Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини району ( Громадянське суспільство )

02.06.2015 17:03

День захисту дітей
Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це чудове свято радості, свято надії на краще майбутнє. Бо в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, ми дбаємо про їхнє здоров’я, намагаємося зробити їх щасливими та радісними.Саме тому обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості – забезпечити всебічний розвиток інтересів та здібностей дітей, забезпечити їй належний рівень виховання.


06.05.2015 11:47

Відбулася зустріч поколінь захисників Вітчизни
Відбулася зустріч поколінь захисників Вітчизни З нагоди відзначення 70-ої річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ої річниці завершення Другої світової війни відбулася зустріч ветеранів Другої світової війни, дітей війни із сучасним поколінням захисників територіальної цілісності та незалежності України – учасниками АТО, сім’ями загиблих в АТО а також воїнами-інтернаціоналістами.


16.01.2015 12:16

Нарада з керівниками територіальних громад
Нарада з керівниками територіальних громад 15 січня 2015 року в залі районної ради відбулася нарада з міським та сільськими головами, керівників підприємств району з питань оповіщення, збору та поставки мобілізаційних ресурсів, підготовки до проведення 4 хвилі часткової мобілізації.


02.12.2014 15:05

Зустріч учасників АТО та їх родин з керівництвом Хотинського району.
Зустріч учасників АТО та їх родин з керівництвом Хотинського району. 02.12.2014 року в будинку школяра та учнівської молоді відбулася зустріч учасників АТО та їх родин з керівництвом Хотинського району.


17.03.2014 12:32

Звернення до населення району
Шановна громадо Хотинщини! Ми завжди демонстрували свою прихильність до всіх громадян України, незалежно від мови спілкування, національної чи релігійної приналежності. Свою європейськість ми повинні і нині, коли потрібна допомога нашим побратимам з Криму.


Tеми