Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини району ( Повідомлення Пенсійного фонду )

11.02.2020 09:35

Пенсійники Буковини активно закликають краян офіційно урегульовувати трудові відносини
Пенсійники Буковини активно закликають краян офіційно урегульовувати трудові відносини Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області докладає чимало зусиль, щоб донести до свідомості громадян розуміння всіх масштабів негативних наслідків тіньової зайнятості й важливості легального оформлення трудових відносин для отримання соціального та пенсійного забезпечення.


25.07.2018 08:37

Завдяки активній роботі юридичної служби до бюджету Пенсійного фонду сплачено 0,3 млн. грн. заборгованості
Завдяки активній роботі юридичної служби до бюджету Пенсійного фонду сплачено 0,3 млн. грн. заборгованості Наповнення пенсійного бюджету є одним із основних завдань Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, оскільки від цього залежить своєчасна виплата пенсій громадянам.


24.07.2018 10:06

Пенсійна служба краю приділяє особливу увагу розгляду звернень громадян
Пенсійна служба краю приділяє особливу увагу розгляду звернень громадян Структурні підрозділи Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області забезпечують організацію прийому та розгляд звернень громадян, які надходять під час особистих та виїзних прийомів, поштовим зв’язком, електронною поштою, через Веб-портал електронних послуг, державної установи «Урядовий контактний центр».


23.07.2018 09:01

Зміна адреси сервісного центру Головного управління Пенсійного фонду України в області
Зміна адреси сервісного центру Головного управління Пенсійного фонду України в області Змінилася адреса Чернівецького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.


20.07.2018 09:12

Наповнення бюджету Пенсійного фонду – запорука своєчасної виплати пенсій
Задля своєчасної та повномірної виплати пенсій Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області щоденно працює над питаннями наповнення бюджету Пенсійного фонду України власними доходами.


20.07.2018 09:11

Пенсійники Буковини підбили підсумки роботи за І півріччя 2018 року
Пенсійники Буковини підбили підсумки роботи за І півріччя 2018 року Підсумки роботи за перше півріччя 2018 року та основні завдання на наступні шість місяців обговорили буковинські пенсійники на засіданні колегії при начальнику Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайлові Романіву 19 липня.


19.07.2018 11:16

Заощадження коштів Пенсійного фонду - запорука поліпшення добробуту пенсіонерів
Заощадження коштів Пенсійного  фонду - запорука поліпшення добробуту пенсіонерів Одним із важливих напрямків роботи пенсійної служби краю є залучення якомога більшої кількості пенсіонерів до отримання пенсійних виплат через банківські установи. Це вигідно і Пенсійному фонду, і банкам, і пенсіонерам, адже такий спосіб дозволяє заощадити кошти для виплати та підвищення пенсійних виплат.


18.07.2018 10:04

Скільки на Буковині пенсіонерів та на скільки зросли їх щомісячні виплати
Скільки на Буковині пенсіонерів та на скільки зросли їх щомісячні виплати Станом на 1 липня 2018 року в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області на обліку перебуває 224,09 тис. одержувачів пенсій, що на 3,5 тис. осіб менше, ніж на відповідну дату 2017 року.


08.02.2018 11:41

Основа соціальної захищеності працівника – офіційне оформлення трудових відносин!
Основа соціальної захищеності працівника – офіційне оформлення трудових відносин та виплата належної заробітної плати відповідно до чинного законодавства, адже, заробітна плата – одна з головних економічних категорій, яка поєднує інтереси працівників, господарюючих суб’єктів та держави, і безпосередньо впливає на рівень життя населення.


09.11.2017 16:20

Боротьба з несумлінними роботодавцями триває
Для захисту прав найманих працівників області на соціальне та пенсійне забезпечення Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області співпрацює з органами виконавчої влади та соціальним партнерами. За інформацією, яку надає пенсійна служба краю щодо роботодавців, які не дотримуються мінімальних соціальних гарантій в оплаті праці найманих працівників, з початку року відбулося 168 спільних нарад з соціальними партнерами, на яких заслухали 624 керівників та фізичних осіб-підприємців, які мінімізують зарплату найманим працівникам та порушують законодавство про працю.


07.11.2017 10:24

Осучаснення пенсій – утвердження принципу соціальної справедливості
Процес осучаснення пенсій покликаний забезпечити принцип соціальної справедливості, за яким пенсіонери, котрі мали більший страховий стаж, вищу кваліфікацію і, відповідно, заробітну плату, отримуватимуть вищі пенсії.


26.10.2017 11:11

Фінансування пенсійних виплат жовтня завершено
25 жовтня Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області завершило фінансування пенсійних виплат жовтня 2017 року з урахуванням підвищення, передбаченого законодавчими змінами. Пенсіонери, у яких розмір підвищення склав менше 140 грн, отримають таку доплату у листопаді одночасно з сумою пенсії за листопад.


09.10.2017 14:49

Буковинські пенсійники готові до впровадження пенсійної реформи
3 жовтня Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».


17.08.2017 15:42

Доходи бюджету Пенсійного фонду Буковини цьогоріч зросли на майже 90 мільйонів гривень
Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області повідомляє


11.08.2017 11:38

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області повідомляє
- Дбаємо про пенсійне забезпечення заробітчан; - Заощадження коштів Пенсійного фонду – запорука поліпшення добробуту пенсіонерів.


Tеми