Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

12.03.2020 15:31

Засідання ХLІІ сесії Хотинської районної ради VІІ скликання |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Сьогодні, 12 березня 2020 року, відбулось засідання ХLІІ сесії Хотинської районної ради VІІ скликання. На сесію прибули 25 депутатів районної ради з 36.
Перед початком засідання сесії голова районної ради Тетяна Бринь надала слово представнику акціонерного товариства «Чернівцігаз» раднику голови правління АТ «Чернівцігаз»  Гаврилюку Михайлу Орестовичу.

Голова ради розпочала пленарне засідання з привітання присутніх з Днем українського добровольця, яке відзначатиметься 14 березня та вручила медалль «Доброволець»  за мужність і відвагу Малому Валентину Михайловичу.

Від імені Хотинської районної ради, Хотинської районної державної адміністрації Почесними грамотами було відзначено добровольців ЗСУ: Балахтаря Юрія Васильовича, Смирнова Олексія Анатолійовича, Коломейця Андрія Ярославовича, Тильного Анатолія Васильовича, Роборчука Олександра Васильовича.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять героя хотинщини, що загинув на Сході нашої держави захищаючи Незалежність та територіальну цілісність України - Ротаря Валерія Івановича.

Головуюча привітала з призначенням головою Хотинської районної державної адміністрації Ченківського Василя Матвійовича, з призначенням начальником Хотинського району електромереж Лісничука Валентина Миколайовича.

У ході пленарного засідання було розглянуто 23 питання порядку денного, які попередньо були детально опрацьовані на постійних комісіях районної ради.
Традиційно районні обранці внесли зміни до районного бюджету на 2020 рік, заслухали інформації про виконання районних програм та звіти про фінансово-господарську діяльність комунальних установ.

В результаті своєї роботи депутати місцевого представницького органу ухвалили проекти рішень з більшості питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.

Ухвалено ряд звернень до державних органів влади з питань екологічного стану, продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення, закриття стоматологічного кабінету Зарожанської лікарні, закриття санаторію та відновлення санепідеміологічної служби.  

В роботі сесії взяли участь начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники організацій і установ району, заступник міського та сільські голови, районні ЗМІ.