Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини району ( Герої не вмирають )

05.06.2020 14:23

Памяті В’ячеслава Пелехатого
Памяті В’ячеслава Пелехатого Ще шість років тому ніхто із нас навіть не зміг би уявити, що у вільне красиве життя нашої молодої та незалежної держави вторгнеться чужинець, майбутнє якої сьогодні захищають наші воїни. На жаль, не всім судилося повернутися живими. Серед них і наші земляки. 5 червня, уродженцю села Ярівка Хотинського району, захиснику України, В’ячеславу Пелехатому виповнилося б 46 років. Проте не судилося. У 2014 році при виконанні військового обов’язку, під час несення військової служби в АТО, загинув, захищаючи мир і спокій країни. У вічній скорботі залишилися його мати, рідні, близькі та друзі. Але пам’ять про В’ячеслава залишиться у наших серцях. Голова Хотинської районної ради Тетяна Бринь, заступник голови Хотинської районної державної адміністрації Віталій Попов, Хотинський районний військовий комісар Іван Ванзар поклали квіти до могили загиблого земляка. Слава героям!


20.01.2020 14:25

В пам’ять Боднарюка Олександра Васильовича
В пам’ять Боднарюка Олександра Васильовича ХОТИНЩИНА ПАМ'ЯТАЄ: Цього дня, п'ять років тому, перестало битися серце мужнього захисника України, учасника АТО, "Кіборга", нашого земляка, жителя села Анадоли - Боднарюка Олександра Васильовича. Молодший сержант 80-ї оаембр Олександр з початком бойових дій на сході України, пішов боронити рідну землю та загинув під час найпекельніших боїв у Донецькому аеропорту.


17.01.2020 18:00

В пам’ять Кушніра Юрія Івановича
В пам’ять Кушніра Юрія Івановича ХОТИНЩИНА ПАМ'ЯТАЄ: Цього дня, шість років тому, перестало битися серця мужнього захисника України, учасника АТО, "Кіборга", нашого земляка, жителя села Каплівка - Кушніра Юрія Івановича. Юрій – професійний військовий, який брав участь у миротворчій місії в Африці, а із початком бойових дій на сході України, пішов боронити рідну землю. Його життя обірвалося надто рано – він загинув від важкого поранення під час найпекельніших боїв у Донецькому аеропорту.


16.01.2020 16:04

16 січня Україна вшановує пам'ять кіборгів - захисників Донецького аеропорту
16 січня Україна вшановує пам Цими днями 5 років тому тривало запекле протистояння українських воїнів з російським агресором у Донецькому аеропорту. «Кіборги» вистояли, не вистояв бетон… 16 січня Україна вшановує пам'ять кіборгів - захисників Донецького аеропорту. Оборона терміналів аеропорту тривала 242 дні. Бої за Донецький аеропорт стали символом незламності та бойового духу українського війська. Серед захисників аеропорту були й військовослужбовці Хотинщини - Юрій Кушнір із Каплівки та Олександр Боднарюк з Анадол, які загинули смертю Героїв. Вічна пам’ять усім, хто віддав життя за Україну…


29.05.2017 16:11

Меморіальну дошку в пам’ять про Леоніда Дергача відкрили на фасаді Зарожанського НВК
25 травня, у Зарожанському НВК І- ІІІ ст., відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки Леоніду Дергачу, випускнику цієї школи, учаснику АТО, який загинув 1 лютого 2017 року, виконуючи бойове завдання під Авдіївкою. Загиблий військовослужбовець був командиром 9-ї роти 72-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України. Указом Президента України його посмертно нагороджено орденом Богдана Хмельницького та присвоєно звання «Народний Герой України».


Tеми