Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

22.06.2020 08:48

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні |  Пам'ятаємо

Шановні земляки!

 

Друга світова війна кривавим смерчем прокотилася територією більшості країн світу. А дата 22 червня 1941 року назавжди залишиться трагічною сторінкою історії України. Найжорстокіші випробування і нелюдські страждання, колосальні жертви і скалічені долі, загублене дитинство і втрачена юність – таке назавжди залишається в українській історичній пам’яті. Кожна родина і кожна людина, незалежно  від віку, статі та соціального стану були втягнуті у жорстокий вир війни, а територія України стала одним із вирішальних театрів бойових дій, де двічі прокотилися смертоносні воєнні навали.

Гіркі спогади про те лихоліття не полишають нас, вони передаються від батьків до дітей, з покоління у покоління. Тому наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен фашизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

Сьогодні схід України знову в крові, українці обстоють власну державу, за яку боролися століттями, а тому ми  не маємо жодного права здатися, ми повинні пам’ятати героїчні здобутки багатьох поколінь наших дідів та прадідів, і несхитно йти до перемоги адже правда на нашому боці.

Переконана, що спільними зусиллями ми неодмінно відновимо цілісність держави, встановимо мир на нашій землі. Це священний обов’язок кожного перед жертвами Другої світової війни та Героями, які полягли за волю і європейський вибір Українського народу.

Миру, єдності, сили та стійкості всім нам, дорогі співвітчизники.

 

Слава Україні! Героям Слава!

Голова Хотинської районної ради                            Тетяна Бринь

Tеми