Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини району ( Заходи )

25.11.2019 11:05

Мітинг-реквієм присвячений Дню пам’яті жертв Голодомору і політичних репресій в Україні
Мітинг-реквієм присвячений Дню пам’яті жертв Голодомору і політичних репресій в Україні Мітинг-реквієм присвячений Дню пам’яті жертв Голодомору і політичних репресій в Україні


22.11.2019 18:22

НА ХОТИНЩИНІ ВІДБУЛИСЬ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ
НА ХОТИНЩИНІ ВІДБУЛИСЬ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ НА ХОТИНЩИНІ ВІДБУЛИСЬ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ


06.08.2019 16:41

Засідання організаційного комітету з питання підготовки та відзначення у районі Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України
Засідання організаційного комітету з питання підготовки та відзначення у районі Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України 06 серпня 2019 року, у малому залі засідань за участю голови районної ради Тетяни Бринь та виконуючого обов'язки голови районної державної адміністрації Володимира Марцинкевича відбулось засідання організаційного комітету з питання підготовки та відзначення у районі Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України.


08.05.2019 10:20

Традиційний автопробіг до Дня перемоги над нацизмом
Традиційний автопробіг до Дня перемоги над нацизмом Традиційний автопробіг до Дня перемоги над нацизмом відбувся на Хотинщині. Незважаючи на дощ, чимало хотинчан та школярів, представники районної та міської влади прийшли на відкриття автопробігу, який розпочався у Хотині від Меморіалу Слави. Учасники поклали квіти до підніжжя монументу із написом: "Ніхто не забутий", ушанувавши пам'ять тисяч фронтовиків, котрі загинули, визволяючи наш край та Україну від нацистів. Далі учасники автопробігу, серед яких ветерани АТО, вирушили у села району, відвідували могили загиблих героїв-захисників, поклали квіти до монументів учасників війни (у Каплівці, Анадолах, Ширівцях, Зарожанах, Долинянах та Хотині).


14.12.2017 16:22

НА ХОТИНЩИНІ ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС
НА ХОТИНЩИНІ ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС Сьогодні, 14 грудня, у День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, в м. Хотин, відбулось покладання квітів до пам'ятного знаку ліквідаторам-чорнобильцям Хотинщини


23.11.2017 13:00

НА ХОТИНЩИНІ ВІДБУЛИСЬ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ
НА ХОТИНЩИНІ ВІДБУЛИСЬ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ 21 листопада, з нагоди Дня Гідності та Свободи на Хотинщині відбулася низка заходів.


22.11.2017 11:30

Тренінг «Обіг наркотичних речовин у закладах охорони здоров’я»
21 листопада 2017 року в рамках реалізації проекту «Створення служби паліативної допомоги в Хотинському районі» за підтримки Програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження» «Громадське здоров’я» проведено тренінг «Обіг наркотичних речовин у закладах охорони здоров’я».


22.06.2016 16:19

Учасники АТО та афганці ушанували полеглих бійців Другої світової
Учасники АТО та афганці ушанували полеглих бійців Другої світової Сьогодні з нагоди річниці початку вторгнення фашистських військ в Україну ветерани Великої Вітчизняної, учасники АТО та воїни-афганці разом із співробітниками районного військкомату поклали квіти до підніжжя Меморіалу Слави. Таким чином теперішні солдати склали данину шани усім військовослужбовцям, котрі на вівтар волі рідного народу поклали свої життя.


21.06.2016 10:37

На Хотинщині знову відбудеться еко-фестиваль "ОтакЮшка"
На Хотинщині знову відбудеться еко-фестиваль "ОтакЮшка" 10 липня Хотинщина прийматиме численних гостей - знову відбудеться еко-фестиваль "ОтакЮшка".


21.06.2016 10:33

На Хотинщині відкрили пам’ятники героям-землякам
На Хотинщині відкрили пам’ятники героям-землякам У суботу, в селах Анадоли та Каплівка урочисто відкрили пам’ятники землякам учасникам бойових дій на сході, які загинули за Україну – Олександру Боднарюку, Олександру Гарбузу та Юрію Кушніру. Багато людей, полишивши свої щоденні турботи, прийшли скласти данину шани героям Хотинщини.


07.08.2015 09:48

У Хотині відбулася зустріч керівництва району із учасниками АТО
У Хотині відбулася зустріч керівництва району із учасниками АТО 06.08.2015р. в приміщені РБНТД відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Петра Допіряка, голови районної ради Тетяни Кравецької, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації з учасниками АТО та їхніми родинами. Зустріч розпочали хвилиною мовчання загиблих героїв, наших земляків, які віддали своє життя, захищаючи територіальну цілісність та незалежність нашої держави на Сході України.


12.05.2015 10:18

Відбувся мітинг-реквієм присвячений 70-й річниці Великої Перемоги в Другій Світовій війні «Вклонімося доземно Святій Перемозі»
Відбувся мітинг-реквієм присвячений 70-й річниці Великої Перемоги в Другій Світовій війні «Вклонімося доземно Святій Перемозі» 09.05.2015 року в м.Хотин відбувся урочистий мітин - реквієм та покладання квітів до Меморіалу Слави.


08.05.2015 18:23

Фестиваль "Відродження легенди: Дні фортеці"
Фестиваль "Відродження легенди: Дні фортеці" Запрошуємо відвідати фестиваль "Відродження легенди: Дні фортеці". ПРОТЯГОМ ФЕСТИВАЛЮ НА ГОСТЕЙ ЧЕКАЮТЬ: - Екскурсійна програма; - Стрільба з лука; - Дегустація народних страв; - Виставка-ярмарок виробів народної творчості; - Фотомайданчик; - Майстер-класи.


05.05.2015 09:35

Визначили план заходів щодо відзначення в районі 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам’яті та примирення
Визначили план заходів щодо відзначення в районі 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам’яті та примирення Під головуванням голови районної ради Т.Кравецької та голови районної державної адміністрації П.Допіряка, відбулося чергове засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам’яті та примирення.


Tеми