Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

04.06.2020 17:06

XLV сесія Хотинської районної ради VII скликання |  Діяльність органів місцевого самоврядування

04 червня 2020 року, відбулось пленарне засідання 45 сесії Хотинської районної ради 7 скликання.
Сесію ініціювала група депутатів, реагуючи на офіційне висловлювання голови Чернівецької обласної державної адміністрації Сергія Осачука на зустрічі з громадою Сокирянського району 02.06.2020 року щодо утворення Дністровського району у складі Хотинського, Сокирянського та Кельменецького районів з адміністративним центром смт Кельменці.

В зв’язку з важливістю піднятого питання сесія проходила в районному будинку народної творчості та дозвілля за участю не лише депутатів а й громадських активістів.

На сесію прибуло 28 депутатів з 36.

Депутати районної ради звернулися до голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, Міністерства розвитку громад та територій України, голови Чернівецької обласної державної адміністрації Сергія Осадчука з проханням:

- Внести зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України
від 6 травня 2020 р. № 595-р «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Чернівецької області», замінивши в переліку спроможних територіальних громад Чернівецької області позицію Топорівська об’єднана територіальна громада на Колінківецька об’єднана територіальна громада (з адміністративним центром в с.Колінківці).

- Прийняти рішення про утворення Хотинського району (з адміністративним центром у місті Хотин) в складі об’єднаних територіальних громад:

Хотинської міської, Недобоївської сільської, Клішковецької сільської, Колінковецької сільської, Рукшинської сільської, Кельменецької селищної, Лівинецької сільської, Вашковецької сільської, Новодністровської міської, Сокирянської міської.

У засіданні сесії взяли участь депутати обласної ради Любов Годнюк та Анатолій Сухар, перший заступник голови районної державної адміністрації Іван Вілянський, заступник голови районної державної адміністрації Віталій Попов, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, активна громадськість району, представники засобів масової інформації.

Tеми