Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини району ( Патріотична робота )

05.12.2019 10:57

районні змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнів освітніх закладів на знак ушанування пам'яті полеглого Героя, кіборга Юрія Кушніра з Каплівки
районні змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнів освітніх закладів на знак ушанування пам районні змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнів освітніх закладів на знак ушанування пам'яті полеглого Героя, кіборга Юрія Кушніра з Каплівки


15.11.2019 12:52

Фестиваль патріотичної пісні «Заспіваймо пісню за Україну» пам‘яті Героїв-земляків Олександра Боднарюка та Валерія Ротаря
районному будинку народної творчості та дозвілля в знак увічнення пам‘яті земляків, котрі загинули в зоні АТО, Олександра Боднарюка та Валерія Ротаря вже вдруге відбулися щорічний фестиваль патріотичної пісні «ЗАСПІВАЙМО ПІСНЮ ЗА УКРАЇНУ» та конкурс патріотичного малюнку «ПАЛІТРА ЮНИХ».


27.03.2017 12:04

У Ярівці відкрили меморіальну дошку загиблому в зоні АТО В‘ячеславу Пелехатому
У Ярівці відкрили меморіальну дошку загиблому в зоні АТО В‘ячеславу Пелехатому У Ярівському НВК відкрили меморіальну дошку на честь колишнього випускника школи В‘ячеслава Пелехатого.


09.03.2016 10:43

У Хотині відкрили меморіальну дошку на честь Сашка Коваля
У Хотині відкрили меморіальну дошку на честь Сашка Коваля 04 березня у Хотинській загальноосвітній школі №5, де навчався боєць добровольчого полку "Азов" Сашко Коваль, який 1 січня загинув у зоні АТО під Маріуполем, відкрили меморіальну дошку. Він не дожив до 19-річчя лише декілька місяців…


20.01.2016 12:09

Відкриття пам’ятної дошки загиблому учаснику АТО Олександру Боднарюку
Відкриття пам’ятної дошки загиблому учаснику АТО Олександру Боднарюку 15 січня 2016 року на фасаді Хотинського технікуму Подільського державного аграрно-технічного університету було урочисто відкрито меморіальну дошку пам'яті Олександра Васильовича Боднарюка - мужнього захисника України, який виконував обов’язок перед Батьківщиною в зоні антитерористичної операції та загинув 20 січня 2015 року.


14.09.2015 17:16

На школі, в якій навчався загиблий Олександр Боднарюк, відкрито меморіальну дошку
На школі, в якій навчався загиблий Олександр Боднарюк, відкрито меморіальну дошку Сьогодні, на подвір’ї школи села Анадоли, Хотинського р-ну, пройшла церемонія відкриття меморіальної дошки загиблому в АТО, молодшому сержанту 80-ї окремої аеромобільної бригади Олександру Боднарюку, який віддав своє життя, захищаючи Україну.


23.07.2015 11:21

Інформує Хотинський районний військовий комісаріат
Інформує Хотинський районний військовий комісаріат Продовжується комплектування Путильського, Герцаївського, Заставнівського, Сокирянського районних військових комісаріатів.


03.03.2015 08:18

ідбулась урочиста відправка 18 мобілізованих мешканців Хотинського району
ідбулась урочиста відправка 18 мобілізованих мешканців Хотинського району 2 березня, відбулась урочиста відправка мобілізованих військовозобов’язаних мешканців Хотинського району на навчання до 184-го навчального центру в м. Старичі Львівської області.


23.04.2010 18:15

День української сорочки
День української сорочки Безпрецедентна подія ста¬лася вчора у Хотині: увесь колектив апарату рай¬онної ради разом з головою районної ради Григорієм Тимчуком прийшли на робо¬ту у вишиванках. Так вони підтримали ініціативу студен¬тської молоді Буковини про проведення «Дня українсь¬кої сорочки».


Tеми