Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини району ( Діяльність органів місцевого самоврядування )

23.06.2020 14:46

виїзне засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, житлово-комунального господарства, агропромислового розвитку, земельних відносин та природокористування
виїзне засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, житлово-комунального господарства, агропромислового розвитку, земельних відносин та природокористування Сьогодні, 23 червня, проведено виїзне засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, житлово-комунального господарства, агропромислового розвитку, земельних відносин та природокористування, в роботі якого взяли участь голова районної ради Тетяна Бринь, Рухотинський сільський голова Валентин Докієн, депутати районної ради, члени профільної комісії Андрій Доманчук, Тетяна Бакрів, Анатолій Банар. Пошкодження ділянки дороги в селі Рухотин внаслідок складних погодних умов – сильних дощів, стало причиною виїзного засідання комісії та розгляду піднятого питання безпосередньо на місці. Також комісія відвідала амбулаторію загальної практики сімейної медицини села Малинці, приміщення якої постраждало внаслідок стихії. За результатами роботи комісії вирішено доручити Рухотинському сільському голові Валентину Докієну підготувати необхідний пакет документів для виділення коштів на ремонтні роботи з резервного фонду районного бюджету . Малинецькому сільському голові Зінаїді Плаксивій оцінити вартість робіт для подальшого ремонту приміщення ПМСД.


04.06.2020 17:06

XLV сесія Хотинської районної ради VII скликання
04 червня 2020 року, відбулось пленарне засідання 45 сесії Хотинської районної ради 7 скликання. Сесію ініціювала група депутатів, реагуючи на офіційне висловлювання голови Чернівецької обласної державної адміністрації Сергія Осачука на зустрічі з громадою Сокирянського району 02.06.2020 року щодо утворення Дністровського району у складі Хотинського, Сокирянського та Кельменецького районів з адміністративним центром смт Кельменці.


28.05.2020 15:09

44 сесія Хотинської районної ради VІІ скликання
44 сесія Хотинської районної ради VІІ скликання Сьогодні, 28 травня 2020 року, відбулось засідання 44-ї сесії Хотинської районної ради VІІ скликання. На сесію прибули 29 депутатів районної ради з 36.


06.04.2020 14:09

Відбулося засідання ХLІІІ сесії Хотинської районної ради VІІ скликання
Сьогодні, 06 квітня 2020 року, відбулось засідання ХLІІІ сесії Хотинської районної ради VІІ скликання в режимі аудіоконференції. https://www.facebook.com/hotrada/videos/231395481251363/


12.03.2020 15:31

Засідання ХLІІ сесії Хотинської районної ради VІІ скликання
Засідання ХLІІ сесії Хотинської районної ради VІІ скликання Сьогодні, 12 березня 2020 року, відбулось засідання ХLІІ сесії Хотинської районної ради VІІ скликання. На сесію прибули 25 депутатів районної ради з 36. Перед початком засідання сесії голова районної ради Тетяна Бринь надала слово представнику акціонерного товариства «Чернівцігаз» раднику голови правління АТ «Чернівцігаз» Гаврилюку Михайлу Орестовичу. Голова ради розпочала пленарне засідання з привітання присутніх з Днем українського добровольця, яке відзначатиметься 14 березня та вручила медалль «Доброволець» за мужність і відвагу Малому Валентину Михайловичу. Від імені Хотинської районної ради, Хотинської районної державної адміністрації Почесними грамотами було відзначено добровольців ЗСУ: Балахтаря Юрія Васильовича, Смирнова Олексія Анатолійовича, Коломейця Андрія Ярославовича, Тильного Анатолія Васильовича, Роборчука Олександра Васильовича. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять героя хотинщини, що загинув на Сході нашої держави захищаючи Незалежність та територіальну цілісність України - Ротаря Валерія Івановича.


12.03.2020 15:28

День депутата
Сьогодні 12 березня голова районної ради Тетяна Бринь в сесійній залі районної ради провела «День депутата», на якому слухали начальника фінансового управління районної державної адміністрації Усату Марію Дмитрівну яка проінформувала депутатів про виконання районного бюджету за 2019 рік


10.01.2020 14:59

Засідання ХLІ сесії Хотинської районної ради VІІ скликання
Засідання ХLІ сесії Хотинської районної ради VІІ скликання Сьогодні, 10 січня 2020 року, під головуванням голови районної ради Тетяни Бринь відбулось засідання ХLI сесії Хотинської районної ради VІІ скликання. На сесію прибули 27 депутатів районної ради з 36. У ході пленарного засідання було розглянуто 11 питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради.


20.12.2019 13:23

Спільне засідання постійних комісій районної ради, засідання 40 сесії районної ради 7 скликання
Сьгодні, 20 грудня, проведено спільне засідання постійних комісій районної ради за участю голови районної ради Бринь Т.І. та заступника голови районної ради Коломейця А.Я., на якому було розглянуто питання: про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Хотинського району на 2020 рік; про районний бюджет Хотинського району на 2020 рік; про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.


19.11.2019 22:05

засідання ХХХІХ сесії Хотинської районної ради VІІ скликання
засідання ХХХІХ сесії Хотинської районної ради VІІ скликання засідання ХХХІХ сесії Хотинської районної ради VІІ скликання


07.11.2019 11:24

засідання постійних комісій та президії Хотинської районної ради
Сьогодні, 7 листопада 2019 року, в рамках підготовки до ХХХІХ сесії, відбулося засідання постійних комісій та президії Хотинської районної ради. Під головуванням заступника голови районної ради Андрія Коломейця, на засіданні президії, було розглянуто питання «Про стан соціального захисту в Хотинському районі», з якого інформували членів президії районної ради начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Наталя Цвентарна та директор Хотинського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тетяна Волосевич. Президія також розглянула проекти рішень, порядок денний та регламент засідання ХХХІХ сесії Хотинської районної ради, яка відбудеться 19 листопада 2019 року.


22.10.2019 12:20

Зустріч з керівниками громадських організацій
Зустріч з керівниками громадських організацій Сьогодні, 22 жовтня в малому залі районної ради голова районної ради Тетяна Бринь провела зустріч з керівниками громадських організацій, що фінансуються з районного бюджету щодо використання виділених коштів та їх потребу на наступний рік.


11.09.2019 16:34

Спільне засідання комісій районної ради з питань економіки, бюджету, фінансів та інвестицій і з питань регуляторної політики, приватизації та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та міста району
Спільне засідання комісій районної ради з питань економіки, бюджету, фінансів та інвестицій і з питань регуляторної політики, приватизації та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та міста району Сьогодні 11.09.2019 року відбулося спільне засідання комісій районної ради з питань економіки, бюджету, фінансів та інвестицій і з питань регуляторної політики, приватизації та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та міста району.


23.08.2019 15:21

Засідання ХХХVІІ сесії Хотинської районної ради VІІ скликання
Засідання ХХХVІІ сесії Хотинської районної ради VІІ скликання Сьогодні, 23 серпня 2019 року, відбулось засідання ХХХVІІІ сесії Хотинської районної ради VІІ скликання. На сесію прибули 28 депутатів районної ради з 36. Голова районної ради Тетяна Бринь привітала присутніх з Днем державного прапора та 28 річницею Незалежності України.


14.08.2019 12:17

Засідання постійних комісій та президії Хотинської районної ради
Засідання постійних комісій та президії Хотинської районної ради Сьогодні, 14 серпня 2019 року, в рамках підготовки до ХХХVІІІ сесії відбулося засідання постійних комісій та президії Хотинської районної ради. На засіданні президії були розглянуті проекти рішень, порядок денний, регламент засідання ХХХVІІІ сесії Хотинської районної ради, яка відбудеться 23 серпня 2019 року.


14.06.2019 12:37

Засідання ХХХVІІ сесії Хотинської районної ради VІІ скликання
Засідання ХХХVІІ сесії Хотинської районної ради VІІ скликання Сьогодні, 14 червня 2019 року, під головуванням заступника голови районної ради Андрія Коломейця відбулось засідання ХХХVІІ сесії Хотинської районної ради VІІ скликання. На сесію прибули 22 депутата районної ради з 36. В роботі пленарного засідання взяли участь голова райдержадміністрації Петро Допіряк, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, організацій та районні ЗМІ.


Tеми