Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини району ( Повідомлення Пенсійного фонду )

19.07.2018 11:16

Заощадження коштів Пенсійного фонду - запорука поліпшення добробуту пенсіонерів
Заощадження коштів Пенсійного  фонду - запорука поліпшення добробуту пенсіонерів Одним із важливих напрямків роботи пенсійної служби краю є залучення якомога більшої кількості пенсіонерів до отримання пенсійних виплат через банківські установи. Це вигідно і Пенсійному фонду, і банкам, і пенсіонерам, адже такий спосіб дозволяє заощадити кошти для виплати та підвищення пенсійних виплат.


18.07.2018 10:04

Скільки на Буковині пенсіонерів та на скільки зросли їх щомісячні виплати
Скільки на Буковині пенсіонерів та на скільки зросли їх щомісячні виплати Станом на 1 липня 2018 року в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області на обліку перебуває 224,09 тис. одержувачів пенсій, що на 3,5 тис. осіб менше, ніж на відповідну дату 2017 року.


08.02.2018 11:41

Основа соціальної захищеності працівника – офіційне оформлення трудових відносин!
Основа соціальної захищеності працівника – офіційне оформлення трудових відносин та виплата належної заробітної плати відповідно до чинного законодавства, адже, заробітна плата – одна з головних економічних категорій, яка поєднує інтереси працівників, господарюючих суб’єктів та держави, і безпосередньо впливає на рівень життя населення.


09.11.2017 16:20

Боротьба з несумлінними роботодавцями триває
Для захисту прав найманих працівників області на соціальне та пенсійне забезпечення Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області співпрацює з органами виконавчої влади та соціальним партнерами. За інформацією, яку надає пенсійна служба краю щодо роботодавців, які не дотримуються мінімальних соціальних гарантій в оплаті праці найманих працівників, з початку року відбулося 168 спільних нарад з соціальними партнерами, на яких заслухали 624 керівників та фізичних осіб-підприємців, які мінімізують зарплату найманим працівникам та порушують законодавство про працю.


07.11.2017 10:24

Осучаснення пенсій – утвердження принципу соціальної справедливості
Процес осучаснення пенсій покликаний забезпечити принцип соціальної справедливості, за яким пенсіонери, котрі мали більший страховий стаж, вищу кваліфікацію і, відповідно, заробітну плату, отримуватимуть вищі пенсії.


26.10.2017 11:11

Фінансування пенсійних виплат жовтня завершено
25 жовтня Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області завершило фінансування пенсійних виплат жовтня 2017 року з урахуванням підвищення, передбаченого законодавчими змінами. Пенсіонери, у яких розмір підвищення склав менше 140 грн, отримають таку доплату у листопаді одночасно з сумою пенсії за листопад.


09.10.2017 14:49

Буковинські пенсійники готові до впровадження пенсійної реформи
3 жовтня Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».


17.08.2017 15:42

Доходи бюджету Пенсійного фонду Буковини цьогоріч зросли на майже 90 мільйонів гривень
Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області повідомляє


11.08.2017 11:38

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області повідомляє
- Дбаємо про пенсійне забезпечення заробітчан; - Заощадження коштів Пенсійного фонду – запорука поліпшення добробуту пенсіонерів.


07.08.2017 09:03

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області повідомляє
- До бюджету Пенсійного фонду в області надійшло власних доходів на 54,2% більше, ніж торік; - Заборгованість зі сплати страхових внесків скоротилася на 0,4 млн.грн.


23.06.2017 11:40

Повідомляє Новоселицька ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області
- Українській армії Новоселиччина віддала майже 2,5 млн. грн. військового збору; - Хотинська земля збагатила місцеву казну більш як на 3,8 млн. гривень; - Неповнолітня дитина отримує спадщину - податок сплачують батьки.


08.06.2017 15:46

Представники Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області взяли участь в парламентських слуханнях
Представники Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області взяли участь в парламентських слуханнях


Сьогодні у Верховній Раді України проводяться парламентські слухання на тему: «Пріоритетність додержання страхових засад при реформуванні пенсійної системи». Для участі в засіданні запросили представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, профільних міжнародних організацій, науковців та експертів.


23.05.2017 10:45

Щодо співпраці з органами влади з метою збільшення надходжень до бюджету Пенсійного фонду області
Критерієм оцінки роботи органів Пенсійного фонду є своєчасна, стабільна та у повному обсязі виплата пенсій пенсіонерам краю. Щоб забезпечити виплату, працівники Фонду повсякденно співпрацюють з органами влади та контролюючими органами з питань наповнення бюджету Пенсійного фонду України в області власними доходами.


09.03.2017 10:24

Інформація управління Пенсійного фонду України в Хотинському районі
- Особливості призначення пенсії за вислугу років працівникам освіти, охорони здоров’я та соціального забезпечення у 2017 році; - Стан наповнення бюджету Пенсійного фонду в області.


23.02.2017 09:59

Управління Пенсійного фонду України в Хотинському районі повідомляє
- «Служба за контрактом – не перешкода для отримання “військової” пенсії»; - «Пенсійне забезпечення громадян України, які працювали в Молдові та Білорусі»; - «Особливості призначення разової грошової допомоги працівникам освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, спортсменам та артистам»; - «Зміни у призначенні пенсій особам, які брали участь в АТО»; - «Легальна заробітна плата - гарантія соціального захисту».


Tеми