Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини району ( Слово на спомин )

17.06.2020 20:26

Хотинщина пам'ятає
Хотинщина пам Сьогодні Хотинщина вшановує пам'ять про Героя України ДОНИКА МАКСИМА ВІКТОРОВИЧА, який загинув 17 червня 2014 р. у бою з терористами в районі міста Щастя Луганської області.


26.02.2020 09:50

Відійшов у Вічність Снігуряк Микола Михайлович
Відійшов у Вічність Снігуряк Микола Михайлович Депутатський корпус, керівництво та виконавчий апарат Хотинської районної ради глибоко сумують з приводу передчасної смерті депутата Колінковецької сільської ради, волонтера, благодійника, пастора Української церкви Християн Віри Євангельської «СВІТЛО НАДІЇ» в с.Колінківці - Снігуряка Миколи Михайловича. У ці скорботні дні ми поділяємо сум і тугу рідних та близьких покійного. Світлий, добрий спомин про Миколу Михайловича назавжди залишиться в серцях усіх, хто знав, любив та поважав цю достойну людину.


21.08.2019 15:25

Хотинщина пам'ятає... Загиблому на сході Сергію Побережнику сьогодні виповнилося би 37 років Його життєва зірка згасла надто рано.
Хотинщина пам Хотинщина пам'ятає... Загиблому на сході Сергію Побережнику сьогодні виповнилося би 37 років Його життєва зірка згасла надто рано.


10.06.2019 14:49

5 річниця з дня загибелі нашого земляка, уродженця села Ярівка, старшого прапорщика Пелехатого В’ячеслава Максимовича
5 річниця з дня загибелі нашого земляка, уродженця села Ярівка, старшого прапорщика Пелехатого В’ячеслава Максимовича Минає 5 річниця з дня загибелі нашого земляка, уродженця села Ярівка, старшого прапорщика Пелехатого В’ячеслава Максимовича, який боронив нашу державу, від кривавої навали російських найманців, у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади збройних сил України. Депутатський корпус районної ради щиро поділяє біль непоправної втрати, сум і тугу рідних і близьких загиблого героя. Світлий спомин про В’ячеслава Максимовича вічно житиме в серцях вдячних українців. Слава героям!


06.05.2019 16:00

Перестало битися серце Самофалова Володимира Дмитровича
Перестало битися серце Самофалова Володимира Дмитровича З почуттям глибокої скорботи працівники органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади Хотинщини сприйняли звістку про смерть Самофалова Володимира Дмитровича – заступника голови районної Ради організації ветеранів України, голови Хотинської первинної міської організації ветеранів України. Всі свої сили, знання і уміння Володимир Дмитрович віддав служінню людям, їх турботам і проблемам. Його життя – це приклад чесної, сумлінної, добросовісної праці, активної життєвої позиції, плідної громадської діяльності на благо рідного краю. Районна рада, районна державна адміністрація щиро поділяють біль непоправної втрати, сум і тугу рідних і близьких покійного. Світлий спомин про Володимира Дмитровича за його людяність, щедру душу, добрі справи і вчинки житиме в серцях тих, хто його знав.


28.07.2018 21:18

Відійшов у Вічність Плаксивий Олександр Васильович
Відійшов у Вічність Плаксивий Олександр Васильович Депутатський корпус, керівництво та виконавчий апарат Хотинської районної ради глибоко сумують з приводу передчасної смерті голови Хотинської районної ради Олександра Васильовича ПЛАКСИВОГО. У ці скорботні дні ми поділяємо сум і тугу рідних та близьких покійного. Світлий, добрий спомин про Олександра Васильовича назавжди залишиться в серцях усіх, хто працював разом з покійним, знав, любив та поважав цю достойну людину.


20.02.2017 16:19

Районний захід з нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні
Районний захід з нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні


11.07.2016 17:06

Співчуття з приводу смерті Василя Галактіоновича Каденюка
Співчуття з приводу смерті Василя Галактіоновича Каденюка Хотинська районна рада та районна державна адміністрація висловлює щирі співчуття родині Каденюків з приводу важкої втрати дорогої людини – загибелі Василя Галактіоновича Каденюка.


07.07.2016 16:59

Хотинщина попрощалася з бійцем Окремого механізованого батальйону 10-ї гірсько-штурмової бригади, захисником України, Героєм АТО, жителем села Долиняни Валерієм Ротарем, який загинув під час артилерійського обстрілу у районі Мар`їнки.
Хотинщина попрощалася з бійцем Окремого механізованого батальйону 10-ї гірсько-штурмової бригади, захисником України, Героєм АТО, жителем села Долиняни Валерієм Ротарем, який загинув під час артилерійського обстрілу у районі Мар`їнки. Хотинщина попрощалася з бійцем Окремого механізованого батальйону 10-ї гірсько-штурмової бригади, захисником України, Героєм АТО, жителем села Долиняни Валерієм Ротарем, який загинув під час артилерійського обстрілу у районі Мар`їнки.


06.07.2016 16:11

Сьогодні Хотинщина із сумом зустріла тіло покійного земляка, мешканця с.Долиняни Хотинського району Валерія Івановича Ротаря,
Сьогодні Хотинщина із сумом зустріла тіло покійного земляка, мешканця с.Долиняни Хотинського району Валерія Івановича Ротаря, який загинув у зоні проведення антитерористичної операції 05 липня 2016 року.


06.07.2016 16:07

Співчуття родині загиблого буковинця Валерія Ротаря
Співчуття родині загиблого буковинця Валерія  Ротаря Хотинська районна ради висловлює щирі співчуття родині військовослужбовця, мешканця с.Долиняни Хотинського району Валерія Івановича Ротаря


06.01.2016 10:48

Хотинщина прощалася з Героєм
Хотинщина прощалася з Героєм Хотинщина провела в останню путь юного добровольця батальйону “Азов” Сашка Коваля.


12.08.2015 12:47

З почуттям глибокої скорботи працівники органів місцевого самоврядування Хотинщини сприйняли звістку про передчасну смерть Волосевича Романа Володимировича – заступника голови Хотинської районної ради, шановану, порядну людину, щирого патріота України.
З почуттям глибокої скорботи працівники органів місцевого самоврядування Хотинщини сприйняли звістку про передчасну смерть Волосевича Романа Володимировича – заступника голови Хотинської районної ради, шановану, порядну людину, щирого патріота України.


24.06.2015 09:23

Співчуття
Співчуття Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким з приводу тяжкої втрати передчасної смерті Альони Миколаївни. Поділяємо Ваше горе.


19.06.2015 08:57

До Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
До Дня скорботи і вшанування пам Шановні краяни! 22 червня Україна, схиляючи голову у скорботі, згадаємо жертв війни.


Tеми