Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

19.05.2020 13:42

В Хотині горів житловий будинок |  Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє

В Хотині горів житловий будинок

 

14 травня у Хотині горів житловий будинок. Причиною пожежі стало коротке замикання електромережі – на горищі замкнула електропроводка. Помітивши те, що сталося, власники будинку одразу зателефонували на лінію 101 і викликали рятувальників. На ліквідацію пожежі прибув черговий караул 7 державної пожежно-рятувальної частини міста Хотин. Рятувальники ліквідували пожежу в тих межах, в яких застали її на час приїзду, не допустивши розповсюдження полум’я та повного руйнування будинку. Таким чином, від знищення вогнеборці врятували житловий будинок.

Від початку року на Хотинщині зареєстровано вже 39 пожеж. З огляду на причину виникнення пожежі, рятувальники закликають краян дотримуватись правил пожежної безпеки при експлуатації електрообладнання.

Тому, використовуючи електричні прилади, спочатку перевірте справність електропроводки, електрощитків, розеток та штепсельних вилок приладів. Намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі значної потужності, це може призвести до короткого замкнення. Не залишайте без нагляду у разі виходу з приміщень увімкненні в електромережу електроприлади значної потужності.
  • Джерело: Хотинський районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області

Tеми