Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

26.06.2020 13:50

Хотинська районна рада вітає ПП «Медіа - центр "Хотинські вісті". |  Вітаємо!

Хотинська районна рада вітає ПП «Медіа - центр "Хотинські вісті".

28 червня "Хотинським вістям" – 80 років!

Вік для газети поважний, надто сьогодні, коли засоби масової інформації з'являються та зникають так швидко, що часом не залишають по собі жодної згадки. Тож можна з певністю стверджувати, що нині наша газета – це не лише засіб інформування населення хотинщини про перебіг життя району, але й справжній літописець його історії.

Та попри всю поважність свого віку, видання залишається молодим і діяльним. Нинішній склад редакції газети "Хотинські вісті" під керівництвом Тетяни Коваль випускає не тільки щотижневу газету, яка віддзеркалює життя Хотинщини. В активі видання супровід сайту часопису в Інтернеті, цікаві розповіді на актуальні теми. Газета й сьогодні є цікавим і чесним співрозмовником, мудрим порадником, осередком спілкування у якому відображається бурхливий пульс нашої велелюдної громади.

Щиро бажаємо вам і надалі такого ж переконливого слова, читацького визнання, натхнення й невпинного руху вперед! А кожному з вас зичимо міцного здоров'я, творчої наснаги й нових звершень у вашій відповідальній і почесній праці.

Tеми