Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини району ( Діяльність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади )

19.05.2020 13:40

Збережемо ліс від пожеж
Збережемо ліс від пожеж У Хотинському районі близько третини території складають ліси. На жаль, ліс практично беззахисний перед вогнем. Полум’я губить на своєму шляху все живе, піддаються смертельній небезпеці людські життя, знищуються будинки та інші споруди.


06.12.2019 11:35

спільна нарада голови районної ради Тетяни Бринь та в.о. голови районної державної адміністрації Володимира Марцинкевича по питанню формування місцевих бюджетів на 2020 рік
спільна нарада голови районної ради Тетяни Бринь та в.о. голови районної державної адміністрації Володимира Марцинкевича по питанню формування місцевих бюджетів на 2020 рік 4 грудня 2019 року відбулася спільна нарада голови районної ради Тетяни Бринь та в.о. голови районної державної адміністрації Володимира Марцинкевича по питанню формування місцевих бюджетів на 2020 рік.


05.12.2019 10:01

Погоджувальна нарада за участі голів районних рад та голів об’єднаних територіальних громад Чернівецької області
04.12.2019 року у Департаменті фінансів Чернівецької обласної державної адміністрації відбулась погоджувальна нарада за участі голів районних рад та голів об’єднаних територіальних громад Чернівецької області


27.09.2019 08:27

Засідання організаційних комітетів з відзначення Дня захисника України та Дня працівників освіти
Сьогодні, 26 вересня, відбулося засідання організаційних комітетів з відзначення Дня захисника України та Дня працівників освіти. Проводили дане засідання голова районної ради Тетяна Бринь та заступник голови райдержадміністрації Світлана Брус. Учасники засідання Організаційного комітету детально обговорили План заходів щодо відзначення на Хотинщині Дня захисника України та Дня працівників освіти.


11.09.2019 16:15

Засідання комісії для розгляду питань, пов’язаних із наданням матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення
11.02.2019 року відбулося засідання комісії для розгляду питань, пов’язаних із наданням матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Хотинського району.


24.07.2019 15:04

нарада з питань фінансування закладів культури
нарада з питань фінансування закладів культури 24 липня 2019 року, відбулась нарада з питань фінансування закладів культури за участі голови районної ради Тетяни Бринь, в. о. голови райдержадміністрації Володимира Марцинкевича, Хотинського міського голови Миколи Головльова та його заступника, голови Недобоївської ОТГ Юрія Юзви, заступника голови Рукшинської ОТГ Валерія Мариняка, а також заступника начальника фінансового управління райдержадміністрації Алли Іванської, та головних бухгалтерів галузі.


18.06.2019 16:38

засідання Організаційного комітету з підготовки та відзначення у Хотинському районі 23-ї річниці Конституції України
Відбулось засідання Організаційного комітету з підготовки та відзначення у Хотинському районі 23-ї річниці Конституції України, який провели голова районної ради Тетяна Бринь та заступник голови районної державної адміністрації Світлана Брус.


12.06.2019 15:49

Нарада при голові районної державної адміністрації щодо передачі фінансування установ освіти і культури з районного бюджету до бюджету Хотинського ОТГ
Нарада при голові районної державної адміністрації щодо передачі фінансування установ освіти і культури з районного бюджету до бюджету Хотинського ОТГ 11.06.2019 року голова районної ради Тетяна Бринь взяла участь в нараді при голові районної державної адміністрації на якій обговорювались питання передачі фінансування установ освіти і культури з районного бюджету до бюджету Хотинського ОТГ.


23.05.2019 15:54

засідання районного конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Хотинського району
засідання районного конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Хотинського району Сьогодні, 23 травня 2019 року, за участю голови районної ради Тетяни Бринь, відбулось засідання районного конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Хотинського району. Участь у конкурсі взяли двоє перевізників-претендентів та винесено 9 об’єктів – приміських маршрутів.


23.04.2019 16:11

Відбулись засідання Організаційного комітету з підготовки та відзначення Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Хотинському районі та Організаційного комітету з підготовки та відзначення 33-ї річниці Чорнобильської катастрофи у Хотинському районі
Відбулись засідання Організаційного комітету з підготовки та відзначення Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Хотинському районі та Організаційного комітету з підготовки та відзначення 33-ї річниці Чорнобильської катастрофи у Хотинському районі Сьогодні, 23.04.2019 року відбулось засідання Організаційного комітету з підготовки та відзначення Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Хотинському районі, який провели голова районної ради Тетяна Бринь та перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Марцинкевич.


22.03.2016 08:52

Злобуденні питання дотримання санітарних вимог та правил торгівлі на ринках
Злобуденні питання дотримання санітарних вимог та правил торгівлі на ринках 18.03.2016 під головування О. Плаксивого та першого заступника В. Марцинкевича проведено нараду, яка стосувалась дотримання санітарних вимог та правил торгівлі на ринках комунальної та приватної власності району.


17.06.2015 16:44

Збори громадян с.Долиняни
17 червня 2015 року відбулися збори громадян в с.Долиняни Хотинського району. На порядок денний зборів виносились питання добровільного об’єднання територіальних громад сіл Керстенці, Ставчани, Недобоївці, Долиняни. З даних питань прийняті відповідні рішення. В роботі зборів громадян взяли участь заступник голови районної ради Роман Волосевич та перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Марцинкевич.


15.06.2015 09:52

14 червня 2015р відбулись збори громадян сіл Керстенці та Ставчани
14 червня 2015 року відбулися збори громадян сіл Керстенці та Ставчани.


Tеми