Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

19.05.2020 13:40

Збережемо ліс від пожеж |  Діяльність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади

Збережемо ліс від пожеж

 

У Хотинському районі близько третини території складають ліси. На жаль, ліс практично беззахисний перед вогнем. Полум’я губить на своєму шляху все живе, піддаються смертельній небезпеці людські життя, знищуються будинки та інші споруди.

Недбале поводження населення з багаттям під час проведення дозвілля в лісі, не загашений недопалок призводять до тяжких наслідків.

Значна кількість пожеж – результат необережного поводження з вогнем у лісі. Отже, дбайливе ставлення людей до лісу може звести появу пожеж до мінімуму. В пожежонебезпечний сезон у лісових масивах забороняється:

-       використовувати відкритий вогонь;

-       кидати на землю непогашені сірники і недопалки, а також курити або користуватися відкритим вогнем поблизу машин, які заправляються пальним;

-       спалювати сміття на відстані менше 50 метрів від хвойного лісу і 25 метрів від листяного.

Якщо ви облаштовуєте місце для багаття – потрібно вибрати безпечну ділянку, щоб не виникло пожежі. Не розводьте багаття поблизу дерев та сухої трави. Вибране місце добре розчистіть. Обов’язково спостерігайте за полум’ям, а коли залишаєте місце де розводили багаття, загасіть його та засипте землею чи залийте водою. Якщо ви помітили пожежу в лісі терміново викликайте пожежно-рятувальні підрозділи ДСНС за номером «101».

  • Джерело: Хотинський районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області

Tеми