Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

16.10.2020 11:57

Рятувальники провели перевірки об'єктів, де розміщуватимуться виборчі дільниці, на відповідність нормам пожежної й техногенної безпеки |  Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє

Рятувальники провели перевірки об'єктів, де розміщуватимуться виборчі дільниці, на відповідність нормам пожежної й техногенної безпеки

 

Для забезпечення належного рівня пожежної безпеки та з метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій під час підготовки і проведення місцевих виборів, які відбудуться вже незабаром, фахівці Хотинського районного сектору Управління ДСНС України у Чернівецькій області провели перевірки об’єктів, де діятимуть виборчі дільниці.

Під час перевірок рятувальники звернули увагу осіб, відповідальних за пожежну безпеку, на стан утримання евакуаційних шляхів у приміщенні, наявність первинних засобів пожежогасіння, належність відповідної документації. Також фахівці Служби порятунку пояснили, що у приміщеннях виборчих дільниць повинна бути справна електромережа, не допускається самовільне влаштування додаткових електромереж та застосування несертифікованих електронагрівальних приладів. Під час перевірки вогнеборці підкреслили, що важливо не захаращувати нічим шляхи евакуації, щоб у випадку пожежі громадяни змогли швидко покинути приміщення.

Також рятувальники провели додаткові протипожежні інструктажі з представниками виборчих дільниць і працівниками установ, де відбуватиметься волевиявлення громадян під час місцевих виборів.

Шановні громадяни! У разі виникнення будь-якої надзвичайної події не зволікайте, одразу телефонуйте до Служби порятунку "101"!

 

Хотинський районний сектору Управління ДСНС України у Чернівецькій


  • Автор:Хотинський районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області

Tеми