям Новоселиччини повернуть понад 191тисячу гривень податку на доходи фізичних осіб; - Порядок обчислення податку на нерухоме майно при отриманні об’єкта житлової нерухомості у спадщину; - У 2017 році платниками податків стали 140 фізичних осіб-підприємців Герцаївщини.


17.05.2017 11:24

Повідомляє Новоселицька ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області
- Новоселицькою ОДПІ підведено підсумки деклараційної кампанії; - Новоселицькою ОДПІ проведено семінар з новацій у застосуванні РРО; - За податковою знижкою до Герцаївського відділення Новоселицької ОДПІ звернулось 52 громадянина; - На підтримку української армії від платників Хотинщини надійшло понад 1,5 млн. гривень.


03.05.2017 16:48

Повідомляє Новоселицька ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області.
- Платникам рентної плати та екологічного податку; - Затверджено нову форму податкової декларації з плати за землю; - Сьогодні, третього травня 2017 року – завершується кампанія декларування доходів, отриманих у 2016 році.


27.04.2017 10:59

Повідомляє Новоселицька ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області
- З початку року платники Новоселицької ОДПІ спрямували до бюджетів майже 81 млн. гривень; - За І квартал 2017 року фахівцями Новоселицької ОДПІ надано понад 4,8 тисяч адміністративних послуг; - Платники Хотинщини спрямували до бюджету понад 15 мільйонів гривень ЄСВ; - 3 травня 2017 року - добігає завершення кампанія декларування доходів громадян за 2016 рік; - Увага! Технічно складні побутові товари продаються із застосуванням РРО; - Увага! Для застосування пільги зі сплати земельного податку – необхідно до 1 травня подати письмову заяву; - ДЕКЛАРАЦІЙНА КАМПАНІЯ- 2017: ПОДАТКОВА ЗНИЖКА НА НАВЧАННЯ.


13.04.2017 13:01

Повідомляє Новоселицька ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області.
- За І квартал від платників податків Новоселицької ОДПІ до місцевих бюджетів надійшло понад 52 мільйони гривень; - Новоселицька ОДПІ закликає громадян виконати свій громадський обов’язок та задекларувати отримані доходи; - Про електронні сервіси ДФС розповіли в Новоселицькій ОДПІ; - Платники Хотинщини перерахували до Зведеного бюджету понад 26,5 мільйонів гривень; - Деклараційна кампанія-2017: оподаткування доходів отриманих у валюті Запитання – відповідь; - АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ПОДАТКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА ВИСВІТЛЮВАЛИСЬ ПІД ЧАС ЧЕРГОВОЇ ІНТЕРНЕТ – КОНФЕРЕНЦІЇ; - Майже 8,5 тисяч платників перебувають на обліку у Новоселицькій ОДПІ; - Відповідальність за відсутність у підприємця на загальній системі оподаткування Книги обліку доходів і витрат; - Реєстрація податкових накладних - за новою формою; - До уваги платників екологічного податку; - Списана дебіторська заборгованість може зменшити фінансовий результат; - Триває деклараційна кампанія – 2017.


23.03.2017 12:30

Повідомлення Новоселицької ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області
- На Хотинщині перший мільйонер задекларував свої доходи; - Отримали подарунок або спадщину – задекларуйте доходи; - За два місяці 2017 року до Новоселицької ОДПІ надійшло 13 письмових звернень громадян; - РРО при купівлі-продажу інвалюти є обов'язковим, в іншому випадку - штраф; - Коли виникає обов‘язок декларувати отримані доходи; - З 1 квітня індивідуальні податкові консультації надаватимуться по-новому; - Про сплату єдиного внеску особою, яка провадить незалежну професійну діяльність та одночасно є найманим працівником.


09.03.2017 10:20

Повідомляє Новоселицька ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області
- Плата за землю: податкові зміни для фізичних осіб у 2017 році; - Лише документально підтверджені витрати адвокати можуть вирахувати із сукупного доходу; - Здаєте нерухоме мано в оренду - задекларуйте свої доходи.


02.03.2017 16:37

Повідомлення Новоселицької ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області
- Понад 3,5 млн.грн. єдиного податку надійшло від «спрощенців» Новоселицької ОДПІ; - «Гаряча лінія» з питань реєстрації та обліку платників податків; - Під час брифінгу про кампанію декларування – 2017!; - Фіскальна служба Буковини оголошує конкурс серед ЗМІ Буковини; - За подання податкового розрахунку ф. № 1ДФ з недостовірними відомостями застосовуються штрафні санкції; - Обмеження права на нарахування податкової знижки


23.02.2017 10:04

Повідомлення Новоселицької ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області
- Новоселицька ОДПІ: з початку кампанії декларування громадяни задекларували майже 3,6 мільйонів гривень; - Легалізація заробітної плати – це гідне забезпечення майбутнього; - За січень ц.р. місцеві бюджети Хотинщини отримали понад 400 тисяч гривень земельного податку; - Що таке податкова знижка?; - Буковинські фіскали спілкувалися он-лайн з майбутніми декларантами; - У фіскальній службі краю підготували брошуру для платників єдиного податку першої групи; - У 2017 році продавці складної побутової техніки зобов’язані використовувати РРО.


15.02.2017 16:52

Повідомлення Новоселицької ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області
- У січні 2017-го Новоселицькою ОДПІ розглянуто 5 звернень громадян; - Декларування доходів – виконання свого конституційного обов’язку!; - Анжела Паскар: "У січні держбюджет отримав податків втричі більше, ніж торік"; - Скарга, що розглядається упродовж 10 календарних днів; - Фізособа, яка здійснила переобладнання авто та використовує біопаливо має право на податкову знижку; - Термін для сплати ПДФО з виплачених доходів.


08.02.2017 10:31

Повідомлення Новоселицької ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області
- Повідомлення Новоселицької ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області; - За результатами податкового аудиту порушникам донараховано понад 8 мільйонів гривень; - «Гаряча лінія» щодо новацій податкового законодавства з єдиного соціального внеску та єдиного податку; - Нові правила для бюджетного відшкодування ПДВ будуть діяти з 1 квітня 2017 року; - Отримали дохід у негрошовій формі, сплатіть податок на доходи фізичних осіб.


01.02.2017 10:40

Повідомлення Новоселицької ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області
- Допомога на лікування не оподатковується; - Нові підстави для проведення документальної позапланової перевірки; - Отримали доходи в іноземній валюті – подайте декларацію.


24.01.2017 10:02

Повідомлення Новоселицької ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області
- Запит на податкову консультацію оформляється по-новому; - Терміни сплати єдиного внеску залишаються незмінними; - Новації законодавства з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; - Платники Новоселицької ОДПІ у 2016 році поповнили бюджет більш ніж на 283 мільйони гривень; - До уваги посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування!; - Відображаємо дохід від продажу майна в податковій декларації про майновий стан і доходи; - Подаємо декларацію згідно з паспортними даними.


Tеми